Training Romania

Users who are viewing this thread

cifre

Section Moderator
Salut,
Pentru toti cei care au participat sau si-au anuntat dorinta de a participa si pentru cei ce vor veni pe viitor in echipa nationala, propun sa stabilim o zi pe saptamana in care sa ne intalnim si sa ne antrenam pentru viitoarea cupa.
Participarea la training este deschisa oricui, indiferent de experienta in multiplayer si include inclusiv si cetatenii Rep. Moldova.

Asadar, haideti sa stabilim o zi si o ora acum.
Eu propun miercuri sau joi, ora 21.00 (putem juca pe serverul Sarmizegetusa si/sau pe IG)

 
baieti imi puteti sugera si mie un magazin gen mediagalaxy unde pot gasi si eu jocul??? imi place foarte mult si vreau sa-l achizitionez:grin:

As dori in viitor sa fac si eu parte din aceasta echipa!
 
ManoWarr said:
Salut,sunt curios *** pot intra si eu in aceasta echipa :p .
Stai pe aproape si verifica topicul asta. Cand o sa ne luam cativa de maciuci sa ne intalnim la un antrenament atunci e momentul sa intri.

 
Inca nu, e cam amorteala.
Nici nu cred ca se va strange prea curand ca a venit vara: vacante/concedii, chefuri si alte nazbatii. Tineti topicul sub observatie pana una alta.
 
Pentru cativa dintre noi a inceput liga pentru clanuri deci timpul o sa ne fie limitat.Plus ca Crpg-ul ne mananca cu zile.Dar cred ca putem gasi timp liber daca ne strangem vreo 8,9.O idee buna ramane totusi intrarea unui clan pentru cei care nu avut parte de prea multe clan battle-uri.Chiar infintarea unui clan romanesc la antrenamentele caruia am putea participa si noi cu sugestii din propria experienta, ideei; poate chiar sa participam la antrenamente ca saci de box :razz:. Eventual sa organizam si un concurs cu premiu o licenta, doua.In felul asta ii mai atragem unii jucatori de single player :wink:
 
Locco said:
Pentru cativa dintre noi a inceput liga pentru clanuri deci timpul o sa ne fie limitat.Plus ca Crpg-ul ne mananca cu zile.Dar cred ca putem gasi timp liber daca ne strangem vreo 8,9.O idee buna ramane totusi intrarea unui clan pentru cei care nu avut parte de prea multe clan battle-uri.Chiar infintarea unui clan romanesc la antrenamentele caruia am putea participa si noi cu sugestii din propria experienta, ideei; poate chiar sa participam la antrenamente ca saci de box :razz:. Eventual sa organizam si un concurs cu premiu o licenta, doua.In felul asta ii mai atragem unii jucatori de single player :wink:
Da... clar ...  concurs=blat, lasa ca te stiu eu  ... vrei sa pacalesti lumea ca sa fugi cu bani stransi de pe licenta  in Iran
Ps: Nu uitati sa mai intrati pe TS din cand in cand
 
In primul rand trebuie intrat continu pe servarele de antrenament daca vrem o echipa puternica si cred ca e nevoie de un capitan sa poata merge treaba . TEAM ROMANIA No 1
 
Am incercat sa intru pe IG training dar ami cere cod si nul stiu daca poate cineva sami spuna de ce
 
Gilos, nu ne-am mai strans ca echipa.
Pe IG training se intra doar daca faci parte din IG. Primeam parola in caz ca ne strangeam ca echipa si vb cu ei prin Niara sau Arcas...
 
Back
Top Bottom