[M] Throne in Conspiracy - Chapter One: Winter is coming...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
paşa şöyle bir şey buldum ama baya büyük o yüzden spoilera aldım
game_of_thrones___map_by_rgiskardreventlov-d3eby3c.png
harita belki yardımcı olur. Ayrıca logoda hazırlıyorum onuda koyarım bir ara

Logo işlerine uğraşma, onlar bende, yardım etmek istiyorsan model falan yaparsın.

Herhalde soru mu bu şimdi, sürebilicez, ateş topu atabileceğiz, yemek yedirebiliceğiz, giydireceğiz, hatta dişi ejder olacak onların çocukları olacak, bayramda elini öpmeye gelecekler, büyük ihtimal aldığı para ile kendine güzel bir mağara alacak.

@ Belendor kılıç mılıç yapamam ama bina tasarlayabilirim sanırım ama oda fazla inişli çıkışlı olmamak şartıyla vede kodlama yapabilirim

UngaBunga said:
@ Belendor kılıç mılıç yapamam ama bina tasarlayabilirim sanırım ama oda fazla inişli çıkışlı olmamak şartıyla vede kodlama yapabilirim

Tamam o da olur. Benim alanlarıma girmeyin de ne yaparsanız yapın.(Kod , Logo)

ama kodlamacıyım :lol: birde sapsari kim beyler yav yeni gördüm harkan mı?

UngaBunga said:
ama kodlamacıyım :lol:

Güzel sende kendi modunu kur diğer forumdaki herkes gibi , birkaç hafta mazeretin olur sonra zaten kesin ilgisizlikten ölür, biz de o sırada beta çıkartırız. :smile:

Edit: Paşa ile konuş, bina tasarımı lazım olacaktır.

sen niye 1-2 haftalık modları niye dikkate alıyorsun ki? ayrıca şöyle bir şey daha buldum
Game_of_Thrones_RPG_sheet_by_Tensen01.jpg

Beloma karışmayın.

Developer yakaladım beyler:
b56af82d.jpg

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Sanki bir oyundan gibi?

uxc onu bende yakaladım hatta sordum zaten :lol: ayrıca onu nette dolaşırken buldum bi rpg için yapılmış ama sizde böyle bir şey yapabilirsiniz diye vermiştim

UngaBunga said:
sen niye 1-2 haftalık modları niye dikkate alıyorsun ki? ayrıca şöyle bir şey daha buldum
Game_of_Thrones_RPG_sheet_by_Tensen01.jpg

Bu bulduğun Game of Thrones'un frp oyunun karakter kağıdı örneği. Oyun dünyası ile ilgili dökümanları da 'Game of Thrones FRP' yazarak aratabilirsin. (Green Ronin'den çıktıydı galiba)
Bu frp kitapları, kitapta ve dizide olmayan pek çok ayrıntı barındırıyor.

ben zaten game of thrones diye aratmıştım frp eklememiştim sonuna ayrıca bu frp için değil rpg için

Az önce sezon finalini seyrettim, dehşet birşey ya. Sabırsızlıkla beklediğim modların arasına girdi bu mod. Başarılar paşam, LYS'de de Allah zihin açıklığı versin. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom