Düsman Krallıktaki Lordlarla İlişkinizi Arttırmanın En İyi Yolu

Users who are viewing this thread

Hiç Uzatmadan Direk Konuya Giriyorum.

Düman krallıktan bir lordla savastınız ve kazandınız.

Elinizden Kaçamamışsa Onu Serbest Bırakırsanız İlişkiniz +5 Artıyor

Fakat Lordu Esir Alıp Sonra "P" Harfine Basarak Birlik Menusunu Acın

Esırler Kısmından O Lordla Konusup Onu Serbest Bırakın Ve Sıze Sorucak

Fıdye'ylemi Yoksa Hıc Bısı Istemedenmı Serbest Bırakıcaksın  Die

Siz Hıc Bısı Istemeyın ve ilişkiniz +20 Artıcak ve Onur Kazanıcaksınız.

+ Lordun Baglı Oldugu Krallıkla İlişkiniz +10 Artıcaktır.

Anlatımın için teşekkürler...

Yakalayıp bırakmak daha iyiymiş bence. :smile:

Ama bazen işe yaramıyor mesela sen birini yendin sonra esirim oluvaksın yerine dostumlu bişi çıkıyo yine esir almış oluyosun ama ilişki durumun çok am açok düşüyo sonra bırakınca +5-+10 falan veriyo  :smile: Ama iyi taktik yapıyorum şuan :smile:

TheVikings said:
Ve serbest bırakınca(esir alıp)o krallıkla ilişkin iyileşiyor.Yani -50 iken -40 oluyor.

Gözümden kaçmış teşekkürler hemen ekleyim.

BlueEyes said:
Ama bazen işe yaramıyor mesela sen birini yendin sonra esirim oluvaksın yerine dostumlu bişi çıkıyo yine esir almış oluyosun ama ilişki durumun çok am açok düşüyo sonra bırakınca +5-+10 falan veriyo  :smile: Ama iyi taktik yapıyorum şuan :smile:

Cevırme hatası gıbı geldı  dostum cıkıyor fakat esır alıyorsun ilginc.

mannaq said:
blue eyes imzanda benden alıntı yapmışın lööööö :evil:
nese yine de adamı esir alınca -2,-5 düşüyo zaten ama yine de ii serbest bırakmaktan daha ii.
gideyim de şu kazak kralını serbest bırakayım adamlar az önce 960 kişiyle daldı kılpayı yendim offfff

-3 Dusuyor 20 Geliyor  +17 Kârın Oluyor.

blue eyes imzanda benden alıntı yapmışın lööööö :evil:
nese yine de adamı esir alınca -2,-5 düşüyo zaten ama yine de ii serbest bırakmaktan daha ii.
gideyim de şu kazak kralını serbest bırakayım adamlar az önce 960 kişiyle daldı kılpayı yendim offfff

w4hammer said:
git leydiyle aranı yap hediye yolla bukadar basit  :lol:

O senın dedıgın ılıskın - lerdeyse oluyor ve iliskın 0 oldugunda artık onu kullanamıyorsun fakat bu taktıkle

+50 olsa bıle esır alıp salarak arttırabılıyorsun.

O halde başlığı ateş ve kılıçta şeklinde düzeltirsen daha iyi olur. İmzandaki linkten bu başlığa yöneldiğim için hangi alt forumda olduğuna dikkat etmemiştim sen bunu söyleyene kadar.

MinemosyneThetis said:

Ne gerek var :smile: Cheatmenu :smile:

Master Ronin said:
O halde başlığı ateş ve kılıçta şeklinde düzeltirsen daha iyi olur. İmzandaki linkten bu başlığa yöneldiğim için hangi alt forumda olduğuna dikkat etmemiştim sen bunu söyleyene kadar.

İnsanlık hali.

numlock01 said:
MinemosyneThetis said:

Ne gerek var :smile: Cheatmenu :smile:

Hilesiz Oynuyanlar İçin Zaten Ama Yazdıgın Cevaba Bakarsak Anlamanı Beklemiyorum.

yanlız tam msen kazndın köpekerini geri çağır yhada lanet olsun gibi size küfür edenler varsa onları serbest bıraktınmı ilk başta artıyo ilişki ama daha sonra karşılaştğnzda ilkşnz düşüyo benimle oyanıdn faln die kızıyo size malalr :mrgreen: o yüzden onları bırakmyın

Fakat bunu hiç bir krallığa bağlı değilken yapın. Ben isveç krallığına bağlıyken yaptım diğerleri ile arttı isveç ile azaldı. Hatta eksilere düştüm. İsveçtekiler benimle dost olmasına rağmen kaleme sataşmaya falan başladılar. Bende aynı yöntemi isvçlilere denedim yine eskisi gibi oldu herşey. yani birşey değişmedi :smile:

NefretiZm said:
Fakat bunu hiç bir krallığa bağlı değilken yapın. Ben isveç krallığına bağlıyken yaptım diğerleri ile arttı isveç ile azaldı. Hatta eksilere düştüm. İsveçtekiler benimle dost olmasına rağmen kaleme sataşmaya falan başladılar. Bende aynı yöntemi isvçlilere denedim yine eskisi gibi oldu herşey. yani birşey değişmedi :smile:

SS koyarmısın isveçe baglıyken esır serbest bıraktıgında aran dusucek isvecle pek inamadım.

Serbest bıraktıgında onur gelır bıraktıgın lordla aran ıyılesır ve o krallıkla olan ılıskın artar.

Bu yuzden baglı oldugun krallık sana bır sey yapmaz.

Back
Top Bottom