MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Deli Paşa said:
Biz kendi modumuzu yapabilir miyiz? Yeniçeri zırhları falan yapmak istiyorum :grin: Yada kurtla aynı işlevde aslan falan? Bir bilginiz varsa bizde başlayalım buna.

Zırh mı? Zırhlar detaylı değil ki, hiçbir şey anlaşılmaz. Onun dışında tek yapmanız gereken kaplama dosyalarını editlemek. Normal bir texture pack indirip dosyalarını kurcalayabilirsiniz.

Bu arada daha önce söylemiş olduğum texture pack'teki sorunu buldum. O pack'te HD resimler kullanılmış ve bunun için öncelikle

http://www.minecraftforum.net/topic/232701-529-item-fixes166-compatible-mcpatcher-hd-fix-210-01/

adresinden HD patcher indirip kurmanız lazım. Sonra canavar gibi çalışıyor.

Alhedras said:
İşte minecraft ile yapılabileceklerin hemen hemen sınırsız olduğuna dair yeni bir kanıt: adamlar resmen aksiyon/macera filmi çekmişler... indiana jones izlemiş kadar oldum... (farklı bir texture pack kullanıyorlar, ismi aklıma gelmedi şimdi)

Minecraft: The Tree of Life Part 1
Minecraft: The Tree of Life Part 2
Minecraft: The Tree of Life Part 3
Minecraft: The Tree of Life Part 4

@Alhedras: Adamlar bu videoda gayet ayrıntılı yapmış. Karşıdaki adamın miğferinde haç falan var. Ben bu texture değiştirme işini düşündüm ama ben farklı yaratıklar yapmak istiyorum. Ateş çıkartmasada bir ejderha yapmak istiyorum, aslan yapmak istiyorum. Mümkün mü?

Nether'daki ghastları ejderha yapabilirsin. Veya oradaki zombie pigmanlara daha şeytani bir görünüm verebilirsin. Ne bileyim, boynuz veya pençe olabilir mesela. Pixelli bir oyunda ne kadar mümkün olur orasını bilemem tabii...

Pirate_tr said:
Nether'daki ghastları ejderha yapabilirsin. Veya oradaki zombie pigmanlara daha şeytani bir görünüm verebilirsin. Ne bileyim, boynuz veya pençe olabilir mesela. Pixelli bir oyunda ne kadar mümkün olur orasını bilemem tabii...

Bir ara buna bakacağım.

Benim arkadaş full odundan devasa bir kale yapmıştı. Anlatılamaz derecede büyüktü. O tuvalete gidince çakmakla odunların tekini yaktım. :mrgreen: Sonrasında ne olduğunu tahmin edebilirsiniz herhalde. :lol:

Back
Top Bottom