Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

Yok, öyle değil. Şimdi şöyle anlatıyım..

Kütüphanede oyunun üstüne gelip Oyna'ya tıklıyorum, sağ alt köşedeki resmimin çerçevesi yeşile dönüşüyor, yani oyuna girmiş oluyorum. Aradan 1 saniye geçtikten sonra tekrar maviye dönüşüyor, dolayısıyla oyundan çıkmış gözüküyorum. Launcher bile açılmıyor senin anlayacağın.

Zamanın da bu sorunun aynısı GTA IV için başıma gelmişti. Video

Video'da nasıl GTA IV açılmıyor, aynı sorunu şimdi Absolution için yaşıyorum.

Dün steam yükl olan Mount And Blade i tekrar indirmek istedi. Bende indirdim. Guncelleme filan sandi,. Ama surum hala 1.154
Bunun ne oldugu hakkinda bilgisi olan var mi  :?:

Wesley Sneijder said:
Dün steam yükl olan Mount And Blade i tekrar indirmek istedi. Bende indirdim. Guncelleme filan sandi,. Ama surum hala 1.154
Bunun ne oldugu hakkinda bilgisi olan var mi  :?:
Steam bazen zaten yüklü olan oyunu yüklü değilmiş gibi gösterebiliyor. Bu yüzden yeniden indirmeni istiyor. Büyük ihtimal öyle olmuştur sana da.

Serofix said:
Steam'den az önce Hitman Absolution yüklemesini bitirdim sonunda ama oyun açılmıyor bir türlü. Steam'den oyunu aça tıklıyorum ama hiçbir tepki yok. İnternetten araştırdım crack değiştir gibi salak salak cevaplar çıkıyor karşıma. Ne yapmam lazım bilen var mı?

*Oyun dosyalarını doğrulamayı denedim.
Lanet olsun, oyun XP'de çalışmıyormuş! Bunu bilmeden 23gb indirdim, 1 gün boyunca bilgisayarı açık tutmuştum. :sad:

Serofix said:
Serofix said:
Steam'den az önce Hitman Absolution yüklemesini bitirdim sonunda ama oyun açılmıyor bir türlü. Steam'den oyunu aça tıklıyorum ama hiçbir tepki yok. İnternetten araştırdım crack değiştir gibi salak salak cevaplar çıkıyor karşıma. Ne yapmam lazım bilen var mı?

*Oyun dosyalarını doğrulamayı denedim.
Lanet olsun, oyun XP'de çalışmıyormuş! Bunu bilmeden 23gb indirdim, 1 gün boyunca bilgisayarı açık tutmuştum. :sad:
Evlat acısı? Format atamıyorum TF2 ve DC universe yüzünden

Deadpool adlı oyunu duyanınız var mı? Az önce birkaç videosunu izledim de acayip güzel ve espiri dolu bir oyun. Almayı düşünüyorum ama Türkçe yaması olsaydı daha da bir güzel olurdu.  İzleyin derim;
http://www.youtube.com/watch?v=U_0j3SMXpc4

Espiriler süper ya, nasıl bir oyunsa artık :smile: Oyuncuya yalvarması, diğer karakterlere atıflar felan süper olmuş, Türkçe yaması çıksa düşünmeden alırım. (İngilizcem iyi sayılır fakat her espiriyi,cümleyi de tam olarak anlayamam sanırım)

Oyun çok kısa olmasına rağmen gerçekten o kısalığa inanılmaz iyi espri ve referanslar sığdırmışlar hem ayrıca hangi oyunda wolverini dakikalarca tokatlayabilirsinizki :grin:

Gerçekten çok iyi espiriler var, denemek lazım kesinlikle. Ana karakter bazen kendi kafasına göre hareket ediyor orda oyuncuya laf atıyor felan epey güzel düşünülmüş.

Goker said:
Deadpool karakterini sevmiyorsan, oyun olarak fazla birşey sunmuyor.

Gerçekten haklısın, ben o kadar bölümü sırf esprileri görmek için izlemiştim. Onlar için de o kadar para verip oynamakla uğraşmak gereksiz. Para toplayarak oyunun akışı bozuluyor mesela, boss savaşı varmış gibi gözüküyor ama biraz geliştirilmiş bir pompalı tüfekle o sana 1 kez bile dokunmadan rahatça öldürebiliyorsun. Yani oyun çok rutin ve esprileri koymasalar çok sıkıcı olurdu, espriden biraz kurtarıyorlar.

Blizzard galba en sonunda büyük bir hata yaptı. Starcraft 3  turnuva finallerini The International 3 ile çakıştırdı. Amacı heralde TI3'ü izletmemek ama yanlış yaptı. Kimse SC3 turnuvasını izlemeyecek.

Back
Top Bottom