Server Romanesc

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Salut, ne strangem miercuri 23 februarie pentru un antrenament pe serverul romanesc? Ora 21-22?
Cei care au casti si microfon, incercati sa instalati programul TeamSpeak3 (TS), pentru a putea comunica mai usor pe canalul romanesc de TS.
pentru cei care nu sunteti familiarizati cu TeamSpeak3-Download: http://teamspeak.com/?page=downloads
 
Salut . Ma numest Antonio simi place foarte mult Mount Blade Warband Lam terminat fara nicun cod : As dori sa joc si eu pe serverul vostru dar nu stiu *** sa intru pe un server multyplayer ma puteti ajuta ?
 
In meniul jocului, in loc de single player, trebuie sa intri pe multiplayer. In meniul de multiplayer, iti creezi personajul(ii dai un nume si o fizionomie) si apesi butonul Join.
In acest moment iti vor fi listate toate serverele disponibile si te poti conecta pe oricare dintre ele selectand unul si apoi apasand butonul connect.
Serverul romanesc nu e disponibil si nici nu va fi prea curand, decat in momentul in care vom incepe antrenamentele pentru "nationale".
Good luck!

PS: Butonul "Report to moderator" se foloseste numai in momentul in care crezi ca topicul respectiv iti aduce injurii sau se discuta lucruri ilegale. M-am pomenit ca trebuie sa dau explicatii pentru ca l-ai apasat.. din ce motiv? Ca sa postezi aici pe forum, folosesti doar butonul "reply", iar ca sa dai mesaje personale se face apasand iconita de sub avatar pe care scrie IM.
 
Salut! Stiu ca topicul e de demult dar as vrea sa stiu daca mai e vreun server Romanesc sau mod Romanesc in viata? Daca da care? O zii buna !!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom