[M] Reaper on the Volga - 2.Dünya Savaşı, Stalingrad [Sayfa Güncellendi]

Users who are viewing this thread

Antifiriz_khergit

Battle_Of_Stalingrad_by_presidentindia-1-1.jpg
Her savaş için bir dönüm noktası vardır: inanılmaz derecede dehşetli ve masraflı, hangi tarafın kazanacağını ve kimin tozlar içine gömüleceğini... Yoldaşlar, Stalingrad'a bakın, onun yıkantılarına, ceset dolu yollarına. Siz de dönüm noktasını göreceksiniz. Bir büyük tank savaşı değil, büyük bir hava savaşı da değil, göğüs göğüse, her askerin gerekli olduğu, her askerin savaşın gidişatını değiştirebildiği bir savaş. Milyonların hayatı, devletlerin egemenliği, bu yanan yıkıntıların arkasında yatıyor. Keskin Nişancıların yattığı, mayınların döşendiği, her köşede bir silahın pozisyonlandığı bir yıkıntı... Blitzkrieg sizi Stalingrad'ın kapısına kadar getirdi; şimdi, Volga'da, siz savaşıp öleceksiniz!​

TAKIM:
Tiberius Decimus Maximus: Finans Kaynağı, Organizatör, Mapper.
Mr. Master: Kodcu.
Headmaster: Modelci/Kaplamacı (yakın dövüş silahları)
Krik: Modelci
Rejenors:Müzükçü
Sibylla: İnşaacı (bina yapıcı :grin: ) (aktif  :smile:)
Xelvod: İnşaacı (aktif deel.  :sad:)
Skot the Sanguine: Alman tarafı araştırmaları
Sinistar: Sovyet tarafı araştırmaları, ıvır zıvır

Katkısı geçenler:
WilliamBerne
AdNecrias

Getirdikleri:
Tarihe uygun birlikler, silahlar, savaş meydanları.
Ortaçağdan 2.Dünya Savaşına, bir total conversion.
Rejenorst'tan müzikler.
Otomatik Silahlar.
Bombalar.
Topçu Desteği.
Yeni Animasyonlar.
5 yeni ülke; Almanlar, Sovyetler, Italyanlar, Romanyalılar ve Macarlar
Ve daha bissürü şey!​

OYUN MODLARI:
STALINGRAD_024-1.jpg
Yıkık Stalingrad'ın içinde veya kanalizasyonunda klasik 2.DS çatışmaları. Ağır ve masraflı.​

secrets-of-dead-stalingrad-1.jpg
Fabrika Yıkımı, bir görevin olduğu bir oyun türü. Bir takım fabrikayı korur, bir takım saldırır. Her fabrikada yıkılması gereken birkaç makine, alet, jeneratör vb var. Bütün objeleri yıkan takım kazanır.​

Stalingrad-1-1.jpg
Mekanize Saldırı, hızlı bir savaş olacak. İki takım da birbirlerinin tanklarını ve piyadelerini yoketmeye çalışacak. İki kontrol noktasını alan kazanır.​

Singleplayer:
Multiplayer versiyon bitince.​

REAPER ON THE VOLGA SİZİ İSTİYO'!
E_tu_cosa_fai.jpg
Konsept sanatçılarına, üniforma yapımcılarına ve prop yapımcılarına lazım! İlgileniyorsanız, TDM veya mr.master ile iletişim kurun.

ÇIKIŞ TARİHİ FALAN YOK, DAĞILIN!

Model List​
Alaman Silahları:
Tavancalar:
Dreyse M1907
Luger P08
Steyr M1912
Pistole vz. 22
ČZ vz. 27
Vis
Mauser C96
Mauser HSc
Sauer 38H
Walther P38
Walther PP
Beretta M 1935
FÉG 37M

Düfengler:
Kar98k
Gewehr 41
Mkb 42

Makineli düfengler:
MG34
MG42

Makineli tavancalar:
MP-18 Bergmann
MP-34
MP-40
MP-41

Diğer:
Panzerbusche 39
Sturmpistole (Kampfpistole)
Flammenwerfer 35

Yakın döğüş :smile: :
Kar98k Bayonet
SS Ceremonial Knife
SS Ceremonial Short Sword
Kampfmesser 42
Entrenchment Spade

