Eski ve yeni türk komedi filmleri

Hangisi ?

• Tabi ki eskiler 1000 kere çıksa 1000 kere izlerim

Votes: 15 51.7%
  • yeniler

Votes: 1 3.4%
  • ikiside

Votes: 6 20.7%
  • ikiside boktan

Votes: 7 24.1%

• Total voters
    29

Users who are viewing this thread

Azrail93

Banned
Arkadaşlar burda eski türk komedi filmleri ( Hababam sınıfı,gırgıriye,Hababam toburu, Korkusuz Korkak,Katma Değer Şaban..... gibi filmler) yeni türk filmleri ( recep ivedik serisi,gora,arog,türkler çıldırmış olmalı,ajan k9 ...... gibi filmlerin) arasında ki farkları ve mizah anlayışını tartışalım.Eskilerin ve yenilerin kendimize göre iyi ve kötü yanlarını yazalım bakalım eski türk filmleri mi yoksa yeni türk filmlerimi daha çok tutuluyor.

Bunun sonucun türk sineması iyiye mi gidiyor yoksa kötüyemi gidiyor bunu görücez

Ben başlıyorum şimdi bir kanalda gora olsun diğer kanalda yüz numaralı adam olsun ben yüz numaralı adamı izlerim sebebi ise arogta aşırı küfür ve cinselire yönelik birkaç yer var kemal sunal'ın (BÜYÜK USTA ) filminde ise filmin son dakikalarında zengin adama küfür etme sahnesi var bu sahne o kadarda kötü değil ama kemal sunal'ın filmi bir aile filmmi

Kemal sunala saygısı olanlar lütfen bozmayın bu sayfayı

SAYGI VE SEVGİYLE ANIYORUZ

Bi proje vardı eski filmleri düzenliceklerdi böle yeni çekilmiş gibi gözükcekti vs :smile: yakında gelsin daha bi keyifle izlenir.Ama bi filmi 1 yılda düzenliyolarmış.Haberlerde K.Sunalın bir filminin demosunu göstermişlerdi..

Azrail93 said:
minnakodunum said:
İkiside boktan :roll:

Not: Şu resmi küçülten ya da spoilere alsan iyi olur.

Edit: Silmişsin tamam :grin:
Neden beğenmediğini söylermisin ?

Eski filmler çok bayat geliyor bana. Tabi çok güldüklerim de var ama çok az. Yenileri de çok yılışık geliyor sevmiyorum.

ikisi de boktan. çok az eski komedi filmi var iyi olanlardan ama çekilmiş yüzlercesini kurtarmaya yetmez. komedi konuşma özgürlüğü olmadan çok zor. aslında malzeme gırla ama işte yaparsan yanarsın.

Lord_Arthur said:
Süt Kardeşler,Şabanoğlu Şaban,Hababm Sınıfı serisi,...
Annemler bin kere izleme şunu diyene kadar izlerim :smile:
Süt kardeşlerde ki kulyabaniden korkuyordum ben

Gece o maskeyle girsem evine ?

wtf-cat.jpg

Back
Top Bottom