Tarih,Masonlar,Tapınakçılar vb.. hakkında sorularınız..

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Daha belgesel bitmedi valla çok zormuş yapmak ama hayırlısı ile bitircemgerek kamerayla gerek telefonun kamerası ile etrafta görebildiğimiz bütün sembollerin resmini çekiyorum belgeselde birleştircem ama asıl konu kurbanlar(şeytana verdikleri) planları ve benzeri şeyler olucak son bölümünde çok farklı şeyler olucak

İnci sözlüğün admini mason mu? bir ara arama yerine rakamlardan bir şey yazıp arattığında masonların pirAmiti çıkıyordu. bu konu hakkında bir bilgin var mı?

Var.Büyük olasılıkla mason kesin birşey olmamasına rağmen rakamlar falan diyorsun buna numaroloji denir onlar için kutsal rakamlar gibi düşün örneğin: 9/11 olayları gibi bunların var olduğuna inandığı 10 şeytan/ifrit(cin) var onlara tapıyorlar 9 a kadar geliyorlar 9 en çok tanınan bohemian ama 10 atlanır 11 e geçilir 11 ise luciferdir

No NWO said:
Var.Büyük olasılıkla mason kesin birşey olmamasına rağmen rakamlar falan diyorsun buna numaroloji denir onlar için kutsal rakamlar gibi düşün örneğin: 9/11 olayları gibi bunların var olduğuna inandığı 10 şeytan/ifrit(cin) var onlara tapıyorlar 9 a kadar geliyorlar 9 en çok tanınan bohemian ama 10 atlanır 11 e geçilir 11 ise luciferdir

bilgi için teşekkürler. bende mason diye düşünüyorum. bu yüzden inciyi bıraktım. bu arada belgsel projende başarılar dilerim..

Teşekkürler ama çıkması kesin değil çok yavaş ilerliyom haftanın 5 günü antrenman var

Masonların amaçı varsa nedir amaçları ? sembolleri neden tek göz ? deccallen ne alakası var ve nasıl ortaya çıktılar?

Bu konu spam yuvasına döner kilitle bence, diyen arkadaşlar spam yapıyorsunuz haberiniz olsun.

13. cumadan kurtulan tapınak şövalyelerinin iskoç-ingiliz savaşlarında iskoçlara katıldıkları doğru mudur? yani ingiltere ile yapılan muharebede gerçekten tapınakçılar mı savaşmıştır yoksa tapınakçı gibi giyinen iskoçlar mı?

Master Ronin said:
Bu konu spam yuvasına döner kilitle bence, diyen arkadaşlar spam yapıyorsunuz haberiniz olsun.
yorumları okuyordum tam bu cevabı vercektim. Tam yerinde olmuş.
Bu arada çok soruldu. Ama ben madem bukadr biliyorsun masonluğu... Uzmanına sormak için diyorum. Atatürk düşmanı falan değilim. Ayrıca Atatürk'ün mason olduguna inanmiyorum. Hatta aklı ve fikri sayesinde masonların içerlerine sızarak bilgilerine ulaştıgını düşünüyorum .

Soru : Atatürk masonmuydu ?

Dual Kriss said:
Hee hee öyleydi.T.C yide ipneliğine kurdu zaten.

Bir milleti yıkmak için önce tarihinden uzaklaştırırlar.
Spam yapmak için demiyorum. Bu soruya açıklık getirmek istedim. Ayrıca spam yapıyorsun soruyu sana sormadım. Ve ordada dediğim gibi Atatürk'ün nasıl biri olduğunu biliyorsunda Masonları kullanacağına inanmıyormusun.? Ben mason demedım hatta inanmıyorum. Saçma bi soru oldugnu söyledim. Sadece soruya açıklık getir sen uzmansın madem dedim. Ve daha önce açılmıştı böyle bir konu... Tartışma çıkmıştı sonuç olmamıştı. Bende bi açıklık getirmek istedim. Spam'a devam etmessin inşallah. :roll:

Spam değil yaptığım sadece tepkimin dozunu ayarlayamadım.Türk gençliğini tarihinden uzaklaştırmak,asimile etmek,yozlaştırmak için uydurulan bir yalan o.

Dual Kriss said:
Spam değil yaptığım sadece tepkimin dozunu ayarlayamadım.Türk gençliğini tarihinden uzaklaştırmak,asimile etmek,yozlaştırmak için uydurulan bir yalan o.
Bende inanmıyorum. Ama uzmanına sormak istedim......

Olması zor gibi. Masonların amacı zaten dünyayı tek devlet haline getirmek, ayrıca masonların türkü,japonu,hintlisi yoktur, onlar için mason olanlar ve olmayanlar var ve her yerde birbirlerine yardım ederler. Onun için Atatürk'ün mason olması saçma olurdu fakat bu tamamen benim düşüncem. Dual Kriss'inde söylediği gibi Atatürk'ü kötülemeye çalışıyorlar, yalan dolan belgeseller, saçma sapan hikayeler ve bir sürü yalan dolan. Bir de bu mason olayını daha ilk defa duydum kim bilir daha ne kadar yalan var.

@Beliax
amaçlarıtek bir dinsiz dünya ülkesi kurmaktır en genel amacı budur.

@Halit
iskoçların tarafında gözüktü çünkü iskoçya katolik kilisesini tanımayan tek avrupa ülkesi ve örgütleri dağıtılan masonlar için sığınacak en güzel yer.

@Jusdver:
Malesef evet masondu lakin ölmeden önce büyük olasılıkla locadan çıktı yada kurban verildi.Masonluktan çıktığı için olsa herek michael jasckson gibi mason örgütlerini kapatması ise tarihçilerin(adı tarihçi olan zübbelerin) yanlış anlatmasıdır! Halka kendini nasıl iyi göstercek ayrıca Kılıç ali bey'in günlüğünden:O gün savaştan sonraki meclise ilk girişiydi(yada öyle birşey) kapıda bir hoca duruyordu girmeden önce ona dedi:bu dua okuyalım da girelim şimdi duasız olmaz atatürk(ataput! niyeyse heryerde putları var)  ise eliyle yaşlı hocayı kenara itti ve ona bu ülke senin dualarınla değil askerleriyle kurtuldu.
Burda dediğim günlük gerçektir ve atatürkün el yazmalarını türk tarih kurumu doğruladı onlarda ne yazdığını biraz araştırın kaynak bulamazsanız ben yönlendiririm ayrıca ataputun babasının kim olduğu tam olarak bilinmemektedir! herkez kötüleyebilir beni ama bunlar hakikat... annesi ise sanırsam sebataycılardan(yunanistandaki mason örgütü isterseniz anlatabilirim hikayesini neyse devam edelim..) ayrıca bir mektubunda yunanistan bişey bişey mason örgütünden Mustafa kemal diye yazıyor isteyene kaynak gösteririm ayrıca yaklaşık 35 resimde mason nizam duruşunda ve kanıtlayabilirim ayrıca ölmeden önceki meclisteki konuşması bir banda kaydedilmiş onuda kanıtlayabilirim ayrıca...

@Mortred
Senin yalan dediklerin doğrular! sizlere yeni nesile doğruları yanlış öğretiyorlar... lütfen doğru kaynaklardan araştırmadan kesin konuşma..

ayrıca bir arkadaş sormuş neden tek göz o tek gözün bir hikayesi var kısaca şöyle:deccalın bir gözü kör diğeri ise perdelidir ayrıca masonlar Ra,Marduk,Bohemian,Lucifer gibi ifritlere yada daha önce yaşayan insanlara tapar Ayrıca onlardaki ra,marduk ve deccal yakın kişilerdir örneğin:yunan mitolojisine göre ra'nın yani eski horus'un bir gözü kör edilir ayrıca hristiyanlara incilde öğretilen hz.ise(as.) aslında ra'dır ra yı hz.isa(as.) olarak tanıtırlar yeni dünya düzeni planlarını küçüklükte aşılarlar anlıyacağın.. ayrıca deccal ile ne alakası var demişsin alakası şudur: onlar deccalın gelişini beklemektedir o zaten burda ama kendini dünyaya göstericeği savaşı başlatıcağı zamanı beklemektedir... ve şu anki dünyanın başkenti vatikan dünya ordan yönetiliyor papaymış falan filan uydurma bunlar mason üstadları asıl papalar fransız ihtilalinden önce öldürüldü... eğer kanıtlayabileceğimden şüpheliyseniz kanıtlarım ö.m. den mesaj atın yada burdan bu arada geç ceavplandırdığım için özür dilerim antrenmandan daha yeni geldim

Anlamadığım bir nokta bir belgesel izlemiştim Atatürk'le ilgili adını hatırlamıyorum 1.5 sene falan oldu sanırım adı Veda'ydı veya başkasıda olabilir kurtuluş savaşını Aşk-ı memnu'ya çevirmişlerdi, bunun neresi doğru anlayamadım eğer doğruysa şimdi soğudum işte. Gerçekten merak ediyorum doğru mu değil mi bir açıklığa kavuşturursan sevinirim.

Masonlar'ın toplantılarına başlarken sağ ellerini havaya kaldırıp "Hepmiz ****** çocuğuyuz" diyip akabinde dillerini birşey dillermiş gibi "dılılılı" yaptıkları doğru mu?

Sorunu anlıyamadım atatürkün savaşta aşk-ı memnuda gibi davranması mı tmm açıklıyayım sen hiç savaştan kaçan ismet paşayı ve atatürkün filistinde savaşırken ki yenilgisini biliyor musun?(filistin olsa gerek tam emin değilim ama arabistanda bir yerdi) atatürk savaşta yenildiğinde ordusu esir düşmesine rağmen kendisinin bırakılması yada ismet paşanın atı öldüğü halde yanındaki subaylardan birinin atını çalıp kaçtığını ayrıca şimdiki laik yobazlar diyorlar ki: atatürk padişahdan gizli samsuna çıktı falan falan.
Şimdi anlayamıyorum bu insanları atatürk dedikleri adam padişahın fermanı ile zorla gönderilmedi mi islambolda(istanbul) padişaha suikast yada darbe için bekliyordu zorla gönderildi ayrıca çanakkale savaşına gitmesi için mükafat olarak padişahın altın saay verdiğini ve savaşta o saat kırılıyor laikler diyor babasının saati kırıldı oysa uydurma bunlar beyinleri uyuşturmak için ve de sana soruyorum padişah saatte 3 mil hızla giden atatürkü yakalamak isteseydi yakalayamaz mıydı? ayrıca atatürk cumhur başkanıyken kaç genel ev açıldı ve açtırdı biliyor musun? adamın elinden rakısı eksik olmuyor!

@Allegro:Lüzumlu işler yapar mısın ve dediğin şey ne yok birde amuda kalkıp şarkı söylüyorlar :smile: dalga mı geçiyorsun arkadaşım ne biçim soru bu

Arkadaşlar başka sorularınız yoksa şimdi çıkıyorum yarın sabah sık sorulan sorularla ilgili anasayfaya yazı ve video koyucam Hepinize allah rahatlık versin.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom