MB'nin ilk oyuncuları - 2006 yılı

Users who are viewing this thread

711 falan düşünüyorumda Harika Günlerdi Zendar Hep Buğuluydu O Zamanlar İngilizcem Olmadığı İçin Kahya Harecki Muhtar Zannederdim :grin:

Bi Mod vardı yabancı forumda görmüştüm zendarın dönüşü diye sadece zendarı gerı getiriyorlardı ama 1.011 içindi indirmedi birin onu bulsa süper olur ( Ne kadar üeşngeci dimi :grin: )

Aah ah zendarı özledim bak şimdi..  :???:

Hiç nasip olmadıydı bana mount&blade i almak, ailem oyuna para vermeme izin vermezdi teee 5 sene önce (Evet o zamanlar sümüklü bi orta okulluydum :lol: )  Sürekli charger almaya çalışırdım ama o parayı yaparkende hep 6. seviye olurverirdim :smile:

Sonra 2 sene ara verdim, hatta küstüm oyuna charger alamadığım için :grin:

Sonra oyun CD si satan bir yerde 1.011 i gördüm, kutusu bilene vardı. Atın üstünde bi adam vardı aragorn gibiydi :grin:

Onu almak istemiştim ama ben annemden para alıp da gelene kadar oyun satılmıştı  :cry:

Sonra warbandın çıkacağını duydum, içim kıpır kıpır oldu, sonra 6 ay sonraya ertelendi oyun içimin kıpırtısı durdu :grin:

Sonra mart 2010 geldi oyun çıktı koşa koşa aldım ( 2 ay koşmuşum demekki :grin: )

Neyse işte kısaca warband çıkana kadar hiç chargerim olmamış la benim :grin:

Aslında Yeni Bir Patch çıksa Bundada Zendar Olsa ama Bu Sefer Zendar 6 Ülkenin Tam Ortasında Bağımsız Kalmış Şehire Sadece Orman Haydutu Olsun Dağ Haydutu olsun  Sadece Banditler Zendara Saldırabilsin Ve Zendar I Savunurken Şehirin İçinde Savunalım Suru Yok Zaten :grin: Bi Nevi Köy Gibi Olsun :grin: Hatta 200 . Günden Sonra Zendar Kendi ordusunu Çıkartıp Cumhuriyetçiler Tarzı Bir Ülke İsmi Olarak Karladya yı Birleştirsin Tbi Uykuluyum Saçmalamış Olabilirim :grin:

Spartacus450 said:
Aslında Yeni Bir Patch çıksa Bundada Zendar Olsa ama Bu Sefer Zendar 6 Ülkenin Tam Ortasında Bağımsız Kalmış Şehire Sadece Orman Haydutu Olsun Dağ Haydutu olsun  Sadece Banditler Zendara Saldırabilsin Ve Zendar I Savunurken Şehirin İçinde Savunalım Suru Yok Zaten :grin: Bi Nevi Köy Gibi Olsun :grin: Hatta 200 . Günden Sonra Zendar Kendi ordusunu Çıkartıp Cumhuriyetçiler Tarzı Bir Ülke İsmi Olarak Karladya yı Birleştirsin Tbi Uykuluyum Saçmalamış Olabilirim :grin:
Gece gece hangi filmi izledin git yat uyu  :lol:

Spartacus450 said:

olabilirim mi :lol:

Bende Sadece Şehir Olarak Demiyorum Zendara Bağlı Bir Hikaye Tarzı Misal ''... Zendar Eski Karladya İmparatorluğunun Başkentiydi şimdi İse Haydutların Bile Uğramadığı Bir Yıkıntı...'' Falan Gbi :grin:

zendar dönerse hiç bişey değiştirmiycek
kaldı ki bence oyunun serbest senaryo sistemi çok güzel

kaldı ki zendar ilk oyunlarda oyuncunu n tarafsız başlayabilmesi için eklenmiş bir kaleydi(ozamanlar sadece veagir ve swadia vardı... ne güzel günlerdi ya atın şaha kalkması bile yarım saat sürüyodu :grin: )

ama bildiğim kadarıyla filleri vs eklemeyi düşünüyolar oyuna(sanırım Oyungezerdeki incelemede böyle bişeyleer okumuştum) yani zendarı tekrar yıkmak gibi bir şansımız olabilir :grin:

İşte Biz Birleşmiş karldya Yıkılırken başlıyacağız Oyuna  Handa Ne Olduğunu Anlamadan uyanacığz ki Ülkede Darbe oluyor :grin: Dışarı Çıktığımızda Stavrosu Flaan Görcez  Zendarın Son Savunmasını yaparken  Şehir Yanıp Yıkılırken  Ne Olduğunu Anlamadan Bu Diyara lanet Okuyarak İlk Gördüğümüz Ata Binip Nereye Gideceğimizi Bilmeden Sadece ordan uzaklaşıp Bu Geceyi Atlatmaya çalışacağız Ve Ertesi sabah Hiçbirşey Aynı olmayacak :grin:

Ve Darbeden Saatler Sonra Tarafsız  Kalmanın İmkansız Olduğu bu yeni Dönemde Tarafımızı Seçmemiz Gerektiğini Anlıyacağız (Bknz=Cumhuriyetçiler vs Ayrılıkçılar) :grin:

Aslında Warbanda Yeni Bir hikayeye başlasalar Daha İyi Olur Çünkü 711 den beri Oyuna Gelişimine Göre Hep Hikayeye Yeni şeyler Ekledik Hiç Değiştirmedik  O Yüzden Belli Yerler Havada Kaldı :grin:

warband için çok geç ama yeni bir oyun çıakrsa onda belki olabilri
aslında çok da bişey eklenmedi hikayeye aksine çıkarıldı(ilk başta çok güzel görev silsilesi falan vardı sonra çıkardılar)

Evet Quest Olayı Harikaydı Hele ülkede Yükselme Olayı Çok iyi Düşünülmüştü Şimdi önüne Gelen Lord :grin: hatırlarımda Culmarl kalesini Aldığımda Ne kadar Mutlu Olmuştum Askerlere Sürekli nöbet nasıl Diye Sorardım ama Sonra Kaleye Gelen Giden Olmayın Kalelerin Hiçbir İşe yaramadığını anladım :grin:

Back
Top Bottom