Steam ödeme şekilleri

Users who are viewing this thread

Dual Kriss

Grandmaster Knight
Bu güne dek tüm oyunlarımı mağazalardan aldım,steam'a bulaşmadım ama yeni taşındığımız yerde yani Aksaray'da(İstanbul/Aksaray değil)Orijinal oyun satan mağaza yok.Anlayacağanız Steam'ın ocağına düştüm.Hemen bir steam hesabı açtım ama bu ödeme şekilleri hakkında zerre kadar bilgim yok.Kredi kartı gerektirmeyen,bankadan havale yoluyla ödeme yapabileceğim bir ödeme şekli varmı,varsa beni bilgilendirin lütfen cahil kalmayayım?

Malesef  :neutral:

Bende çok aramıştım. Ama ne yaparsan yap, her ödeme şeklinin ucu krediye dayanıyor.

Dual Kriss said:
Peki Steam dışında başka bir yol yokmu kredi kartsız oyun almak için?
Hepsiburadadan 100 TL üstü alışverişte kapıda ödeme yapabiliyorsun.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

fire and sword u sms ile alabilrsin. türksel hattan 15 tl gidiyor. önce hattını mobil ödemeye açtırman lazım ama

steam paypaldan oluyor diye biliyorum , paypalada eft yapailiyorsun sorununu ordan çözebilirisin

ayrıca yakın arkadasların varsa alacağın şey acilce günlük kampanya gibi arkadasına aldır giftlesin sana sen parasını eft atarsın daha rahat olur ...

Kilic_Bey said:
steam paypaldan oluyor diye biliyorum , paypalada eft yapailiyorsun sorununu ordan çözebilirisin

Eğer Paypal oluyorsa ve kredi kartın varsa, en azından 1 kereliğine oraya kaydedersin ve birçok siteden alışverişini o kaynaktan yapabilirsin. EFT olayını bilmiyorum ama olabilir, türk bankaları kabul edilmeye başlandı Paypalda. Bu da direkt banka hesabından oraya para yükleme ihtimalin var demek. Öyle de oraya para koyup onunla ödeyebilirsin.

Back
Top Bottom