Server Script!

Users who are viewing this thread

SeRgYu

Sergeant at Arms
Am vazut pe unele server ca niste admini aveau vechea armura neagra si flintock pistol si etc si ma intrebam *** poti avea si tu aceste iteme?
Stiu doar ca trb sa fii admin pe un server si iti trebuiesc niste scripturi.Ar putea cineva sa ma ajute sa gasesc aceste scripturi?
 
In principiu aceste scripturi sunt facute de adminii de pe serverele respective, si in general nu sunt prea bucurosi sa le imparta:razz: De exemplu ce de pe Nditions au o gramade de scripturi, dar daca ii rogi sa iti dea vreunul o sa iti rada in fata:razz:
 
Nu o sati rada mah in fata :lol:
Daca il vedeti pe bulldog pe acolo spuneti si voi ca sunteti prieteni cu akita  :razz:
Oricum, pt warband e un admin mod care iti da libertatea de a lua flintock si alea alea pe serverul tau sau pe serverul pe care esti admin. Oricum trebuie sa fie dedicat :smile:  Vezi : http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,140961.0.html
 
Hmm? Nu prea cred ca are vreo legatura daca e dedicat sau nu. Haha, poti sa iei modul lui Vince, ca l-a lansat acum de curand:razz: Hmm, ba is sanse mari sa iti rada in fata:razz: Eu cel putin nu o sa dau scripturile mele publicului prea curand:razz:
 
Back
Top Bottom