MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

elimde eski bir laptop var, xp yüklü. öyle çok ahım şahım bişey değil. Ancak tatilde, sağa sola gezmeye gidince yanımda götürüyorum. ara ara minecraft atıp stres atayım diyorum. ancak son versiyonları makine kaldırmıyor.

minecraft'ın eski sürümlerini (hani auto update olmayan, envai çeşit kayası, eşyası olmayan, hayvan olarak domuz ile inek olan versiyonlar) bulup indirebileceğim bir yol biliyor musunuz?

Alhedras said:
elimde eski bir laptop var, xp yüklü. öyle çok ahım şahım bişey değil. Ancak tatilde, sağa sola gezmeye gidince yanımda götürüyorum. ara ara minecraft atıp stres atayım diyorum. ancak son versiyonları makine kaldırmıyor.

minecraft'ın eski sürümlerini (hani auto update olmayan, envai çeşit kayası, eşyası olmayan, hayvan olarak domuz ile inek olan versiyonlar) bulup indirebileceğim bir yol biliyor musunuz?

Eğer orjinalse istediğin sürümde oynayabilirsin launcher'dan seçip.

evet version changer a gerek kalmadı. login ekranında edit profile diyip istenilen versiyon seçilebiliyor. 1.0 ı seçtim canavar gibi çalıştı :smile:

arkadaşlar benim pc 64 bit ve 64 bit java yükledim sonra hexxit tekkit vs. minecraft açılmıyor yardım edermisiniz.Hatanın ismi belirtilen modül bulunamadı

BuLLMaCa said:
arkadaşlar benim pc 64 bit ve 64 bit java yükledim sonra hexxit tekkit vs. minecraft açılmıyor yardım edermisiniz.Hatanın ismi belirtilen modül bulunamadı
Bilgisayarım özellikler ..unuttuğum kısım... sistem değişkenine gelip orada javanın konumunu kopyala yapıştır. Eğer zaten 32bit vardı da 64 kurduysan dizini bul dediğimi yap.

ÖNEMLI DUYURU
Minecraftta pluginlerden ve kullanımından anlayan iyi bir builder varsa sömestırda etkinlik düzenlemek istiyorum bana yardımcı olursa sevinirim tek başıma çok zor olur sadece haftasonu çalışacağız.
Ayrıca mcedit ve mc world painter kullanan varsa ve yardımcı olacaksa ö.m atsın

büyük binalar inşa etmek için şöyle çok kasmadan öğrenilebilecek ve kolay çalışacak, örneğin şuraya 20 kare yüklekliğinde şu taştan koy gibi işlemler yapabileceğim bir modül bilen var mı?

Sakallı said:
BuLLMaCa said:
Bilgisayarım özellikler ..unuttuğum kısım... sistem değişkenine gelip orada javanın konumunu kopyala yapıştır. Eğer zaten 32bit vardı da 64 kurduysan dizini bul dediğimi yap.

ÖNEMLI DUYURU
Minecraftta pluginlerden ve kullanımından anlayan iyi bir builder varsa sömestırda etkinlik düzenlemek istiyorum bana yardımcı olursa sevinirim tek başıma çok zor olur sadece haftasonu çalışacağız.
Ayrıca mcedit ve mc world painter kullanan varsa ve yardımcı olacaksa ö.m atsın
bundan sonra ne yapim?

789Vga.png

Sistem değişkenlerinden "PATCH"i bul diğerleri gibi javanın bulunduğu dizini yaz eğer javaya eşdeğer başka bir yazılımda kullaniyorsan ";" ile ayır

Alhedras said:
büyük binalar inşa etmek için şöyle çok kasmadan öğrenilebilecek ve kolay çalışacak, örneğin şuraya 20 kare yüklekliğinde şu taştan koy gibi işlemler yapabileceğim bir modül bilen var mı?
Taş, odun bilmemne koymak için modlamaya gerek yok. Fill komutu var. Ama sadece 1.8'de.

http://minecraft.gamepedia.com/Commands#fill
Burada nasıl kullanıldığını gösteriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=QuFV9ZmAECk
Burada da güzel anlatılmış.

Microsoft satın aldıktan sonra Minecraft'ta PE dışında bir şey olmadı mı? Fiyat olsun, grafikler olsun... Hoş Microsoft'un yapacağı oyundan ne beklenir ki En iyi oyunları Age Of Empire idi..

Airami said:
Telltale Games Minecraft: Story Mod adında bir oyun yapacak. Oyun Mc evreninde geçecek ama Steve falan olmayacakmış.
TellTale Yaparsa güzel olur. Genelde hikaye modlu olmuyor muydu Oyunları :grin: Büyük ihtimal Bu çıkacak oyunda hikayeli olur.

WalkingSun said:
Airami said:
Telltale Games Minecraft: Story Mod adında bir oyun yapacak. Oyun Mc evreninde geçecek ama Steve falan olmayacakmış.
TellTale Yaparsa güzel olur. Genelde hikaye modlu olmuyor muydu Oyunları :grin: Büyük ihtimal Bu çıkacak oyunda hikayeli olur.

Yine klasik Telltale oyunlari gibi. Sadece Minecraft evreninde geçecek.

http://www.merlininkazani.com/Telltalein_super_gizli_duyurusu_Minecraft_Story_Mode_cikti-oyun_inceleme-78776p1.html

http://geekyapar.com/konular/oyun/telltale-games-minecraft-story-mode/

Back
Top Bottom