'Edit Modunu Aç' Ne İşe Yarar?

Users who are viewing this thread

turk61

Banned
Warband'da oyuna girmeden önce karşımıza çıkan ekrandan (Hani şu atlı kadın var ya o:ekran :smile: )

: ''Ayarlar\Detaylar'' Kısmındaki 'Edit Modunu Aç' ne işe yarıyor?

Onu açarsan harita kısmında en solda bir şeyin daha açıldığını farkedeceksin o yeni şehir eklemelerde işe yarıyor, ama eklemek zor.
Ayrıca karakterinin face codesini alabiliyorsun, in-game edit yapabiliyorsun.Daha varsa da bilmiyorum.

savaş alanlarına ağaç ekliyosun kaleleri düzenleyebiliyosun bazı arazileri çöl yapabiliyosun oyunda bazı şeyleri değiştirebiliyosun haritanın sağ altında arazi yazısına tıklayınca

Viktor Reznov said:
Onu açarsan harita kısmında en solda bir şeyin daha açıldığını farkedeceksin o yeni şehir eklemelerde işe yarıyor, ama eklemek zor.
Ayrıca karakterinin face codesini alabiliyorsun, in-game edit yapabiliyorsun.Daha varsa da bilmiyorum.

Karakterimin face code'u derken '''face_key_1 = xxxxxx''' bahsediyorsan bunu biliyorum. In-game edit'ten kastın ne onu tam olarak anlamadım. Bu karakter bilgim ne işe yarayacak? (Tabi bundan bahsediyosan şayet)

mustafa kem said:
savaş alanlarına ağaç ekliyosun kaleleri düzenleyebiliyosun bazı arazileri çöl yapabiliyosun oyunda bazı şeyleri değiştirebiliyosun haritanın sağ altında arazi yazısına tıklayınca

Teşekkürler...

Bunları öğrenmen zaman alır anlatsam bile tam olarak anlamazsın.In-game edit: oyundaki kale şehir köy vb düzenlemene yardımcı olur.

Viktor Reznov said:
Bunları öğrenmen zaman alır anlatsam bile tam olarak anlamazsın.In-game edit: oyundaki kale şehir köy vb düzenlemene yardımcı olur.

Yok tamam o zaman almiim yeterli bu kadarı :smile: Gerisi komple çetrefil belli :smile:

bu edit modla oyunu değiştirecekseniz nativeyi kopyalayın adını değiştirin moduleye koyun o adını değiştirdiğiniz nativeyle edit mod açın böylece istediğiniz kadar edit modla denemeler yapabilirsiniz oyununda orjinalliği bozulmamış olur  :smile:

Back
Top Bottom