Uzaylılar ve 51. bölge

Users who are viewing this thread

Azrail93

Banned
Dün akşam arkadaşım bize geldi laptoptan uzaylılar ilgili araştırma yapıyordu.Bana şöyle bir şey dedi bizim olduğumuz konumdan ayın gözükmüyen bir kısmı varmış o kısımda uzaylılar varmış kendilerini ay şehri denilen bir şehir kurmuşlar.Amerika bu uzaylıları biliyormuş insanların aya basmasını istemiyorlarmış uzaylılar bu nedenle amerika ile görüşme yapmışlar teknoloji olarak bizden çok ileri oldukları için bazı aygıtları varmış bunlardan bir tanesi anlaşmamızı sağlıyormuş bizim konuştuklarımız onların dile onlarınkiyide bizim dile çeviriyormuş.Bunlar barışçılmış bize binlerce yıl önce buldukları teknoloji ile ilgili bilgi veriyorlarmış.bana birde uzaylı resimleri gösterdi hepsi gerçek gibiydi böyle filmlerde ki gibi değil
http://www.gezmek.org/pageID_6655146.html bu adreste yer altında Labratuarunda çekilmiş resimde ki şey gerçek bir uzaylı acaba ayda gerçekten böyle bir şehir var mı sizce ? peki uzaylı diye birşey varmıdır ?

Sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım  :???:
Eğer herhangi bir vatandaş, yada dünyanın herhangi bir köşesinde bir gazeteci yada normal bir araştırmacı bu teşkilat hakkında detaylı resim görüntü yada bilgi dağıtmaya kalkarsa özel ufo'lar o kişiyi gece yatağından alır, yeraltı üssüne götürür beynini söker, o bilgileri adamın hafızasından siler ve tekrar yatağına getirir kor adamı, isterse 20 bin kilometre ötede olsun, birkaç dakika içinde gerçekleştirir ufo'lar bunu... ufo'ların yeryüzünde özellikle bu bölgeyi seçmesinin özel nedenleri vardır, bu da dünya kamuoyunda birtakım kuşkular uyandırmaktadır, ufo'lar dünya üzerinde belli bir strateji uygulamaktadır, diğer taraftan Amerika'nın her istediğini rastgele yapmıyorlar, belli bir anlaşma, nizam ve ahenk içinde hareket ediyorlar, bilindiği gibi Amerika savaş dönemlerinde bir çok kez ufo' lara başvurdu, ancak her istediklerini yaptıramadı, çünkü ufo'ların amerikan hükümetiyle yada bu ülkenin dış politikasıyla bir bağlantısı yoktur, buna rağmen amerika bir zamanlar Saddam Hüseyin'i ufo'lara kaçırttırmak istedi ancak ufo sistemi bunu kabul etmedi.
Kop kop  :lol:

Ben uzaylılara inanıyorum fakat şu ana kadar dünyada görüldüklerine inanmıyorum.Bi ihtimal Rosevelt kazası ve Area 51 gerçek olabilir gerçekse de bunu Amerika asla itiraf etmez kafana takma sen.

Ayın gözükmeyen bir yanının olduğu doğru ama gerisini kimse bilemez ama bence saçma şeyler.Her ne kadar dünya dışında yaşam olduğuna inansamda böyle yok amerikayla falan anlaşma yapmışlarda falan filan saçma geliyor

GhosTR said:
Farkindamisiniz Hep Miş,Muş,Mış

Ben Artik Böyle Şeylere İnanmıyorum.
Bana anlattılar ben size anlatmıyorum soru soruyorum emin değilim diye muş falan kullanuyorum sizce doğru olabilir mi ?

Area 51 hava araştırmalrı yapan bir askeri üs olduğu için oraya girememek veya oranın üzerinde belirlenemeyen (!) cisimler uçması hayet normal osla gereek

Azrail93 said:
GhosTR said:
Farkindamisiniz Hep Miş,Muş,Mış

Ben Artik Böyle Şeylere İnanmıyorum.
Bana anlattılar ben size anlatmıyorum soru soruyorum emin değilim diye muş falan kullanuyorum sizce doğru olabilir mi ?

1.Madem çok ileriler teknolojide neden aya şehir kursunlar daha güzel bir yer bulamamışlar mı ?
2.Her ne kadar barışcıl olsada hangi zeki varlık savaşcıl bir ırka teknolojik olarak yardım eder ?

Noventa said:
Area 51 hava araştırmalrı yapan bir askeri üs olduğu için oraya girememek veya oranın üzerinde belirlenemeyen (!) cisimler uçması hayet normal osla gereek
Doğru, Azrail bilmem Aurora ve Supersoar adında iki uçak modeli duydun mu? (Hatta uçak ne lan mekik bunlar mekik:grin:) ikiside bizzat 51. Bölgede test edilmiş araçlardır.

Ya beyler böyle şeyleri tartışmak için çok erken. Teklonojimiz uzayda başka canlılar göremiyor. Onlarında göründüğünü söyleyemeyiz. 51. bölge uzaylı olduğu falanda kanıtlanamadı.

Arkadaşın saadenttin teksoymuydu  :lol: Amerika üretimini durdurduğu tankın karbüratörününün yapısını bile sızdırtmıyor bu bilgiyimi sızdırtcak allahasen. Vardıysa uzaylılar gelselerdide bir çayımızı içselerdi. Uzaylılarada tecavüz edecek değiliz herhalde.(Güzelse uzaylıya bile kayarım yalnız)

Bence de var bu uzaylı ibineler.Koskoca galakside bi biz mi olcaz.Zaten düşünün bi tek biz değiliz hayvanlarda var :grin: uzaylı olmasıda mantıklı diye düşünüyorum

Aslında ben uzaylıların olduğuna inanıyorum.Amerikalıların uzaylılara sahip olduğunu  da (yani topraklarına uzay gemisi düştüğü vs.)  inanıyorum.Ama açıklamayacakları ve uzay gemisi düştü vs. haberleri için gerekli araştırmayı yapmaya izin vermeyecekleri için ispatlanacağını düşünmüyorum.
(İnanmayanlar için "sanki dine inanmayanlar gibi oldu :grin: " History channel deki ufo avcıları adlı programı izlemelerini öneririm.)

Gronax said:
Bence de var bu uzaylı ibineler.Koskoca galakside bi biz mi olcaz.Zaten düşünün bi tek biz değiliz hayvanlarda var :grin: uzaylı olmasıda mantıklı diye düşünüyorum

Koskaca galakside sadece bizde olabiliriz. Garantisi yok bunun.

Ulubatlı said:
Ben uzaylılara inanıyorum fakat şu ana kadar dünyada görüldüklerine inanmıyorum.Bi ihtimal Rosevelt kazası ve Area 51 gerçek olabilir gerçekse de bunu Amerika asla itiraf etmez kafana takma sen.
Ben de katılıyorum kesinlikle.

Yok be o değil.dünya da biz varız hayvanlar bitkiler bunlar zaten başka canlılarında olabilme ihtimalini kuvvetlendiriyor diye düşünüyorum.

Back
Top Bottom