chest sorunu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

batuhanmm

Recruit
arkadaslar zendardaki sandigima 1 hafta once biraktigim cift elle kullanilan 35c lik silahim bugun baktigimda 60c idi Bu bir  hatami yoksa noldu anlamadim yardim edin :oops:

Daha önce hiç duymadım. Hata olmuş olmalı. (60c'lik silahlar çok nadir bulunur...)

Buna üzüleceğine sevinmelisin :smile:.

Sandiga at koymak sacma olurdu (sandikta bir at  :roll: ) ama evet, atlari birakabilecegimiz bir yer olmasini isterdim.

Inventory'den degil de ozellikle sandiktan bahsediyorum. Ne bileyim, koca hayvan bi sandigin icinde...

Kabraxis said:
(60c'lik silahlar çok nadir bulunur...)
cok nadir ne olsa bulunur mu?
ben en fazla 42-45 civari silahlar gordum :neutral:
Buna üzüleceğine sevinmelisin :smile:.
katilmamak elde degil..

<deniz> said:
Sandiga at koymak sacma olurdu (sandikta bir at  :roll: ) ama evet, atlari birakabilecegimiz bir yer olmasini isterdim.
katiliyorum.

murat daha guzel soylemis.
murat93 said:
zendera çiflik kurmak lazım :mrgreen:

ama bence atlari saklamaniza gerek yok,eger ctrl+click hilesini kullanmiyorsaniz. cunku atlar hizimizi artiriyor dimi? :mrgreen: hem olmadi kesip yiyebiliyoruz da...

60c lik ben sadece çift elle kullanan big sword gördüm oda 30000 denar istiyor bende hile ile aldım ve sadece tek elle kullandığından atla işe yarıyor yaya isen okçular seni yiyor.Tabi o mutasyona uğrayan silah tek elli ise ne mutlu sana :mrgreen:

o silah nativede ama evet 30000 denardi.Aslinda sorun degilde dedim acaba baska silahlarada olurmu diye diger degisik silahlarin hepsini kodum buarada oyunda kac tane chest var biri zendar da biri rivacheg de.Baska bilen varmi.Bu arada rivachegde buldugum zirhim icinden samuray zirhi ve kilici cikti alabiliyosun o konu icinde bi yardim edermisizin
:smile:

batuhanmm said:
buarada oyunda kac tane chest var biri zendar da biri rivacheg de.Baska bilen varmi.

UYARI!: Asagidaki kucuk harflerle yazilmis satirlarda oyunda yer alan gizli sandiklarin yerleri anlatiliyor. Bunu bilmek istemeyenler de olabilecegi icin bu sekilde yaziyorum.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,10390.0.html

Diyor ki bir tanesi Tihr'de en soldaki koprunun altinda. Digeri ise Jelkala'da: Jelkala'ya girince ilk saga donun, kale girisini pas gecin, tavern'in yanindaki kemerin oradan gidip saga donun. Ucunsusunun hangi sehirde oldugu zaten soylenmis.

Ayrica Zendar'dakine gizli demek pek dogru olmaz bence :smile:

Tabii ki. Tukce yazdigim postu Ingilizce sanacak kadar arastirmaci, caliskan ve ozel ilgiyle yaklasilmasi gereken insanlar icin kendi yazdigim metni once Ingilizce'ye cevirp sonra Turkce'ye cevirebilirim. Hic sorun degil.

Bazen bazilarinin sozlesip topluca anlamama numarasi yaptigini dusunuyorum. Boyleleri kisisel nefretimi kazaniyor. Evet, kazaniyor.

Yok abi, sakin olmak simdiye kadar pek birsey degistirmedi. Zaten bu aralar ruh halim de cinnete yatkin, hic durasim gelmiyor. Sagol yine de.

Valla abicim cinnet geçirtecek sayısız durum var.İsmailağa tarikatının ayrıcalıkları,Anayasa'dan BAĞIMSIZ KADILAR MAHKEMESİ KURUP ADAM YARGILAMALARI(Evet anaysa'nın yüzüne tükürülüyor AKP Hükümeti varken başta)Kuduruk PKK ve alt kolu bilmemne şahinleri,Sekreterini bir ay döven patron,pislik,yalan şiddrt varken:

dünya bir yılan çukuru.Bu forum ise onun aydınlık yüzünde bir dinlence yeri.O yüzden gerilmeye gerek yok.Bak ben DaLagga ile evrim tartışmasından sonra bile sakin sakin durmaktayım.

Ama bu ülkeye bir Punisher kıvamında biraz Vigilante lazım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom