Türkçe Forum Açık Kaynak Projesi (OpenSourceProject) (ESKİ KONU)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Deli Paşa said:
Caliph, hocam ben RoKdaki khergit warcampını alabilir miyim? Bizim modda dothrakilerin karargahı olacaklar. İznin olursa kullanmak istiyorum. (Bir de o dosyaların adı neydi? Ben deneme için dosyaları biraz karıştırdım ama bulamadım. :sad: )

Kullanabilirsin tabiki :smile:

Aslında paylaşım değilde bir istek yapmak için yazıyorum mesajı. Asıl yerinin neresi olduğunu bilmememle birlikte sonuçta OSP ile bağlantısı olduğu için buraya yazmak istedim. İsteğime gelirsek; ben anlamadığım için forum ahalisinden kodlama için yardım almak istedim. Bilen varsa Freelancer modunda da olan bir özellik bilmeyenler için ise şöyle söyleyebilirim: İstediğim kod ile Sp'de savaştayken yerden alabildiğimiz silahlar, eşyalar savaş sonunda bizde kalıyor ve bizim oluyor. Buda oyuna bir hayli gerçekçilik katıyor ve bu özellik benim çok hoşuma gidiyor. 2 gündür bu kodu arayıp yapmaya çalışıyorum ama beceremedim. Bilen kişiler bana yardımcı olursa cidden çok sevinirim. :smile:

Freelancer'ın yapımcıları sağolsunlar kullandıkları kodları OSP olarak paylaşmışlar, bende hem bana hemde lazım olanlara iyilik açısından linkini paylaşıyorum. Bu konularda deneyimsiz olduğum için linki paylaşmanın yanlış olmadığını düşünüyorum, eğer hatalıysam cidden özür dilerim söylerseniz kaldırırım linki.

http://www.mbrepository.com/file.php?id=3039

Teşekkür ederim, yardımlarınızı bekliyorum.  :smile:

Big Mike said:

Dostum çok sağol çok iyi paylaşmışsın :smile: Ama burada yabancı forum veya yabancı modlardaki kodları değil de, kendi yaptığımız, anadolunun bahrıdan kopup gelmiş, kadayıf kokan kaynakları paylaşmak istiyoruz :smile:

Caliph said:
Big Mike said:

Dostum çok sağol çok iyi paylaşmışsın :smile: Ama burada yabancı forum veya yabancı modlardaki kodları değil de, kendi yaptığımız, anadolunun bahrıdan kopup gelmiş, kadayıf kokan kaynakları paylaşmak istiyoruz :smile:

Hatalıysam ödemeli atın, ben sizi ararım diyeceğim ama istek yapıp hatalı duruma düştüğümü biliyorum.  :lol: Ben daha çok isteğimi dile getirmiştim.  :smile:

Modelleme öğrenince hatamı telafi edeceğim inşallah.  :smile:

Hm. O kod muhtemelen mission_templates ve scripts e baglantili olarak gidiyordur.

Belendor said:
Hm. O kod muhtemelen mission_templates ve scripts e baglantili olarak gidiyordur.

Teşekkürler, kodu buldum sanırsam emin değilim ama nasıl ekleneceğini bilmiyorum. Neyse bu konudan uzaklaşmanın vakti geldi sanırsam. Artık tek tek öm atıp cevap bekleyeceğim herkesden.  :razz: :razz:

Modelleme öğrendiğimde görüşürüz konu, baybay.  :lol:

yaptığım ilk sancak :grin:

soxuzt.jpg

Aynen oyle, keske herkes senin gibi azimli sozler soyleyebilse hatta arkasinda durabilse. :roll:

Pekiyi,bittikten sonra rarlayıp atacağım.Teşekkürler :smile:

Bir de,kılıcımı smoothlamıştım.Nasıl oldu diye bakacaktım.Ama geri almadan kapattım ve şimdi geri alamıyorum.Kılıcım berbat oldu.Onun için bir şey yapılabilir mi?Yoksa kılıcı en baştan bir daha mı yapmam lazım?

Groinath Sunthenze said:
Pekiyi,bittikten sonra rarlayıp atacağım.Teşekkürler :smile:

Bir de,kılıcımı smoothlamıştım.Nasıl oldu diye bakacaktım.Ama geri almadan kapattım ve şimdi geri alamıyorum.Kılıcım berbat oldu.Onun için bir şey yapılabilir mi?Yoksa kılıcı en baştan bir daha mı yapmam lazım?

Tek tek dissolve yapabilirsin ama bence baştan yapman daha iyi olacaktır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom