Ev Yapımı Silahlar

Users who are viewing this thread

LoRD_FaRAMiR

Sergeant at Arms
1- Tatar Yayı ( Arbalet )
Tanınmış adı CrossBow. 1. versiyondayım. çok güzel atıyor. kalemden yaptım. ama şimdi oto atıcı, 2 li fırlatma Girişi ve daha hızlı atması için arkasını büyütüp lastiklerini kuvvetlendireceğim ve v.2 olacak.

-Çevreye Çok Ciddi Zararlar Verebilir. Canlılarda Kullanmayın.
-Eğer Çok Sağlam Olursa (Kalemden) En Az 20m. Garantidir.
-Demir Bir Tükenmez Kalem Kartuşu Bulunabilirse Camı Kırabilir, Betonda Küçük Bir Delik Açabilir.

Arbalet Malzemeler:
-4 Kurşun Kalem
-1 Tükenmez Kalem

2- DVD Lazer Silahı
Arkadaşlar 1. bunu evde yapabilirsiniz ama sakın evde ya da dışarda denemeyin. eğer deneyecekseniz bir takım önlemler alın. %100 kalıcı körlüğe ve yangına sebep olabilir, çok kuvvetlidir.

1 liralık lazerlere benzemez. harbi lazerdir. hani o lazer silahları varya, onlara benzetebilirsiniz.

Malzemeler:
Yapımı Çok Kolaydır.

1 Dvd Sürücüsü Lazeri
1 Küçük El Feneri (Büyükte Olabilir.)
Ve Kuvvetli Bir Pil. ( Arkadaşlar Biliyorsunuz Büyük Fenerlerin Pilleri Daha Kuvvetlidir, Eğer Güzel Yanıcı Bir Lazeriniz Olsun İstiyorsanız, Ne Kadar Kuvvetli Pil=O Kadar Psikopatça Bir LAZER.

Dvd sürücüsünü bulmak o kadarda zor değildir. tavsiyem para verip almayın. artık heryerde var. komşunuz verebilir ya da eskiciden bile alabilirsiniz. bilgisayarcılardada var, net kafelerdede.

Dvd lazerini alıp, el fenerinin ampulüyle değiştiriyoruz. bitmiştir.

Vidyoları duruyo' lan :grin:
Evet, bozuk bir şemsiyeden mükemmel arbalet yapılıyor.

Ama en kolay ve zevklisi, tabii ki kibrit-roket. Gaz bombası da kolay :razz:

ben şuna bittim:

167ro.jpg

273tv.gif

Ben boncuk tabancasına gerçek silah gibi duman çıkarması için modifiye etmiştim (pudra, namludan boşalt. bitti. )

Şu lazer silahını yapıp, birazda modifiyeyle, Star Wars buluşmalarına götürebilirim.

1. Adım : Bir adet bozuk şemsiyeyi (tahta önerilir) alıyoruz. Ucundaki yerleri kırıyoruz. Oradan bir tane demirini alıyoruz.
2. Adım : Ucuna yakın bir yerden bir delik açıyoruz, içinden çıkardığımız demir parçayı geçiriyoruz ve onu arbaletlerdeki gibi büküyoruz.
3. Adım : Bir lastiği alıyoruz (ambalaj lastiği de olur ama serum lastiği önerilir) bir yerinden kesiyoruz böylece düz bir lastiğimiz oluyor.
4. (4 tuşuna bişi olmuş basınca geri çıkmıyor :sad:  ) Adım: Bu lastiğin bir ucunu demirin bir ucuna, diğerini de demirin diğer ucuna bağlıyoruz. Çıkmaması için demiri büküyoruz.
5. Adım : Hani açma kapama düğmesi olur ya. Genelde onlar bir parçacığı tutacak şekilde olur. işte, bizdede bizim lastikimizi tutacak...
6. Adım : Oraya lastiği takıyoruz, o düğmeye bastığımızda lastiği bırakıyor.

Bitti. (bunu yaptım tanıklarım var!! :grin: )

Back
Top Bottom