Mount Blade Warband Sistem Gereksinimleri

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

atahan4

Recruit
İşletim Sistemi: Windows 2000/ME/XP/Vista/Windows 7
İşlemci: 2.1Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: (128 MB+)
Directx 9c

Arkadaşlar RAM Hariç Hepsi Tam İndirsem Kasarmı Biraz Saçma Bir Soru Ama Kasmaması İçin Ne Yapmalıyım?

grafikleri biraz düşür medium yap directx7 ile aç tamamdır senin iş kasmadan oynarsın

hee bu arada oyunu indirme DVD al bak sana önerim en son çaren ilegal şekilde çözmek olsun korsan yapma lütfen tamammı?

Tamamda bizim burda orginal satan yok sipariş etsem dicem ama biraz pahalı olur heralde değilmi?

Son bir sorum daha var grafikleri nasıl düşüreceğim :smile:

Birde Sarranid Sultanlığı 1.134 versiyonunda demi.

Oyunun Gir/ayarlar/grafik seçenekleri(yalnış hatırlamıyorsam başka birşeyde olabilir buna benzer)oradan sağ tarafta ortayı işaretle bu arada oyuna girmeden önce bi pencere açılır başlat falan yazar orayadanda seçeneklere  gir directx9u 7 yap

Hayır ilk sürümündede var

(oyunu unuttum sildim çünkü yarın DVD den kuracam

peki ben daha önce sadece mount blade oynadığım için sarranid yoktu ondan sorularımı cevapladığın için teşşekür ederim.
İyi Geceler

atahan4 said:
İşletim Sistemi: Windows 2000/ME/XP/Vista/Windows 7
İşlemci: 2.1Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: (128 MB+)
Directx 9c

Arkadaşlar RAM Hariç Hepsi Tam İndirsem Kasarmı Biraz Saçma Bir Soru Ama Kasmaması İçin Ne Yapmalıyım?

Dostum ekran kartında bellek öenmli değildir bize ekran kartının modelinin ne olduğunu söylersen kayışı koparmamış oluruz

Sarranid,Warband serilerinde var sadece örneğin 1.011'de Sarranid Sultanlığı yok

ekran ayarlarında(öyle bir şeylerdi) sağda tahmini performans yazan bir şey vardır %100 ün altına düşmesin biraz kasabilir %100 e çıkamıyorsa %80 lerde falan dursun fakat daha fazla kasar %80 aşağısındaysa al bilgisayarı balkondan aşağı at abicim :mrgreen:

ya beyler her bi şey uyuyor demo indirdim islemci hizi 1.84 ghz bu yüzden mi oyun acilmiyor kaplamalar yükleniyor da kalıyor

DirectX 7 yap ve ayarları en düşüğe al bende 2 gb RAM var ama öyle oynuyorum daha rahat geliyor nedense.

Ayrıca oyunu indirme lütfef satın al.

-Hepsi Burada - 29.99 TL Koleksyon Paketi
-D&R - 29.99 TL Koleksyon Paketi
-D&R - 8.99 TL Mount&Blade Warband
-Playstoreden SMS ile Mount&Blade alma işlemi hakkında kapsamlı bilgi için yazıya tıklayınız.

Eğer satın almaz ve yasa dışı yollarla oyunu oynarsan forumdan uzaklaştırılırsın(crack kullanma yani burası TaleWorlds un kendine ait forumu ban yersin)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom