League Of Legends | 6. Sezon

Sezon 6'da Hangi Ligdesiniz?

• Bronz

Votes: 10 8.0%
  • Gümüş

Votes: 9 7.2%
  • Altın

Votes: 15 12.0%
  • Platin

Votes: 7 5.6%
  • Elmas

Votes: 11 8.8%
  • Ustalık

Votes: 2 1.6%
  • Challenger

Votes: 37 29.6%
  • 10 dereceli maç oynamadım

Votes: 34 27.2%

• Total voters
    125

Users who are viewing this thread

gereksizinsan said:
Deli Paşa azda başka herolarla oyna tek bir heroyla oyunu öğrenemezsin.

Thresh için para biriktiriyordum. Onu aldım şimdi. Deneyeceğim onu da. Para biriktirdikçe dönüşümlü olarak oynayacağım. 3150 biriktirince Karma alacğım. Support ve Tank oynamayı seviyorum. Alacağım herolar hep böyle olur herhalde. Ha, belki bir mid karakter almak iyi olabilir. Topta veya jung'da oynamaya Xin Zhao var. Bir mid karaterim yok. Karmadan önce midde oynayacak bir karakter alabilirim.

ErkutErdem said:
Deniyor fail oluyor sonra morali düzelsin diye bir el leona atıp foruma koyuyor bence  :mrgreen:

Yok ya. Free karakterleri hiç oynamıyorum. Thresh ücretsiz şuan. Threshi almayı planladığım halde hiç oynamadım Threshi şimdiye kadar. Arada bot dolu olursa topta Xin oynuyorum.

Mid için karakter önerir misiniz? Lissandra ile bir kere oynamıştım. Eğlenceliydi de. Alayım mı? (Oha 6300 IP imiş. Onu almak için biraz daha beklemem lazım.)

Öyle basit değil olay işte.İyi bir support veya tank oyuncusu olabilmek için karaktere hakim olmaktan ziyade karşıdaki adamın neler yapabileceğini bilmek gerekir.Sen istersen heronun her skilinin kaç mana harcadığını bil.Bu bir şey değiştirmez.

4mk8XY.jpg
0VkL9V.png
2de2 yaptık. :smile:
İlk defa asistde Deli Paşayı geçiyorum. :razz:

Bu nasıl bir maç eşleştirmesi ya.Gold oldum ama soloya Bronz V adam geldi ve direkt adamların karşı maviye gitti ilk kan verdi.Karşısındaki Wukonga 10 kill verdi ve sonra bize küfür felan etti.1-14 bitirdi oyunu.Wukongda hayvan gibi taşıdı takımı.Lanede ezdiğim adam birde easy demiyormu çok sinirim bozuluyor.

BlessedCriminal said:
Nisan sonuna kadar indirimli rünler alıcaksan şimdi al mayısta geri eski fiyatına dönecek.
3K para var googogogo

Edit:Bir iki yere baktımda benim sup rünlerinden beleşe getireceklerim var galiba
2wo91tk.jpg
Bir yerde sadece cevherleri hız vermiş harici aynı gibi,olum ne dizdin sen yardım et bi ne anlarım ben ründen

Deli Paşa said:
gereksizinsan said:

Thresh için para biriktiriyordum. Onu aldım şimdi. Deneyeceğim onu da. Para biriktirdikçe dönüşümlü olarak oynayacağım. 3150 biriktirince Karma alacğım. Support ve Tank oynamayı seviyorum. Alacağım herolar hep böyle olur herhalde. Ha, belki bir mid karakter almak iyi olabilir. Topta veya jung'da oynamaya Xin Zhao var. Bir mid karaterim yok. Karmadan önce midde oynayacak bir karakter alabilirim.

ErkutErdem said:
Deniyor fail oluyor sonra morali düzelsin diye bir el leona atıp foruma koyuyor bence  :mrgreen:

Yok ya. Free karakterleri hiç oynamıyorum. Thresh ücretsiz şuan. Threshi almayı planladığım halde hiç oynamadım Threshi şimdiye kadar. Arada bot dolu olursa topta Xin oynuyorum.

Mid için karakter önerir misiniz? Lissandra ile bir kere oynamıştım. Eğlenceliydi de. Alayım mı? (Oha 6300 IP imiş. Onu almak için biraz daha beklemem lazım.)

eğer sürekli support oynuyorsan thresh kesinlikle alman ve öğrenmen gereken bir hero. öğrenene kadar sıkıntı çekersin ama emin ol iyi thresh playerları az bulunur ama oyun çevirir.
bunun dışında leona, zyra, karma iyi supportlar. son zamanlarda sona da moda olmaya başladı, taric de geri dönebilir.

Birşey sorucam uzun zamandır oynamıyordum da rünler değişmiş sanırım, yeni rün sayfası önerecek var mı ? Yani nasıl dizeyim, hangi rünler nerf yedi ?

Per level rünlerine buff geldi ayrıca lifesteal nerf yedi büyükleri lifesteal yerine hp almak daha mantıklı artık.

Edit. Standard Ad
vzLpk6.png
Ap
P3orRN.png

Buda Adc benim

glA9z3.png

Deli Paşa said:
gereksizinsan said:

ErkutErdem said:

Lissandra çok zevkli bir hero ama zor biraz birde farm için animasyonu kötü bence ama ben indirimde almıştım pişman değilim

Back
Top Bottom