Fire & Sword Module Sistem Çıktı

Users who are viewing this thread

Mod yapanların görmesi için konuyu buraya da açtım :smile:

Link:
http://download2.taleworlds.com/mb_wfas_module_system_1143.zip

İyi çalışmalar :smile:

ve hala python 2 serisini kullanıyor :sad:
şimdiye kadar Türkler'den çıkan her büyük yapımda python 2 kullanılıyor nedenini anlamadım gitti. python 3 çok daha yetenekli halbuse...

benim için hava hoş. programlarımı python3 te yazıyorum, aynı adana python 2 de M&B kod mantığına kasıyorum. ama şu M&B kodlama mantığını çözeyim, python3'e geçirecem en sonunda

eeee kimse mod yapmaya başlamıyormu?
Herhalde kimse fs yi takmıyor module çıktı diyoruz ,tık yok
Mod yapmanın kolay olmadığını tahmin edeibliyorum ama yinede bir tepki verin yahu

YvzTgn said:
Mod yapmanın kolay olmadığını tahmin edeibliyorum ama yinede bir tepki verin yahu

destur daha modul sistemi yeni çıktı :grin: 1-2 hafta içinde (veya daha kısa bir zamanda) mod yapımları başlar.hadi warband'a assassins mod olmadı fas'a olsun :grin:

Agathon said:
YvzTgn said:

destur daha modul sistemi yeni çıktı :grin: 1-2 hafta içinde (veya daha kısa bir zamanda) mod yapımları başlar.hadi warband'a assassins mod olmadı fas'a olsun :grin:
ne bileyim ben modcu gençlerin çıktığını duyunca aaaaa mod çıkmış beyler bu akşam toplantı var ,moda başlıyoruz ,senaryolar falan zaten hazır demelerini falan bekliyordum :smile:

YvzTgn said:
ne bileyim ben modcu gençlerin çıktığını duyunca aaaaa mod çıkmış beyler bu akşam toplantı var ,moda başlıyoruz ,senaryolar falan zaten hazır demelerini falan bekliyordum :smile:

özellikle de sağlam modların çıkması için en azından bir ay süre lazım, öyle kolay iş değil Mount&Blade motoru ile anlaşabilmek. Ayrıca çok ilginç bir betik yapısı var, C++'ı bile daha kolay anlıyorum

Silverlight said:
YvzTgn said:

özellikle de sağlam modların çıkması için en azından bir ay süre lazım, öyle kolay iş değil Mount&Blade motoru ile anlaşabilmek. Ayrıca çok ilginç bir betik yapısı var, C++'ı bile daha kolay anlıyorum

C++ Anlayan adam Phyton'a çok kolay olmasa da uyum sağlamada zorluk yaşamaz.

python kolay, benim canımı sıkan o modül sistemindeki milyonlarca alt tireli (_) komutlar. hoş daha kısa olsalar daha bir kafa karıştırıcı olurlarmış ama...
ayrıca C++ kadar sıkıc dir dil daha görmedim. parantez parantez parantez, parantez manyağı yapıyor adamı bir süre sonra :grin:

çıkalı birsürük zaman oldu hala hiç mod yapımına başlayan yok özel bir sebebi varmı
herhalde modcular fs yi sevememişler
fs nin sp side mp side çoook sıkıyor artık
; mod lazım modlar lazım

Back
Top Bottom