WB Dedicated Server Kurma, Özelleştirme ve İpuçları

Users who are viewing this thread

Hayır deneme amaçlı pc den kurarsan yemez.Ama sağlıklı olmaz.5 ile 10 oyuncu arası 200 300 pingle kasarak oynarsın.Ama bunun yerine sunucu kiralaman daha sağlıklı bir işlem.

Kendi bilgisayarımdan açacağım server için nasıl bir internet hızı gerekiyor bende 3mbps download 1mbps upload var klasik ttnet kotadan sonra düşen durum işte. Malesef internetim kötü fakat bilgisayarım çok iyi o konuda sorun yok. 8gb ram işlemci i7 4970k.

Sgt.Frost said:
Kendi bilgisayarımdan açacağım server için nasıl bir internet hızı gerekiyor bende 3mbps download 1mbps upload var klasik ttnet kotadan sonra düşen durum işte. Malesef internetim kötü fakat bilgisayarım çok iyi o konuda sorun yok. 8gb ram işlemci i7 4970k.
Önemli olan daha çok internet hızı ve 7/24 açık kalması. O kadar elektrik vs. harcayağına rvoleplay'ı öneririm.

set_round_max_seconds 7000

Yapmama rağmen round süresi değişmiyor, sebebini bilen var mı ?
Siege için.

Edit : 7000 ile uçmuşum. 60X8'den 480 yaptım düzeldi.

Millet server açmakla ilgili video hazırlıyorum. 2 tane olacak ilkini yaptım.
Sadece port ile çabucak açılabilen server:
https://www.youtube.com/watch?v=LT36YEulFjU&

İkinci olarak bu konudaki gibi dedicated dosyaları ile anlatacağım yüklediğimde bu mesajıma eklerim.

Huawei'de port açtım,7240 vs vs yazdım fakat,napoleonic'te sunucu açarken RGL ERROR mu ne öyle bir hata veriyor ve oyun kapanıyor,yardım lütfen.
Dedicated açınca yerel ağ'da gözüküyor fakat internet serverlerinde gözükmüyor,ona da bir yardım etsen?

Arkadaşlar ben Zombi modunu yükledim arkadaşlarla oynamak için server açıcam,
Normal Native server açmayı başardım fakat bu mod işini nasıl yapıcaz anlamadım.
Yardımcı olursanız çok sevinirim

max1453 said:
server actım yerel agda gozukuo bıde gırınce swme sunucudan atıldınız dıo sorun ne acaba
Aynı steam hesabı veya aynı oyun seriali ile iki kişi oyuna girerseniz birini atar otomatik.Ondan olabilir.

YOK KARDES OLMUO ZATEN BEN CLANA KURURCAM 1.58 BI YARDIM EDİVERSEN BIDE BISEY SORUCAM
ACTIM SW SADECE YEREL AGDA GÖZÜKÜO......

Back
Top Bottom