Uzaylılar ve 51. bölge

Users who are viewing this thread

sarisin, esmer, latin, ne ararsan vardir bence, en guzel yanlari ise hepsi zayif :grin: ben hic sisko uzayli gormedim :grin: olanlar genelde patron oluyo [filmlerde] :grin:

sabvator said:
Aklimdan gecenleri doktum sadece :grin: Ama bence simdi onlarda evde bizi arastiriyordur, olamaz mi? :grin:

Gezegen 51 mi ne öyle bi animasyon filmi vardı onu izlemeni öneririm :grin:

Ulubatlı said:
La bosverin dini falan.Acaba uzayli kizlar nasil?

star-trek-orion-slave-girl.jpg

Bence şuan uzun bir teleskopla bize bakıp, ne diyor lan bu ipneler diyorlar.

Arkadaş bana bir uzaylı dişi gösterdi ama siteyi bilmiyorum.Saçı yok kafası büyük ama arkadan beyin kısmı buda bizden zeki olduklarını ispatı üreme organıda açıktı bizim kadınlarınkiyle aynı

EDİT:Şimdi yazıcarım şey gerçek ister inanın ister inanmayın geçen yaz uykum yoktu balkonda oturmuş yıldızları izliyordum birden bir uçak gördüm onu izlemeye başladım birden bire uçak dediğim şey çok hızlı oldu ve birden bir ışık yoğunluğu oldu kayboldu.Star wars çizgi filmminde görmüştüm geçen gün hani gemiler ışınlanırken bir ışık oluyor ya aynısıydı

Ulubatlı said:
La oglum bu cocugun her dedigine inanma.Bilimadamlari varliklarini tartisiyo cocuk resmini gostermis.
Bilim adamları devlete bağlı devletler ise bize söylemiyorlar gerçi bize hiç birşey söylemiyorlar

şöyle birşey yapalım ciddi siteleri araştıralım bulduklarımızı burda yazalım üstüne tartışırız

Her hangi bi sitede bunlar yazsaydi herkes bilirdi.Hic bi kanit yok ve uzaydan akrabalarimizla ilgili bisey bilmiyoruz.Var olup olmadiklarini bile

Birde dünyadaki yaşamın uzaya dayandığını savunanlar var. yani zamanında süper gelişmiş atalarımız koloniler kurmuş buralarda.(bah buralar zamanında hep goloniydi yiğen, rahmet zhybrog zamanında felan :grin:)
Şaka maka amcamda gördüm diyor lan! Gece yolculuğunda dağın tepesinde iki ışık belirmiş daire şeklinde. Biri büyük biri küçükmüş biri diğerinin etrafında dönüyomuş. sürekli sonra birden kaybolmuş. :S
Edit: Canım Spore: galactic adventures çekti lan :grin:

Back
Top Bottom