Mount Blade Warband Karakter Hilesi!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Herr_Gratis said:
SoneRr said:
Ben bunu yapmaya çalışıyorumda bilgisayarda bir sorun var. Oyun açıkken, hele hele karakter ihraç et dediğimde Alt + Tab yaptıktan sonra oyuna tekrar dönemiyorum :grin: Yanıt vermiyor diyor. Neyse haftaya abimin pcsinde denerim olmadı. Paylaştığın için teşekkürler :smile:
Zaten ihraç ettikten sonra oyunu kapaman gerekiyor diye biliyorum.

Tamam ben onu hallettim. O not defterini değiştirdim. Karakter ithal et dedim oldu.

BarbarianWarlord_x7 said:
Emeğine sağlık ama bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum ama reserved skillerin 0 olması gerekiyor 10 yaparsan oyunda çeşitli hatalar meydana geliyor. Saygılar.

Yok. 0 taban puandır. Yani başlangıçtaki puanlardır. Maximum 10 oluyorlar. Yani 10 olduklarında bir hata vermiyor. Ben denedim. Bir sorun yok. :smile:

Hııı. Ben diğerlerini sanmıştım. Olsun o reserved skiller 10 olunca bir problem yaratmıyor.

Herr_Gratis said:
Atletizmi çok arttırınca at gibi koşuyor mübarek.Çok arttırma.
ben sıraya 100 yazmıştım bir keresinde :grin: şehre giriyorum W ye bir kere basıtım adam haritanın taa bir köşesine gitti sonra bidaha bastım adam karanlık yere girdi sonra bugmu ne karakter bayıldı :grin:

kardeş bu hileleri herkez biliyor neden uğraştın ki bu kadar ayrıca hile yapınca oyun çok zevksiz geçiyor :smile:

çevikliği en fazla 200 yapın. ben bir keresinde 5000 yapmıştım. kaleyi kuşatıyordum. merdiveni hemen tırmandı ve kendimi haritanın sonunda buldum  :evil:

makmot159 said:
Arkadaşlar bu konu kesinlikle alıntı değildir kendim yaptım bunu kimseden özenmedim.
Mount Blade Warband'ı açıyoruz.Yeni bir karakter oluşturuyoruz(istediğiniz şekilde olabilir).Oyuna giriyoruz.Ekranın altında bulunan kamp, envanter,karakter butonlarından karaktere basıyoruz.Karakterimizin özellik sayfası gelecek.Bu sayfada sol altta bulunan istatistiklere basıyoruz.Karakteri ihraç et ve Karakteri ithal et diye 2 buton var ve kenarda öldürdüğümüz adam sayısı yaraladığımız adam sayısı gibi şeyler var burda Karakteri ihraç et'e basıyoruz.Bunu yaptıktan sonra oyunu aşağıya indirip Belgelerim'e giriyoruz.Mount Blade Characters diye bir klasör var.İçini açıyoruz ve karakterimizin bütün bilgileri bulunan karakterinizin ismi yazan bir not defteri var.Açıyoruz.Ve karşımızda bütün özellikleri görüyoruz.Ordan istediğiniz kadar yükseltin.

charfile_version = 1
name = mehmet
xp = 9999999999
money = 9999999

attribute_points = 17
skill_points = 19
weapon_points = 170

strength = 63
agility = 63
intelligence = 63
charisma = 63

trade = 10
leadership = 10
prisoner_management = 10
reserved_skill_1 = 10
reserved_skill_2 = 10
reserved_skill_3 = 10
reserved_skill_4 = 10
persuasion = 10
engineer = 10
first_aid = 10
surgery = 10
wound_treatment = 10
inventory_management = 10
spotting = 10
path-finding = 10
tactics = 10
tracking = 10
trainer = 10
reserved_skill_5 = 10
reserved_skill_6 = 10
reserved_skill_7 = 10
reserved_skill_8 = 10
looting = 10
horse_archery = 10
riding = 10
athletics = 10
shield = 10
weapon_master = 10
reserved_skill_9 = 10
reserved_skill_10 = 10
reserved_skill_11 = 10
reserved_skill_12 = 10
reserved_skill_13 = 10
power_draw = 10
power_throw = 10
power_strike = 10
ironflesh = 10
reserved_skill_14 = 10
reserved_skill_15 = 10
reserved_skill_16 = 10
reserved_skill_17 = 10
reserved_skill_18 = 10

one_handed_weapons = 400
two_handed_weapons = 400
polearms = 400
archery = 400
crossbows = 400
throwing = 400
firearms = 400

Ben özellikleri böyle yaptım.Sizde böyle yaparsanız harika bir karakteriniz olur.Bunları göstermiş olduğum değerlere yükselttikten sonra not defterini kapatıyoruz kaydedilsin mi diye soracak evet diyoruz.Oyuna giriyoruz(aşağıya indirmiştik hemen ona basın).Şimdi Karakteri ithal et diyoruz.Ve geri dönüyoruz.Bir bakmışız not defterindeki değerlerin hepsi olmuş.Süper karakterinizle oyunda iyi eğlencelere :grin:. yorumlarınızı bekliyorum.Yapamayan varsa lütfen yorumlara yazsın takıldığı yerde yardımcı oluyim.Kesinlikle bunu kendim keşfettim kimseden alıntı yapmadım.+rep verirseniz mutlu olurum.

Yanlış yere açmışsın konuyu ve bunu ilk kim buldu
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113777.msg4064876.html#msg4064876
Bu kişi senden önce bulmuş galiba :roll:
Edit:Ondan önce bulan da vardı... :grin: :lol:

makmot159 said:
Arkadaşlar bu konu kesinlikle alıntı değildir kendim yaptım bunu kimseden özenmedim.
Mount Blade Warband'ı açıyoruz.Yeni bir karakter oluşturuyoruz(istediğiniz şekilde olabilir).Oyuna giriyoruz.Ekranın altında bulunan kamp, envanter,karakter butonlarından karaktere basıyoruz.Karakterimizin özellik sayfası gelecek.Bu sayfada sol altta bulunan istatistiklere basıyoruz.Karakteri ihraç et ve Karakteri ithal et diye 2 buton var ve kenarda öldürdüğümüz adam sayısı yaraladığımız adam sayısı gibi şeyler var burda Karakteri ihraç et'e basıyoruz.Bunu yaptıktan sonra oyunu aşağıya indirip Belgelerim'e giriyoruz.Mount Blade Characters diye bir klasör var.İçini açıyoruz ve karakterimizin bütün bilgileri bulunan karakterinizin ismi yazan bir not defteri var.Açıyoruz.Ve karşımızda bütün özellikleri görüyoruz.Ordan istediğiniz kadar yükseltin.

charfile_version = 1
name = mehmet
xp = 9999999999
money = 9999999

attribute_points = 17
skill_points = 19
weapon_points = 170

strength = 63
agility = 63
intelligence = 63
charisma = 63

trade = 10
leadership = 10
prisoner_management = 10
reserved_skill_1 = 10
reserved_skill_2 = 10
reserved_skill_3 = 10
reserved_skill_4 = 10
persuasion = 10
engineer = 10
first_aid = 10
surgery = 10
wound_treatment = 10
inventory_management = 10
spotting = 10
path-finding = 10
tactics = 10
tracking = 10
trainer = 10
reserved_skill_5 = 10
reserved_skill_6 = 10
reserved_skill_7 = 10
reserved_skill_8 = 10
looting = 10
horse_archery = 10
riding = 10
athletics = 10
shield = 10
weapon_master = 10
reserved_skill_9 = 10
reserved_skill_10 = 10
reserved_skill_11 = 10
reserved_skill_12 = 10
reserved_skill_13 = 10
power_draw = 10
power_throw = 10
power_strike = 10
ironflesh = 10
reserved_skill_14 = 10
reserved_skill_15 = 10
reserved_skill_16 = 10
reserved_skill_17 = 10
reserved_skill_18 = 10

one_handed_weapons = 400
two_handed_weapons = 400
polearms = 400
archery = 400
crossbows = 400
throwing = 400
firearms = 400

Ben özellikleri böyle yaptım.Sizde böyle yaparsanız harika bir karakteriniz olur.Bunları göstermiş olduğum değerlere yükselttikten sonra not defterini kapatıyoruz kaydedilsin mi diye soracak evet diyoruz.Oyuna giriyoruz(aşağıya indirmiştik hemen ona basın).Şimdi Karakteri ithal et diyoruz.Ve geri dönüyoruz.Bir bakmışız not defterindeki değerlerin hepsi olmuş.Süper karakterinizle oyunda iyi eğlencelere :grin:. yorumlarınızı bekliyorum.Yapamayan varsa lütfen yorumlara yazsın takıldığı yerde yardımcı oluyim.Kesinlikle bunu kendim keşfettim kimseden alıntı yapmadım.+rep verirseniz mutlu olurum.

Dostum günaydın. Millet biliyordu zaten bu yöntemi, sen daha yeni uyanmışsın. Lütfen alınma :grin:

1-Böyle yaparsan oyundan hiçbir zevk alamazsın.

2-Bunu bu forumdaki çoğu kişi biliyor.

3-Bu konu forumda daha önce yayınlanmıştı.

Tatura said:
xp ne kadar yüksekse o kadar kalabalık haydutlar karşınıza çıkar

madem hortladı...

ctrl + L hilesini kullanmıştım. 62 den sonra 2500 level mi neydi. Yaptım. Sonra köye girdim... :neutral:

dwoqq8.jpg

bilader bir şey soracağım askerini geliştirmenin kolayı varmı vede grup büyüklüğünün arttırmada? bi bilginiz varmı?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom