MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Ya bana şöyle multide adam akıllı bir türk serveri söyleyebilecek varmı ? Mümkünse daha önce o serverde oynamış olsun

Bir süre kapandı da. Bakıma girdi. Bosstu şuydu buydu yenilendi. Mekanlar yenilendi. Pek çok şey güncellendi. 1.8 Çıktığında 1. 7.10 geçmişlerdi. Bende şimdi orda 1 hafta oynadım 1M param var Sıkmaya başladı.

SonOyuncu serverine giren var mı? Türkiye'nin en büyük serveri güya. Server 10 yaşındaki küfür eden veletlerden geçilmiyor. Son 1-2 haftada oyundan atma, lag gibi sorunlarda yaşadılar.

SilentDurdt said:
SonOyuncu serverine giren var mı? Türkiye'nin en büyük serveri güya. Server 10 yaşındaki küfür eden veletlerden geçilmiyor. Son 1-2 haftada oyundan atma, lag gibi sorunlarda yaşadılar.

Çok tırt orası be.

SilentDurdt said:
Eskiden daha güzeldi :/

Arkadaştan bana skin yapmasını rica ettim, sağolsun yaptı da ben de gözleri ve daha bir sürü şeyi çıkmadı :sad:

]

Ben de sinirlendim açtım paint'i yaptım gözlerimi :razz:

Ya sonoyuncu oldukça geniş bi server ama çoluk çocuk dolu. Mini Games'leri geliştirmişler, tavsiye ederim. Yani en iyi server sonoyuncu benim gözümde

The Undead said:
Ya sonoyuncu oldukça geniş bi server ama çoluk çocuk dolu. Mini Games'leri geliştirmişler, tavsiye ederim. Yani en iyi server sonoyuncu benim gözümde
MCSG !!!!!!!!! :grin:

ya arkadaşlar bana minecraft indirebilecek site verirmisiniz?
Krekli değil de premium olmasın orjinal olsun ama.Bir yerde premium skinsiz 10 liraydı mesela.

66ljY7.png
site bu.skinsiz alsammı ki.okul başlıyor gerçi.

Sana bir tavsiye. Site güvenilir ancak Premium hesaplar en fazla 5-12 ay dayanır. Sonrasında Mojang zaten hesabı siliyor. Çünkü minecraftı aldığın zaman Her şeyiyle alıyorsun. Pelerini idi skini idi hepsini istediğin kadar değiştirebiliyorsun. Hesaplarda bu yüzden patlıyor elinde. En iyisi 50 TL Gift code almak onuda Kendi sitesinden al 42 TL.

Back
Top Bottom