Nam kasmak

Users who are viewing this thread

Granite1g

Recruit
Ya arkadaşlar bu ateş kılıçda zor nam kasılıyor bi krallıga gireyim diyorum nam olmadıgından olmuyor görev mörevlede olmuyo nası kasayım warbandda böyle degildi.

Etrafdaki haydutları kesmeye çalış ama keseceğin gurubun senden daha kalabalık olması gerek. Zaten belli bi zaman sonra gına geliyo ve "Hay nam'ına koyayım!" diyorsun

Hanlardan paralı asker al haydut kes. Katılmak istediğin krallığın düşmanlarına saldır.
M&B: Warband`da ne yapıyorsan aynısı. :smile:

Para kazanmak için kervan yolla, o sırada yoluna çıkan haydutları kessen aç kalmazsın.

ugurd said:
Hanlardan paralı asker al haydut kes. Katılmak istediğin krallığın düşmanlarına saldır.

Aman diyim hanlardaki paralı askerler ateş pahası. İki adam fazla yürü gidip asker ihtiyacını asker yetiştiren bir kamptan gider.

nam falan yok şu an ama 62 tane asker aldım önüme gelene  giriyorum hep kazagın düşmanına hücüm kafirlere hücüm :mrgreen: :mrgreen:

Granite1g said:
nam falan yok şu an ama 62 tane asker aldım önüme gelene  giriyorum hep kazagın düşmanına hücüm kafirlere hücüm :mrgreen: :mrgreen:

düşmanın senle eşit sayıda yada daha kalabalık olması gerek nam kazanmak için.

montekristo44 said:
Etrafdaki haydutları kesmeye çalış ama keseceğin gurubun senden daha kalabalık olması gerek. Zaten belli bi zaman sonra gına geliyo ve "Hay nam'ına koyayım!" diyorsun

ahahaha  :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Yalnız harbiden çok zor kasılıyor nam .

montekristo44 said:

up  :grin:

Şahsen Ben Namımı Yükseltmek İçin Şu Yöntemi Kullanıyorum;
Savaş Büyüklüğünü Düşürün Bunun için "Battle Size Changer" Kullanabilirsiniz  Bu sayede Savaşın Bölümleri Artacak. Her Bölümde 50 Asker Girerken 5 Kişi Girmeye Başlayacak Her Bölümde Namınız Artar.  :cool:

teocan94 said:
Şahsen Ben Namımı Yükseltmek İçin Şu Yöntemi Kullanıyorum;
Savaş Büyüklüğünü Düşürün Bunun için "Battle Size Changer" Kullanabilirsiniz  Bu sayede Savaşın Bölümleri Artacak. Her Bölümde 50 Asker Girerken 5 Kişi Girmeye Başlayacak Her Bölümde Namınız Artar.  :cool:

sefer sırasında 500 kişilik orduda bu yöntemi kullandığımı düşünemiyorum bile  :shock: kaç saat sürerer acaba

Oooo ne uğraşıyosunuz.Cheatmenu yaz  hile menüsüne git,Karakterin namını artır yazar tıkla 100'er 100'er artsın :grin:

Şöyle salak salak şeyler yazmasanız? Adam hile nasıl kullanılır diye mi soruyor? Bu arada arkadaşım bende fire&sword olmadığından bir şey diyemeyeceğim. Ama haydıt falan kes yani ne diyeyim başka.

Çok zor gerçekten.Bak sana bir taktik vereyim mesela kırıma gireceksin Kazaklar girdi aldı Kaffayı hazır garnizonu yokken paralı asker al/oralarda vardı sanırım/ git kuşat kaleyi /bombalarda etkili oluyor/.Sonra oraya koy o askerleri bir iki kumandan at bayrakları al yavaş geliyorsa paralı askerlere saldır.Sonra gir bir kazak beyine (76 askerin fln olur) atlı savaşı olur.Yeniçeriler geride tüfekle dağıtır. Bayraktarlarda oyalar böylece .
Zaten 100 -125 civarı olacağı için namın bayağı artacaktır.Süren varsa arkadaşın dediği gibi 30 muharrebe büyüklüğü yaparsınspawını gören biyerde base yapar kesersin yeniçerilerle.

Drawft said:
Çok zor gerçekten.Bak sana bir taktik vereyim mesela kırıma gireceksin Kazaklar girdi aldı Kaffayı hazır garnizonu yokken paralı asker al/oralarda vardı sanırım/ git kuşat kaleyi /bombalarda etkili oluyor/.Sonra oraya koy o askerleri bir iki kumandan at bayrakları al yavaş geliyorsa paralı askerlere saldır.Sonra gir bir kazak beyine (76 askerin fln olur) atlı savaşı olur.Yeniçeriler geride tüfekle dağıtır. Bayraktarlarda oyalar böylece .
Zaten 100 -125 civarı olacağı için namın bayağı artacaktır.Süren varsa arkadaşın dediği gibi 30 muharrebe büyüklüğü yaparsınspawını gören biyerde base yapar kesersin yeniçerilerle.

eski konuları hortlatma

Back
Top Bottom