Server Romanesc

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

cifre

Section Moderator
Salut,
De maine, 07.01.2011, puteti accesa si juca pe server dedicat numit: Sarmizegetusa
Serverul va functiona de dimineata 9.00 am pana seara la 10.00 pm (cu posibila extindere in week-end)
Este testat si merge in conditii ok. Pt inceput va fi setat la maxim 30 de jucatori. Tip TDM
Locatia e in Ploiesti si Internet Providerul este RCS-RDS asa ca ma astept la pinguri si jittere bune pt toti.
Scopul primordial este de a atrage si a uni toti jucatorii vrobitori de limba romana si a ajuta pe cat posibil la mobilizarea lor in vederea unor viitoare moduri romanesti sau de ce nu chiar clanuri (spun asta pt ca sunt multi romani care nu intra pe forum).
Scopul secundar (pe termen lung) este transformarea lui intr-un mod MP cu animatie noua, polished landscape, more metal sounds pack, noi scene si itemuri/factions noi.'

PS: Am putea eventual sa organizam niste eventuri intre romani? Poate asa reusim si noi romanii sa ne "legam" si sa ne punem deacord sa formam naibii un clan ca ne codim si ne mandrim cu totii fara sa facem nimic de 2000 de ani incoace :razz:
Griff, poate daca tot ai avut initiativa sa formezi forumul romanesc, ai putea organiza ceva un event. Ce zici?





 
Salut. Datorita imposibilitatii mele momentane de a juca MP pot doar sa iti urez la multi playeri inainte :smile: Sper sa prinda serverul, mult succes!
 
Salut Dagger, Locco.
Sunt curios cati ne putem strange. O sa bag in seara asta si vincenzo admin tools.
In caz ca nu ne intalnim pe server, as avea o rugaminte catre toti cei care intra, sa isi posteze pingul si ISPul aici in topic.
Merci.
 
Salut Szentgyorgyi, salut Ion.

Ion, la ce ora ai incercat sa intrii? Si mai important, ce mi s-a intamplat si mie de cateva ori, daca la filtre ai bifat sa excluda servere fara jucatori, din cauza ca e nou (sper eu :smile: ) nu ai *** sa il vezi pt ca ne strangem cam rar pe el jucatori.

 
ping 30 prima data (cand eram singur pe server), mai tarziu, ping 400  :cry: nu stiu ce sa zic poate ca a fost de la netu meu. sunt pe RDS oricum
 
Ping 10... eram singur pe server. Am internet de la RDS, 100mbs

Ce ziceti sa ne intalmin toti intr-o seara si sa ne rupem capetele... si-asa ii sunt dator lui locco cu un bolt/sageata intre ochi
 
Arcas Nebun said:
*facepalm*... mah cifre, te stiu din beta dar sa mor eu daca stiam ca esti roman...
*double facepalm*
heh... te stiu din beta si eu. si iarasi mai stiu ca ai intrat si iesit din nspe clanuri :razz: poate e cazul sa facem unul romanesc.. poate numit: Impalers? :razz: suna comercial dar sa zicem ca ne trebuie si un pic de marketing! :grin:
Pai hai sa ne strangem intr-o seara. Fac un poll sa votam. Eu inca nu am tastatura la desk-ul de acasa unde am instalat jocul.. faulty anger management  :lol:
Fac un thread separat.
 
  Nu mai schimb clanurile. La naiba, am fost in 3 clanuri pana acuma, din care unul chiar fondat de mine. Sunt hotarat sa raman in 22nd,

EDIT: Lua-m-ar naiba, am luat ban pentru 3 TK uri consecutive... toate din greseala :neutral:
        It's one of those days -.-
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom