[M] Throne in Conspiracy - Chapter One: Winter is coming...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben anlamadim ben ne b.k yapiyorum?

Herkes zaten benim gorevleri aldi. Gidim ben o zaman...:smile:

Kim aldı görevlerini alla alla. Ben ekip büyük olsun hızlı gelişsin istiyorum. LYSden sonra toplantı yapıp bir iş bölümü yapacağız. Hem sana modelci olarak ihtiyacımız var. Yapılacak çok. Yaz sonuna kadar yetiştirmemiz lazım.

Gidersen ağlarım. :cry: (Ciddiyim. Ağlayacağım da değil de üzülürüm gidersen yani.)

Çalışıyorum da, hepsinde çok pasif durumdayım. Modlar da pasif zaten.

Pasam, net kesildi. Geri bağlanamadım. PMden devam edebilirsin bahsettiğin şeye.

İlk önce Başarılar
Bu Modeller belki Size Yardımcı Olabilirmi?
4285.jpg

4297.jpg

Game of Thrones'i izlemiyorum ama izlerim bundan sonra artık :mrgreen:

Eminim mod çok güzel olacaktır.

Pazartesi sanırım. Diziyi 720px izlemek lazım referans yakalayabilmek için. :smile:

Paşam, modu ilerde bilimum yaparmıyız acaba?

UngaBunga said:
bende linkleri var ama yasakmı bilmiyorum
TV'da yayınlanmıyorsa başın derde girebilir, sorup soruşturmadan bir işe kalkışma.  :smile:

HBO da yayınlandıktan sonra sitelere düştüğü için sorun oluşturmuyor.

Ubsilon Xefor Cioss said:
Pazartesi sanırım. Diziyi 720px izlemek lazım referans yakalayabilmek için. :smile:

Paşam, modu ilerde bilimum yaparmıyız acaba?

Sandığım kadarıyla mp spden kolay. Onu da yaparız. (Belki ona ak yürüyenleri de ekleriz :smile: )

NeO7 said:
Deli Paşa said:
Teşekkür ederim.

nezaman iş bölümü yapcaz.ben sabırsızlanıyorum :grin: nette fazla referans yok,o yüzden dizidin yapmalıyız :grin:

Benim LYSnin geçmesi lazım. Engeç pazartesi yaparız iş bölümünü. Referans konusunda diziden yararlancaz. (1080 yayından) Onun dışında youtube de dizinin craft videoları var. Onlardan da yararlanıcaz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom