Kitaplar Hakkında Bilgiler

Users who are viewing this thread

Oyunda kitaplar çok kullanışlıdır.Seviye atlamadan yeteneklerinizi geliştirme imkanı sunar.Kitapları hanlardaki Kitap Tüccarlarından alabilirsiniz.
Bazı kitaplar okunarak,bazı kitaplar envanterinizde durararak size yetenek sağlar.Tabi envanterinizden çıkardığınızda verdiği özellik gider doğal olarak :grin:.
Kitapları okumak için belli seviyede zeka gerekir.Hepsi için farklıdır.Kitap okumak için; kamp menüsünü açın bir işe koyul seçeneğinden kitap oku seçin ve okuyacağınız kitabın adına tıklayın.
Bir kitabı okuduktan sonra satabilirsiniz çünkü o kitabı bir daha okuyamazsınız :grin:.Ayrıca skill puanı olarak 11 yapamazsınız ona göre :smile: Tüm kitaplar bir tüccarda bulamazsınız birden fazla tüccar vardır.

Ooo... Yeni kitaplar gelmiş.
Okumalık lafına güldüm biraz. :grin:

Gayet güzel anlatmışsın.
Teşekkür ederim.

Gerçekten çok yardımcı oldun, bende cerrahlık kitabını aldım bunu neden okumuyor diye sinir olmuştum, eline sağlık.

w4hammer said:
ingilizcesinde bir kitabın ismi nicalo macivelinin dövüş sanatlarıydı Talewords assasins creed oynuyomuşda haberimiz yokmuş  :grin:
Niccolò Machiavelli,İtalya Rönesans Zamanındaki Ünlü Bir Devlet Adamı,Şair,Yazar ve Askeri Stratejist'tir.O Yüzden Assassin's Creed Oyununundaki
Niccolò Machiavelli Oyunda Karışık Bir Rol Almaktadır Ama Niccolò Machiavelli Rönesans Döneminde Yaşamış Tarihi Önemli ve Gerçek Bir Kişidir... :grin:

Back
Top Bottom