MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Users who are viewing this thread

Minecraft'ın 1.8.0 versiyonu ile default karakterimiz Steve'in yerini artık Alex adlı bir karakter alacak.

#GoodByeSteve

Bana göre yanlış olmuş, bu kalp seni unutur mu :sad:

1908068_10202488606764231_4027180460830709844_n.jpg

arkdaşlar açıktır buyrun çabuk olun şehir kurcaz yada survival
ağ kimliği:LinuxCraft
şifre:123
ip:25.186.234.109

Tlgklz said:
Saçma olmuş. Steve gayet iyiydi.
Orijinal olanlara yönelik yapıyorlar.. Orijinal oynayanların çoğu steve kullanmıyor zaten.. Pek de birşey fark etmeyecektir.. Yabancı forumlarda fazla tepki yok bu olaya..

O değilde Ağustosda 1.8 gelecek diye müjdeyi verdiler ayın 31'inde mi çıkaracaklar bu ne ya..

Ben premium almaya çalışıyorum ancak İninal alıp onu paypala bağlarsam alabilirim. Şu aralar pek mümkün değil gibi. Ama okullar açılınca almış olurum.

Alex kızmış bu arada Tomb Raider'a çok benziyor. Ben erkek sandım her zaman ki gibi. Serverler de her yerde Steve görmek sorun değildi ama şimdi her yerde alex görünce. Helede elmas set ve kılıçla dolaşanlar. Tuhaf oldum.

Tlgklz said:
Ben premium almaya çalışıyorum ancak İninal alıp onu paypala bağlarsam alabilirim. Şu aralar pek mümkün değil gibi. Ama okullar açılınca almış olurum.

Alex kızmış bu arada Tomb Raider'a çok benziyor. Ben erkek sandım her zaman ki gibi. Serverler de her yerde Steve görmek sorun değildi ama şimdi her yerde alex görünce. Helede elmas set ve kılıçla dolaşanlar. Tuhaf oldum.

PayPal'a bağlamadan direkt ininal ile alabilirsin.

Tlgklz said:

Zaten ona uyuz oldum. Neden kız abi bu karakter?

Skin ve isim değiştirdiler o kadar. Ben her gün yapıyorum bunu :grin:

Bir kaç Ss:

V2JAjj.png
nYqk4B.png

Tlgklz said:
Skin ve isim değiştirdiler o kadar. Ben her gün yapıyorum bunu :grin:

Bir kaç Ss:

V2JAjj.png
nYqk4B.png

Allahım özene bezene yaratmış tütütütü

Bu arada şu Vbox okayı iyiymiş. Onunla birlikte 70 fpsye kadar çıktı oyyun. Önceden max 40 görsem mutlu oluyordum. Birde tam çıktıktan sonra optifine çaktın mı rahat 110 fps. Buda minecraft fps rekorumu kırar (optifine ile max 55 fps)

Back
Top Bottom