Mount Blade Warband Karakter Hilesi!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

makmot159

Recruit
Arkadaşlar bu konu kesinlikle alıntı değildir kendim yaptım bunu kimseden özenmedim.
Mount Blade Warband'ı açıyoruz.Yeni bir karakter oluşturuyoruz(istediğiniz şekilde olabilir).Oyuna giriyoruz.Ekranın altında bulunan kamp, envanter,karakter butonlarından karaktere basıyoruz.Karakterimizin özellik sayfası gelecek.Bu sayfada sol altta bulunan istatistiklere basıyoruz.Karakteri ihraç et ve Karakteri ithal et diye 2 buton var ve kenarda öldürdüğümüz adam sayısı yaraladığımız adam sayısı gibi şeyler var burda Karakteri ihraç et'e basıyoruz.Bunu yaptıktan sonra oyunu aşağıya indirip Belgelerim'e giriyoruz.Mount Blade Characters diye bir klasör var.İçini açıyoruz ve karakterimizin bütün bilgileri bulunan karakterinizin ismi yazan bir not defteri var.Açıyoruz.Ve karşımızda bütün özellikleri görüyoruz.Ordan istediğiniz kadar yükseltin.

charfile_version = 1
name = mehmet
xp = 9999999999
money = 9999999

attribute_points = 17
skill_points = 19
weapon_points = 170

strength = 63
agility = 63
intelligence = 63
charisma = 63

trade = 10
leadership = 10
prisoner_management = 10
reserved_skill_1 = 10
reserved_skill_2 = 10
reserved_skill_3 = 10
reserved_skill_4 = 10
persuasion = 10
engineer = 10
first_aid = 10
surgery = 10
wound_treatment = 10
inventory_management = 10
spotting = 10
path-finding = 10
tactics = 10
tracking = 10
trainer = 10
reserved_skill_5 = 10
reserved_skill_6 = 10
reserved_skill_7 = 10
reserved_skill_8 = 10
looting = 10
horse_archery = 10
riding = 10
athletics = 10
shield = 10
weapon_master = 10
reserved_skill_9 = 10
reserved_skill_10 = 10
reserved_skill_11 = 10
reserved_skill_12 = 10
reserved_skill_13 = 10
power_draw = 10
power_throw = 10
power_strike = 10
ironflesh = 10
reserved_skill_14 = 10
reserved_skill_15 = 10
reserved_skill_16 = 10
reserved_skill_17 = 10
reserved_skill_18 = 10

one_handed_weapons = 400
two_handed_weapons = 400
polearms = 400
archery = 400
crossbows = 400
throwing = 400
firearms = 400

Ben özellikleri böyle yaptım.Sizde böyle yaparsanız harika bir karakteriniz olur.Bunları göstermiş olduğum değerlere yükselttikten sonra not defterini kapatıyoruz kaydedilsin mi diye soracak evet diyoruz.Oyuna giriyoruz(aşağıya indirmiştik hemen ona basın).Şimdi Karakteri ithal et diyoruz.Ve geri dönüyoruz.Bir bakmışız not defterindeki değerlerin hepsi olmuş.Süper karakterinizle oyunda iyi eğlencelere :grin:. yorumlarınızı bekliyorum.Yapamayan varsa lütfen yorumlara yazsın takıldığı yerde yardımcı oluyim.Kesinlikle bunu kendim keşfettim kimseden alıntı yapmadım.+rep verirseniz mutlu olurum.

karakterini böyle yaparsan oyundan nasıl bir zevk alırsın ki en güçlü sen olursun. P

makmot159 said:
Ben kimseyi yapsın diye zorlayamam.Ama böylede bir eğlencesi var.

Silah özelliklerini 699 yani maksimum yap, tüm özellikleri Fulle, Karizma 77777, Zeka 77777, Güç 150, Çeviklik 40 olsun. Atletizm de 5 olsun ama hız seviyorsan 10. Çok eğlenirsin.

Bu herkes tarafından bilinen bir şey zaten, emek vermişsin ama boşa olmuş yani. Ayrıca bu forumda +rep yok.

Aklınızı hileye falan vermeyin. :smile: Bir hilesiz oynamayı deneyin. Gerçekten daha çok keyif alacaksınız. Ctrl + H hilesine güvenip en önde duramıyacaksınız bile :smile: Ben hileli oynarken surlardan falan atlardım. Düşmanların ta göbeğine girerdim. Gerçi hilesiz oynadığımda da bunu yapıyorum :grin:

SoneRr said:
Aklınızı hileye falan vermeyin. :smile: Bir hilesiz oynamayı deneyin. Gerçekten daha çok keyif alacaksınız. Ctrl + H hilesine güvenip en önde duramıyacaksınız bile :smile: Ben hileli oynarken surlardan falan atlardım. Düşmanların ta göbeğine girerdim. Gerçi hilesiz oynadığımda da bunu yapıyorum :grin:

Kale savaşlarında hiç ama hiç dayanamıyorum. Anca hileyle ayakta durabiliyorsun. Sen nasıl hilesiz düşmanın göbeğine giriyon bilmiyom.  :grin: Ölmeden çıkabiliyon mu ordan?  :grin: Ama gerçekten hilesiz çok daha güzel. Asker toplayıp onları yetiştirip sonra gidip bir lordla savaşıp o kadar emeğin bir anda gidiyor. Bide yenilirsen çok gıcık bi'şey oluyor.  :grin:

asker yopluyorum bi lord dağatıyor sonra oyunu 1 hafta bırakıyorum tekrar aynı saveden başlıyorum sonra :grin:

Arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için.Bakın şöyle bir önerim var:Karakterinizi böyle yapın ve hileyi kapatın işte asıl böyle eğlenceli oluyor harika oluyor.Askeri toplayın kap kurun talimci 10 olcak zaten hemen terfiye hazır olurlar bu dediğimi yapın ben böyle  oynuyorum ve çok eğlenceli şuan 450.gündeyim ve rodok krallığını eledim ve 5 tane  derebeyim var.

Ben bunu yapmaya çalışıyorumda bilgisayarda bir sorun var. Oyun açıkken, hele hele karakter ihraç et dediğimde Alt + Tab yaptıktan sonra oyuna tekrar dönemiyorum :grin: Yanıt vermiyor diyor. Neyse haftaya abimin pcsinde denerim olmadı. Paylaştığın için teşekkürler :smile:

Pc nizin kasmasını istemiyorsanız tracking i 0 yapın. İzcilikmiydi neydi. yerde bir ton renk renk çizgiler olunca pc ler hafiften kasılıyor. Benim ki gibi misal. Bu yüzden Borcha yı almıyorum artık.

Ben hile yaparak oynadığım zaman XP yi 1 yapıyorum . xp ne kadar yüksekse o kadar kalabalık haydutlar karşınıza çıkar ve lordlarda o derece kalabalık gezerler.

1 yaparsanız zaten zırt pırt level atlarsınız. lvl sorun değil. özellikler yeter zaten.

Tracking iz sürmeydi sanırım. Benim işime yarıyor o beceri. Mesela arada bir düşman birliklerinin geçtiği yerlere bakıyorum. İz sürme yüksek olunca detaylı bilgi veriyor. Düşmanın kaleme doğru gidip gitmediğine kaç asker gittiğine falan bakıyorum. Hileyle Ctrl + Farenin sol tuşuyla hiç buna gerek kalmaz. :smile: Atlı okçuluk, güçlü germe, okçuluk beceriler yüksek olsun çok kolay düşman öldürülür. Misal meydan savaşlarında düşmanlar kaçmaya çalışıyor. At üstünde bir ok atıyorum düşman yatıyor :smile: Yada kale savaşlarında okla en az 10 asker indiriyorum. Hilesiz düşmanın tam içine girmek çok riskli bir şey. Hele hele atsız ve donanımınız yetersizken :smile:

SoneRr said:
Ben bunu yapmaya çalışıyorumda bilgisayarda bir sorun var. Oyun açıkken, hele hele karakter ihraç et dediğimde Alt + Tab yaptıktan sonra oyuna tekrar dönemiyorum :grin: Yanıt vermiyor diyor. Neyse haftaya abimin pcsinde denerim olmadı. Paylaştığın için teşekkürler :smile:
Zaten ihraç ettikten sonra oyunu kapaman gerekiyor diye biliyorum.

Emeğine sağlık ama bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum ama reserved skillerin 0 olması gerekiyor 10 yaparsan oyunda çeşitli hatalar meydana geliyor. Saygılar.

Yorumun için teşekkürler.Ben hiç bir sitede bu hileye rastlamadım.Bunu kendim buldum.Ve bu forumda rütbemi nasıl yükselticeğim.Saygılar.

Teşekkürler.Ben şimdi sürekli bağlı kal desem forumdan çıkıp başka sitelerde de dolaşsam sayılır mı?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom