Savaşta En Önemli Şey?

Sizce Savaşta Kazanmanızı Sağlıcak En iyi Şey Nedir?

• Takım Oyunu

Votes: 36 52.9%
  • İyi Block Yapıp Dalmak

Votes: 15 22.1%
  • Arkadan Vurmak/Dalmak

Votes: 7 10.3%
  • Gizlenmek Ve Bayrak Zamanında Bayrak Yükseltmeye Gitmek

Votes: 0 0.0%
  • Topluca Ortalarına Girip""Tek Tek Gelin""Diyerek Yoketmeye Çalışmak

Votes: 10 14.7%

• Total voters
    68

Users who are viewing this thread

Kont

Knight at Arms
Evet Aklıma böyle birşey geldi ve anket yapıp sorayım dedim.Ben 1 dedim ya siz?

Takım oyunu ve iyi blok yapıp saldırmak. İkisi de güzel :grin: Fakat savaş zaten bir takım oyunu olduğu için takım oyunu diyorum.

Takım oyunu olmazsa en iyi oyuncularla belki yenebilirsiniz.
Takım oyunu yapmayan profesyonel birliğine karşı bir takım oyunu yapan acemi bir birlik bile yenebilir.

kus gribi said:
savaşta en önemli şey, omuz omuza savaştığın kişiyi tanımaktır. Gerisi zaten gelir :wink:
kus_gribi geri dönmüş avatarı da değiştirmiş tanıyamadım baştan :lol:

Moda göre de değişir DM oynuyorsan arkadan dalmak vb gibi

anket yanlış olmuş birden fazla seçim şansı olmalı. örneğin takım oyunu, iyi blok ve arkadan dalmak birlikte olur. ana ekip blokla düşmanı oyalarken birkaç çakal arkadan dolaşır... sonra gelsin teberler, çift elli satırlar... sabahlar olmasın...

Hımm başlıktaki soruya göre cevap vermişsin. Ama ben anketle bağdaştırmaya çalışınca anlayamamışım.

Ortalığı karıştıran süvari npcler ve arkalarından gelip düşmanı temizleyen Nord Kıdemlisi ve Kahramanlarının birlikteliği bence  herşeyden önemli :smile: acemileri asla savaşa götürmem.Mareşal çağırmış olsa bile :!:

Bence Takım oyunundan daha önemli blok yapıp dalmak çünkü takım oyunu olsa bile eğer blok yapamazsan bütün takımı tek kişi yener  :wink:

uzun bir balta + cesaret + çeviklik = birincilik
benim formül bu, nord olup büyük battal baltayı alırsam her zaman birinci olurum :smile: svadya veya kergit kargıcısı olursam da iyi oynarım

Back
Top Bottom