1. UPDATE
Kar98 süngüleri:
bayonet1.jpg
ALL HEIL DAS SPADEN!
spade2.jpg
SS hançerleri:
ssdaggers.jpg
Kampfmesser 42
kampfmesser42.jpg

bir önerim olcak, ss hançerlerini görünce aklıma geldi, Wehrmacht ve Waffen-SS iki ayrı faction olabilir. Sonuçta emir komuta olarak farklı yerlere bağlıydılar.(gerçi stalingrad'ta ss'ler yoktu :S)

Artizan said:
bir önerim olcak, ss hançerlerini görünce aklıma geldi, Wehrmacht ve Waffen-SS iki ayrı faction olabilir. Sonuçta emir komuta olarak farklı yerlere bağlıydılar.(gerçi stalingrad'ta ss'ler yoktu :S)
Waffen SS ve Panzer SS'in küçük bir bölümü vardı aslında...
Neyse, iletirim Artizan, veya sen söylersin.

Dual Kriss said:
woow o kürekler siper kazmak içinmi acep :?:
Maplar tamamen şehir içi olacağından, siper kazmaya gerek kalmayacak :smile:

Dostum sen takıma baktınmı birçok tanıdık mod yapımcısı var, belki daha önceden başka modlar için kullanacaklarını burda kullanmıslardır yada izin alıpta koymuslardır yada kendileri yapmıslardır da sen yanlış hatırlıyorsundur

Kardeşim mod takımında hiç bir türkün adını ya da onu da geçtim Antifiriz'in adını gördünüz mü? Antifiriz yabancı forumda gördüğü mod konusunu türkçeleştirip bize sunmuş.

196.jpg
Resim gözükmezse de, işimi ciddiye alıyım;
What the **** are you talking about?

Konu, TDM'den izin alınarak açıldı, haaa, istemiyormasanız, kapatırım, işim gücüm yok bunlarla mı uğraşacağım?

Ulan sizi EA Games mi gönderiyor?! Takımda adım var mı lan? Okuma yazmanız mı yok ***!?

Oha çok agresif olmuş

MadNeS26 said:
ArkaDaşıM O modeller zaten onun değilki alıntı ve hırsızlıktan baska bise yok
Hayatımda bir kere bile hırsızlık yapmadım (bakkaldan sakız çalmak hariç)

MadNeS26 said:
konuyu dağıtma kardeşim Aslında  kesin fikrim yoktu ama Failed diyince emin oldum belkide sen yapmışsındır diycem ama inanamıyorum çünkü hançer hariç diğer modelleri gömüştüm.
Failed ne demek, öğren gel. Aynı zamanda sahtekarlığı bırak, bu modellerin resimleri ilk kez yayınlandı, dumbkopf!

MadNeS26 said:
tamam biliyorum ben tanıdık değilim ama sadece Taleworldsde değilim fakat sen metin2 mod ,Gta4,Gta4 liberty city mod,cs source mod vb. model + animasyon yapanların takımına baktınmı? Şöyle diyeyim Herkez bi YErde kral Olur.Bende Warbanda Yeni Başladım ama şuana kadar gördüğüm kolay ama emek sarfettiren warbandın mod yapımı oldu. diyeceksin Gta 4 emek sarf ettirmiyormuydu ama ben kolay olupta dedim gta4 zor bir kodlama dilinde.. sanırım sorucağınız çoğu soruya cevap vermişimdir..
Alakaya saksafon.

mr.master ve William Berne aynı takım da olursa ortaya nasıl şeyler çıkar onu bilemeyiz,keşke öyle olsaydı.
Başarılar takıma.

MadNess önce Türkçe konuşmayı öğren lan! Çok şey biliyomuşsun Napah?

O modeller çalıntı değil tamammı kardeşim.Nerde gördün? "gantır atarken" mi?

tamam ben hatamı anladım bu konu çok uzamasın daha çok önemli işlerim varr özür dilerim.. ama siz yinede izinli paylaşım falan yazsanız iyi olur..

Arkadaşlar bu adam zırvalıyor.Atıp tutuyor.GTA oyunlarına kod değil sadece ayar yazılır (5 yıllık GTA modding deneyimi) ve OSP lerle çalışırsın.Ben bu konulara dikkat ederim modeller TAMAMEN orjinaldir.

Antifiriz kardeşim sende kendini yorma moralinide bozma.

Ve ayrıca bende rabbiti özlemişim...

Rabbitstaylaaa Zaaaaaaa....

Back
Top Bottom