Mount&Blade Ateş ve Kılıç Satışa Çıktı !

Users who are viewing this thread

Ben de öle diyodum ama sinirlendim gittim playstore'dan aldım (dayanamadım daha doğrusu) Şimdi yüklüyom. Servis ücretleri dahil 16 TL. Bu arada ben de burada Taleworlds'e kızdım ama hakkatten Tiglon'un suçu. Zaten hiç sevmem kendilerini :smile:

harkan said:
Mount&Blade Ateş ve Kılıç'ı www.taleworlds.com , Steam ve mb.playstore.com adreslerinden satın alabilirsiniz.

Mount&Blade Ateş ve Kılıç' a kutulu olarak sahip olmak isteyen oyunseverler 10 Mayıs' tan itibaren D&R, Media Markt, ElectroWorld ve diğer mağzalardan tam sürüm Türkçe olarak oyunumuzu temin edebilirler.

Türkçe dil desteği sadece kutulu oyunlar için değil, Mount&Blade Ateş ve Kılıç'ı nerden satın almış olursa olsun bütün oyuncularımız için aktif olacaktır.

Yav bi git adamı sinir ediyorsun 10 mayıs yazmışın. Gittim bugun D&R adam gelmiş bana diyor 12 mayıs
2 Saat yol gittim bu sıcakta doğru düzgün bilgi ver. :xf-mad:

En cok neye yanarım biliyormusunuz arkadaslar 3 mayıstan sonran adamlar ben bu tryamayı yapıcam diyip ve adamları 10 mayısta türkce yama cıkıcak bosuna ugrasma diyip caydırmamıza yanarım o zaman baslasalardı şimdi bitmişti diye tahmin ediyorum lanet olsun tiglona :grin:

Cunning said:
Hmm öylemi :smile: ben 12'sinde de gitmem güvenim kalmadı 15'inden önce gitmem artık.

Asıl üzüldüğüm şey elin gavuru bizim oyunumuzu oynuyor biz bekletiliyoruz.

Aynen katılıyorum.

Hani derler ya paranın açamıcağı kapı yoktur ulan kutulu alıcaz die 2 katı para vericez fakat
Satan yok.  Koymuslar Steamda 15 YTL Kutulu kac gun oldu daha yok sonrada dıyorlar  turkiyede orjinal oyun alan
cok az onune gelen crack kullanıyor.

Bana sorasanız kredi kartı ile alın kutulularda bazen cd key kullanılmış olabiliyor(normal) ama cok uğraşmak gerekiyor. :ro                                                       

Silah kullanımı modlardaki gibi ol mamaz işalah  :neutral:

Evet Türkçe yama geldi, güncelledim oyunu şimdi giriyorum. Teşekkürler.  :lol:

10110.jpg

MinemosyneThetis said:
oguz817 said:
30 mu ? Oha ya. 2 gb lık oyunu 30 tl ye satıyorlar.  :lol:

Sen bu fiyata orjinal mario alırsın birtek fiyat gayet uygun... o kıçı kırık Cod Black Ops 120tl... üstelik oyunda multide lwl 55 olduktan sonra başka hiçbir cacığı yok...

Fiyat hakkında hiç boşuna konuşmayın bu kalitede RPG oyunu 30tl Müthiş fiyat. :lol:

Warbandın değeri bence 100 lirayı geçer (diğer oyunlarla kıyaslarsan) ama fire and sword benim gözümde 5 kuruş etmez. Ha satılıyor mu satılıyor ama bundan sonraki taleworlds yapımlarına (taleworlds ismi altında çıkıyor sonuçta) birçok kişinin şüpheyle bakacağı ortada.

Cunning said:
Hmm öylemi :smile: ben 12'sinde de gitmem güvenim kalmadı 15'inden önce gitmem artık.

