MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Zindandaki sandıktan ekmek ile demir külçe çıktı... -.-

Bu mu yani? Bir de o kadar zombi biçmiştim sandığa ulaşana kadar.

Neyse hiç yoktan iyidir. O ortamın heyecanı yeter. :grin:

Arkadaşlar şu satın alma işlemi nasıl oluyor bir anlatacak var mı?Oyunu kendi sitesinden kredi kartıyla alacağım.Eğer kredi kartıyla daha önce alan varsa bana anlatabilir mi şu olayı?Veya bir rehber varsa bildiğiniz oraya da yönlendirebilirsiniz...

Zor bir yanı yok ki, önce siteye üye oluyorsun. Buy Now diyosun. Ülkeni (Turkey) kredi kartı tipini (visa, master vs..) seçip anşlaşmayı kabul ettiğini belirten kutucuğu işaretleyip devam ediyorsun. Sonra kart bilgilerini (nosu ad soyad, son kullanma tarihi vs..) girdikten sonra işlem tamamlanıyor.

İyi hoş da ben zaten üyeyim.Benim hotmail hesabıma hiç MineCraft'a üye olduğum için mail gelmedi.Bu normal bir şey mi?(Sonra serial kodu da hotmail hesabıma gelmezse papaz olmayayım site yöneticisiyle  :grin: )

hobeto13 said:
  İyi hoş da ben zaten üyeyim.Benim hotmail hesabıma hiç MineCraft'a üye olduğum için mail gelmedi.Bu normal bir şey mi?(Sonra serial kodu da hotmail hesabıma gelmezse papaz olmayayım site yöneticisiyle  :grin: )

Hmm ben üyelikle aynı anda satın alma yaptığım için tüm bilgiler bir kerede gelmişti. Ama satın aldığında ayrı bir mail geleceğinden eminim.

Hmm.Neyse ben güveniyorum yine de yapımcılara.Böyle bir hata olursa Support bölümüne giderim...  :smile: :smile: :smile:

Bugün oyunu satın almayı düşünüyorum.Serial kodu aynı gün içinde geliyor değil mi :?: :?: :?: :?:

Şunu bi dene masaüstü  sag tık ---> özellikler --->ayarlar---->gelişmiş----->sorun gider donanım ivmesini orta kısma getir dene bunu tekrar degiştirmen lazım öbür oyunlara girmek için  :wink:

Otomatik Hasat Makinası yaptım.Manyak işe yarıyo kendin toplaman yerine 1 saniyede tarlandaki herşey otomatik toplanıyor ve bir bölmeye düşüyor.Arasıra gelip alıyorum :grin:

beyler oyuna yeni başladım da, 3x3 crafting'i nasıl yapacağız? bende 2x2 var kılıç veya çapa yapamıyorum?

TurkishPatriot said:
Şunu bi dene masaüstü  sag tık ---> özellikler --->ayarlar---->gelişmiş----->sorun gider donanım ivmesini orta kısma getir dene bunu tekrar degiştirmen lazım öbür oyunlara girmek için  :wink:

Windows 7 =)

Bu sorunumu çözene 1milyar dolar vereceğim(şaka) ama hakkaten çok sevineceğim.

Bir şey değil.Doğrusu ben hala oyunu alamadım.Ancak şu hafta içinde almayı düşünüyorum.Bundan dolayı hazırlık olması için oyun içi bilgileri okuyorum.Özellikle MineCraft'ın wiki sayfasının %50'sini ezberledim.Oyuna başlamak için sabırsızlanıyorum.  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Blackmoore said:
TurkishPatriot said:

Windows 7 =)

Bu sorunumu çözene 1milyar dolar vereceğim(şaka) ama hakkaten çok sevineceğim.
Ha ona birşey yapamam :grin:

Back
Top Bottom