Sancak Yapmak -- DERS EKLENMİŞDİR --(Ders)

Users who are viewing this thread

Chake_mate

SANCAK YAPIMI

Merhaba​
Sizlere Sancak Yapımını Anlatacağım

Sancak Arka Planı
http://www.gamefront.com/files/20286855/Bannertemplate_big.psd

2e3rdqe.jpg

2.
28aj9ki.jpg

3.
14107pw.jpg

4.
6sawsp.jpg

5.
iynewi.jpg

Yaptığımız Bayrağı (banner) Oyuna Eklemek

İlk olarak DXTBmp programı olması gerekio bilgisayarınızda bununla Oyunun bayraklarını açacağız
Linki:
http://ucretsiz.indir.biz/fotograf_ve_grafik/cesitli_grafikler/dxtbmp-36758-indir.html
2.olarak oyunun dizinindeki textures içinden bannerslerden birini kopyalıyoruz
001aor.jpg
3.Actığımız bannersi painte gönderiyoruz.
002fy.jpg
4. Oluşturduğumuz bayrağı açıyoruz.
003pl.jpg
5.
005ks.jpg
6.
006tje.jpg
7.
007gq.jpg
8.
008foi.jpg
ve oyunu açıyoruz
012hv.jpg
mb4e.jpg

Teşekkür bölümü
Bannertepmlate'yi bana ulaştırdığı için "Humpel"e teşekkürler.
Bannertepmlate için ayrıca Timothy ve Knighta teşekkürler.​
"Yaptığımız Bayrağı (banner) Oyuna Eklemek" dersi için "Farkan"a teşekkürler.

abdulsamed said:
Güzel ders olmuş eline sağlık. :wink: Arka plan çok işeme yarar onun içinde sağol. :lol:

Hemde istersen arka planin renginide istedigin gibi ayarlayabilirisin...:grin:

Geth legi said:
bişi sorucam oyundaki sancakları yanlamasına ayarlayabiliyomuyuz bi mod yapıcamda

Hah arkadaslar benimde oyle bir sorunum var ben oyuna sancaklari duz ekliyorum ama yanlamasina oluyor bunun sebebi ne acaba...
Sir_Lancelot_Bj said:
Hayda yapmayı düşündüğüm şeyi yapmış  :grin:
Uğraşmışsın eline sağlık

Beyler bu dersi yapabilmemin en buyuk  yardimcisi Sir_Lancelot_Bjdir cunku bana sancak yapimini anlatan kisi odur...:grin:

Chake_mate said:
Geth legi said:
bişi sorucam oyundaki sancakları yanlamasına ayarlayabiliyomuyuz bi mod yapıcamda

Hah arkadaslar benimde oyle bir sorunum var ben oyuna sancaklari duz ekliyorum ama yanlamasina oluyor bunun sebebi ne acaba...
Sir_Lancelot_Bj said:
Hayda yapmayı düşündüğüm şeyi yapmış  :grin:
Uğraşmışsın eline sağlık

Beyler bu dersi yapabilmemin en buyuk  yardimcisi Sir_Lancelot_Bjdir cunku bana sancak yapimini anlatan kisi odur...:grin:

Obaa bişi değil  :grin:

ben bayrağın yan olmasını istiyorum yani türk bayrağı ekledim diyelim oyundaki gibi dik deyilde yan dursun istiyorum

Geth legi said:
ben bayrağın yan olmasını istiyorum yani türk bayrağı ekledim diyelim oyundaki gibi dik deyilde yan dursun istiyorum

hmm iste okunuda yardimci olamicam k.bakma...

şu verdiginiz boş bannerin deyişik renkleri yokmu yada rengini dalgaları kalacak şekilde nasıl deyiştire bilirim :?:

Back
Top Bottom