ateş ve kılıçta var olan devlete kral olma nasıl oluyo

Users who are viewing this thread

Kralların elinde şehirler,kaleler...Savaşıyorlar ele geçiriyorlar.O recruit aklından geçiriyor.Benimde bir kalem olsa benimde bir şehrim olsa..?Anne bana niye almıyorsun bizde niye yok diyor :grin: ^^

Arch3r06 said:
Kralların elinde şehirler,kaleler...Savaşıyorlar ele geçiriyorlar.O recruit aklından geçiriyor.Benimde bir kalem olsa benimde bir şehrim olsa..?Anne bana niye almıyorsun bizde niye yok diyor :grin: ^^
Ahahahahaha , İmza yapıyorum :smile:

Arch3r06 said:
7213.jpg

Arkadaşlar kral olunca derebeyler arasında çok kavga oluyor birine toprak verince diğerleri küsüyor bunu düzeltmenin yolu var mı?

Sahlex bence sen çar olma.Kral da olma.O ülke kesinlikle kalradyadan silinir. :lol: Adama bak çar olmak istemiyorum kral olmak istiyorum diyor :grin:

ABBOOOOOOVV!
bu konu beni gülmekten öldürdü sahlex sen çar olma yavrucum sen kral da olma sen sultan deli mustafaya bağlarsın(sultan deli mustafa osmanlının deli olan padişahıdır ve "balıklara harçlık vermek için" denize para atar)
sen bi adam ol sonra seni ben kral yapacam zati

ya ne zırvalıyoruz işte :grin: kardeşim ilk önce bir krallıkla ilişkini boz ama hiçbir krala bağlı olma sakın sonra o bozulan ilişkili devletten bir şehir al senden krallık ismi falan istiyolar öle alırsın heryeri

taylan516 said:
kokobanga said:
Polonya senaryosunda kral olunuyor galiba
Rus ve Leh senaryolarında kral olunuyor
Bunu öğrenmem çok iyi oldu teşekkürler ben de Kırımın hükümdarı olmayı düşünüyordum demek olamayacağım neyse tüh.O zaman Lehlere ya da Ruslara geçerim ne yapayım

Kakule06 said:
taylan516 said:
kokobanga said:
Polonya senaryosunda kral olunuyor galiba
Rus ve Leh senaryolarında kral olunuyor
Bunu öğrenmem çok iyi oldu teşekkürler ben de Kırımın hükümdarı olmayı düşünüyordum demek olamayacağım neyse tüh.O zaman Lehlere ya da Ruslara geçerim ne yapayım

EYYY sayın yetkililer duyun artık bu milletin inleyişini azımsanacak kadar az deyiliz koyun artık öteki ülkelerede senaryo

delllenamo said:
Kakule06 said:
Haklısın:grin: diğerlerine de bir senaryo çekmek şart bence :grin:
Sende haklısın  :mrgreen: çekiversinler bir senaryo diğerlerine de :grin:

anlaşılan hepimiz haklıyız ama ben kırıma isyan edince alayını yenince yeni lider olarak geçildigini biliyorum öyle deyilmidir

Back
Top Bottom