Ders: Video Dersleri Serisi - Kodlama

Users who are viewing this thread

Dersler için teşekkürler :smile:

Biraz bu derslerle alakasız olacak ama uzun zamandır yapmadığım için maalesef hatırlamıyorum. Yaptığımız şehirleri/köyleri lordlara nasıl bağlıyorduk? Bunun bir dersi vardı ama araştırmama rağmen bulamadım..

Hayır. Gerek de yok zaten. İlkokul 5. sınıf çocuğubile anlayabilir. (Tabi o çocuğun önce C++ öğrenmesi gerek :smile: )

Ubsilon Xefor Cioss said:
Hayır. Gerek de yok zaten. İlkokul 5. sınıf çocuğubile anlayabilir. (Tabi o çocuğun önce C++ öğrenmesi gerek :smile: )

ben C# kullanıyorum fark edermi?

Hayır, o anlamda söylemedim. Basit bir İngilizce ile işi halledersiniz demek istemiştim.

Hayır, o anlamda söylemedim. Basit bir İngilizce ile işi halledersiniz demek istemiştim.

tmm da burda öğrendiğim kodlar  C# da işimize yararmı :grin:

Derste ne gördüysen o. Pek bi farkı yok zaten, modül sistem.

İngilizce bilmeyenlerinde bu videoyu izleyerek orta halli bir kodlayıcı olabileceğine gerçekten inanıyonmu sen  :smile:. Adam kodları yazıyor siliyor ne yaptığı belli değil konuşmadan zaten birşey çaktığımız yok.

(Alkış)

Junior Yorgun said:
İngilizce bilmeyenlerinde bu videoyu izleyerek orta halli bir kodlayıcı olabileceğine gerçekten inanıyonmu sen  :smile:. Adam kodları yazıyor siliyor ne yaptığı belli değil konuşmadan zaten birşey çaktığımız yok.

(Alkış)

ee?

antiatmax said:
Junior Yorgun said:

(Alkış)

ee?

Sen salakmısın?

Dersin asıl sahibi Highelf'dir.

Bu videolu dersler sayesinde bir kodlamacı olacaksınız. Videolar mprepository'de bulunmaktadır. Anlayacağınızı umarak keyifli kodlamalar diliyorum.

Kodlama Dersi 1 - Başlarken (33 dakika, 60 MB)
Kodlama Dersi 2 - Genel Bakış + items.py & troops.py (1 saat, 215 MB)

Bir buçuk saatlik bir dersten sonra artık orta hali bir kodlamacı olabilirsiniz. Highelf'e teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Çok saol Tam Bana Göre :grin:

DELİBAŞ said:
Asıl soru:Zigot terk,Ana rahmi terk.Hangisi?

Sen ne biçim konuşuyosun?

Asıl oralardan terk ettiğin belliki başkalarınıda suçlu görüyosun.. psikolojik hal naparsın.
Neyse neyse velilerinizi suçlamıyorum artık sizle baş edemiyorlar nete salıyorlar onlarda haklı evlat onlarda...

Back
Top Bottom