Steam'da Dosyaları Bozulmuş Oyunu Onarmak

Users who are viewing this thread

Modlamayla uğraşırken yedek almayı unutanlar çoğalınca herkes Native modülünü istemeye başladı. Bu tür sorulara herkesin cevap bulabilmesi için de böyle bir başlık açmayı düşündüm.

qPpqBR.png

ML2YJg.png

QZNXMZ.png

Steam, hasarlı olan dosyaların sayısını belirtip onları indirmeye başlayacaktır ve indirme tamamlandığında oyun olması gerektiği gibi olacaktır.

Yazılı olarak anlatımı
[list type=decimal]
[*]Steam'da kütüphanenize gelin, oyuna sağ tıklayın ve özellikler deyin.
[*]Yerel dosyalar kategorisine tıklayın ve ardından '' oyun önbelliğinin bütünlüğünü doğrula '' yazan yere tıklayın. Doğrulama başlamıştır.
[/list]

Bu konuya Sternocleido Mastoideus (Paradox) tarafından 25.01.2016 tarihinde içerik güncellemesi yapılmıştır.

Modlamayla uğraşıken yedek almayı unutanlar çoğalınca herkes Native modülünü istemeye başladı. Bü tür sorulara herkesin cevap bulabilmesi için de böyle bir başlık açmayı düşündüm

steamoyunkurtarma.png

bu resimde "VERIFY INTEGRITY OF GAME CACHE..." seçeneğini seçersen oyunun hatalı dosyalarını düzeltir olay budur
(Properties seçeneğinin menüye girmek için resimdeki yerde sağ tık yapın menü gelecektir)

kısaca yazılı olarak anlatacak olursak:
1. Steamda sol taraftan Mount&Blade:Warband(ya da sorunlu oyun hangisi ise) onu seçin
2. hemen altında kalan boş yerde sağ tık yapın ve menüden "Properties" seçeneğini seçin
3. gelen pencerede yukarıdan "Local Files" sekmesine tıklayın
4. "VERIFY INTEGRITY OF GAME CACHE..." seçeneğini seçin
5. "Validating Steam Files" diye bir pencere gelecek onun tamamlanmasını bekleyin ve işlem tamamdır
6. Steam hasarlı olan dosyaların sayısını belirtip onları indirmeye başlayacaktır ve indirme tamamlandığında oyun olması gerektiği gibi olacaktır... saf ve temiz

böyle düzenleyince uzun sürer sunucuyu yunanistan yapıp bunları yaparsan updateler verifyler filan daha kısa sürer pcmde steam olsa resim gönderirdim

Back
Top Bottom