Ticaretten Bol Para Kazanma Yöntemi [1.140 ve altı için]

Users who are viewing this thread

Evet, size F&Sda en çok para kazandıran yöntemi açıklayacağım.  [1.140 ve altı için]

Başlamadan önce bir miktar sermaye lazım yaklaşık 15 bin taler.Eğer yoksa Gizli Zula görevinden hemen kazanırsınız.Yanınıza 60 tane piyade alın öncelikle bu sadece haydutlardan korunmak içindir.(Gerekli yiyeceğin olduğundan emin olun.)Kimseyle savaş halinde olmamanız tavsiye edilir.Bir şehre gidin erzak tüccarıyla görüşün.Eğer şu malzemeler varsa;
Yağ ----------------------- Ryazan
Kadife----------------------Vyborg
Baharat--------------------Vyborg
Ham İpek-----------------Narva (Bundan emin değilim)
Kürk-----------------------Dubensk Kalesi

Yeni Patch ile birlikte ticaret işini bitirmişler
Artık ticaretini yapacağınız üründen bol miktarda olması gerek ve satacağınız şehrin de belli kısıtlamaları var. Kadife her yerde pahalı duruma geldi en fazla mal başı 200 kâr yapabildiğimi gördüm. Herkese geçmiş olsun Ticaretin ruhunu fatiha :sad: 

her seferinde olmuyo bu mallar kervan beklemek zorunda kalıyorun buna sinir oluyorum işte kervanda çok nadir geliyor

Edit:60 PİYADEMİ YAVAŞ YANLIŞ BİLGİ VERME ADAMLARA nekadar çok adamın varsa okadar fazla firari gelir yani bir fark olmuyor 140 firari görüm bu sabah :smile: yanınıza 20 suvari  alın sizi kaçaklar yakalayamaz zaten bu 20 suvaride tatar akıncıalrı yüzünden

Valla ben hiç rastlamadım en fazla 50 firari gördüm. Her seferinde olmuyor derken neyi kastettin anlamadım.Şehir şehir gez birinde bu malzemeler vardır bu şehirlere gidince de çok kar ediyorsun

En karlı yöntem KADİFE dir .

Kadifeye en yüksek fiyat NARVA da veriliyor .

1 saatte 1 milyon yaptım , 800 binini tüccara attım para gelip duruyor :grin:

Bahçesaraydan büyük kervan alın , narvada satın .  120 binlik kar oluyor .

Kadife fiyatları 120 ,200 olursa 100 binlerde para alırsınız .  Kesinlikle Narvaya satın .

Hangi item iyi para eder  Pazardan ticari mallara değer biçten bakabilirsiniz .  Eğer 1000+ olursa çok güzel para kazanırsınız .

Kadifeyi en uygun fiyatlarla Bahçesaray , Kiev ve civar şehirlerde bulabilirsiniz .

En yüksek fiyatın NARVA olduğundan emin misin?Değer biçten baktıüımda en yüksek o çıkmıştı ama tam olarak biliyorsan değiştireceğim

Kırım ve Kazak şehir ve kalelerinden büyük kadife kervanı tutup Ryazan, Vyborg gibi şehirlere götürün ayrıca kervanı götürmeden erzak tüccarından ucuz kadife ve baharat bulursanız alın envanterinize orda tüccarlara satarsınız çok iyi kar getiriyor. Kervan + Envanterdeki mallar toplamda 200 bin talere kadar kar getirebiliyor.

bn 10.000 lik masraf yaptım bahçesaraydan kadife aldım ryazana sattım 142.000 geldi yani ryazandada iyi para veriyorlar

HymenOpteRa said:
bn 10.000 lik masraf yaptım bahçesaraydan kadife aldım ryazana sattım 142.000 geldi yani ryazandada iyi para veriyorlar
Evet, Ryzan da kadife ticareti yapabileceğiniz şehirler arasında, fakat en yüksekleri Narra ve Vyborg'dur

Ayrıca Ne kadar satarsanız bidahakine o kadar az alırsınız

evet her zaman olmuyor ama novgorod a aletler satmakta 40bin filan kar sağlıyor hiç birşey bulamazsanız bunu yapın

414ben said:
:grin: Bug diye koydum benimle bir alakası yok :grin:

Biliyorum, daha önce forumda bir yerlerde görmüştüm.

Casus belli olmamak için o sakalla kadın kılığına giriyormuş. :grin:

414ben said:
ugurd said:
414ben said:
:grin: Bug diye koydum benimle bir alakası yok :grin:

Biliyorum, daha önce forumda bir yerlerde görmüştüm.

Casus belli olmamak için o sakalla kadın kılığına giriyormuş. :grin:

Hehe hiç belli olmaz tabi. :grin: Çok doğal kim anlar ki. :grin:

Kabak gibi parlar. :grin:

Bu arada spam yapıyoruz keselim spamı. :roll:
Kesmeyelim spamı :cry:

Forum üyeleri çok gammazdır. :grin:
signature.jpg
Atarlar bizi aşağı. :grin:
10501.gif

Back
Top Bottom