Aslında eğer ille de kutulu olsun diye bir takıntın yoksa şu anda dijital almak çok daha mantıklı. Bildiğim kadarıyla oyunun kutulu versiyonları 30 tl'den satılacakmış, Playstore'dan almaya kalksan 15 tl'ye yani yarı fiyatına geliyor, oradan almak çok daha mantıklı bence şu an.

wolf88 said:
Warbandın değeri bence 100 lirayı geçer (diğer oyunlarla kıyaslarsan) ama fire and sword benim gözümde 5 kuruş etmez. Ha satılıyor mu satılıyor ama bundan sonraki taleworlds yapımlarına (taleworlds ismi altında çıkıyor sonuçta) birçok kişinin şüpheyle bakacağı ortada.

warband evet silah çeşitiyle fln güzel ama fire sword  da dövüş stili ile 10 numara çünkü silahlar orjinal hızına göre ayarlanmış. neymiş warbandde koskocaman nordların büyük baltasını aynı sopayı sallar gibi sallıyo adam veagirin büyük baltasınıda aynı şekil ama fire swordda o kadar seri kullanamıyorsun. ve zırhlarda hakedilen özellikleri fire swordda almış warbandde adamda en dandik kılıç olsun en sağlam zırha bile şidettli hasar verebiliyodu ama fire swordda bu kalktı. heriflerde 1 zırh var vur allah vur tesir etmiyor. ayrıca fire sword gerçekci GERÇEKCİ hem dövüş stiliyle hemde üzerindeki kıyafetlerle

Bu arada onu bunu bırakında türk playerlere özellikle rica ediyorum türk serverlerine gelsinler mis gibi kale kuşatması var 20 pingle babalar gibi oynarız hepinizi bekliyorum 3 5 kişi bile olsak genede oynayalım çünkü gavurlarda geliyor 30 40 kişi oluyoruz

Jon_Snow said:
Cunning said:

Aslında eğer ille de kutulu olsun diye bir takıntın yoksa şu anda dijital almak çok daha mantıklı. Bildiğim kadarıyla oyunun kutulu versiyonları 30 tl'den satılacakmış, Playstore'dan almaya kalksan 15 tl'ye yani yarı fiyatına geliyor, oradan almak çok daha mantıklı bence şu an.

evet ama sanırım oyunu öyle aldığımızda indirme linki veriyormuş ne yazıkki internetim buna müsait değil, bide birşey daha duydum şifreyi steama yazıp oynuyormuşsun steam üzerinden ne yazıkki buda bana uygun değil daha dogrusu steama güvenmiyorum mis gibi cd durması lazım elimde :smile:

---

Warband'daki güzel olayları kaldırdılarsa, ben ne kadar F&S'yi savunsamda, insanların 5 para etmez kelimesini kullanmak durumunda kalırım. Umarım warband'ı arattırmaz bize yani bak bu warband'da vardı bunda yok dedirtmez..

10 mayısta oyun dr vs noktlarada satışa çıkıcak olarak bilgi verilmiş ancak bugün11 mayıs olmasına rağmen antalya nın en büyük alışveriş merkezi olan özdilekteki D&R de oyun yokk.... ve dolasıyla şehirdeki diğer dr ler de de ve oyunu internet üzerinden de almak istemiyorum.. tam olarak ne zaman çıkar

yasin said:
10 mayısta oyun dr vs noktlarada satışa çıkıcak olarak bilgi verilmiş ancak bugün11 mayıs olmasına rağmen antalya nın en büyük alışveriş merkezi olan özdilekteki D&R de oyun yokk.... ve dolasıyla şehirdeki diğer dr ler de de ve oyunu internet üzerinden de almak istemiyorum.. tam olarak ne zaman çıkar

Kutulunun 12 mayısta çıkacağını söylemişlerdi sanırım.

Yoksa bir yerlerde çıktıda biz mi bilmiyoruz?

antalyada özdilekde d&r aradım daha gelmedi oyun ne zaman geleceği yazmıyor belki yarın gelebilir diyor. baya bir kişi soruyormus oyunu adam ole söledi.

Taleworlds'den bunu beklemezdim, bugün 12'si ve Ankara CEPA AVP, Ankara ANKAMALL'da bulunmuyor arkadaşlar oyun kutulu olarak hiç bir yerde yok boşuna araştırmayın. Sırf Taleworld's para kazansın bize daha iyi daha güzel oyunlar sunsun diye kutulu alıcaktım. Bu kadar ertelemeden sonra internetten çekicem yeter artık ayıptır. Üstüne üstlük adama Mount&Blade diyorum o ne diyor... D&R'ın Merkezini aradım böyle bir oyun gözükmüyor diyor tam fiyasko. Her Türk gibi netten çekeceksin online oynamıcaksın bu kadar basit.

Back
Top Bottom