[DERS]Morgh's Warband Tools ile Item Özelliklerini Düzenleme

Users who are viewing this thread

Viktor Reznov

Gözükmeyen resimleri ö.mden söyleyiniz.
Anlamadığınız, takıldığınız yer varsa ö.mden sorunuz.

Foruma yeni katılıp, oyunu yeni almış arkadaşlar sordukları için böyle bir şey yapmaya karar verdim.

Nedir bu Morgh's Warband Tools?

Sitede Morgh adlı bir üyenin yaptığı unofficial editor(yani gayri resmi editördür)

Peki Ne işe Yarar?
Bu programla askerleri, spawn noktalarını, krallıkların renklerini değiştirebilir, oyuna item ekleyebilir yada özelliklerini değiştirebilirsiniz.Eğer isterseniz itemi bile silebilirsiniz!(ama deneyin hata olabilir)

Programı buradan indirebilirsiniz.Programı indirdikten sonra açın.
''Can't load necessary TXT files!Please check/setup your module directory!'' adında bir hata gelecek karşımıza tamam deyin.Ardından aşağıdakileri yapın[spoilerda]

jsy58p.png

2nbr01s.png

2dl7ina.png

flags = itemin tipidir.Burada itemin çift el, tek el vb şeylerini editleyebilirsiniz.
Capabilities = itemin özellikleride denebilir, itemin üstünüzde nerde nasıl duracağını, nasıl saldırı yapacağını editler.
Modifies = Oyunda kırık kalkan, paslanmış kılıç vs itemleri bunun sayesinde belirtiriz.(yalnız itemler oyunda fiziksel olarak kırık değildir sadece öyle yazılmıştır.)
Values = itemin fiyatı, uzunluğu, okların hızı, vuruş güçlerini vesaire ayarlamaya yardım eder.(aşama 5te detaylı)

30aynhi.png

Ve son olarak aşama 5.
1zeb1qp.png

----------------------------
İyi editlemeler..Takıldığınız bir yer olursa sormaktan kaçınmayın(acemiler).Eğer ilgi görürse diğer anlatım trooplarla ilgili olacak.
----------------------------
BURASI REKLAM BÖLÜMÜDÜR-------------------------------
http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=147661.0
BURASI REKLAM BÖLÜMÜDÜR-------------------------------

5. kısımda valuesteki bilmiyorum yazdığın yer isabettir. onu 100 yapınca at üstünde falan nişan gösterisi tamamen kapanıyor. buna ellemyince biraz açıklık kalıyor. restgele gidebiliyor mermi.

Back
Top Bottom