Ev Yapımı Silahlar

Users who are viewing this thread

ben de size ey yapımı blowpipe nasıl yapılır onu anlatayım:
malzemeler
1- pipet
2- bol çekirdekli bir karpuz dilimi

önce karpuzdan bir ısırık alıyoruz yalnız çekrdeklerini yutmuyoruz (burası önemli) sonra pipeti yavaşça agzımıza alıyoruz ve çekirdekleri ağzımızda sıraya dizip bunları sırayla üflemek suretiyle silahımızı ateşliyoruz.
resimli anlatım :
http://www.colquhoun.com/stephen/gallery/blowpipe.jpeg

not: canlılar üstünde deneyebilirsiniz. özellikle ablanıza :twisted:

Ben pipetle tükürükle ıslatılmış peçete atıyorum. Hemde yapışıyor.

söylemeyi unutmuşum kurtamlara karşı gümüş leblebi, vampirlere karşı da okunmuş pirinç kullanılabilir.

39833_1571003284559_1519813761_31490974_399657_n.jpg

Kılsız styla :roll:
39833_1571003324560_1519813761_31490975_8252261_n.jpg

39833_1571003444563_1519813761_31490978_7520822_n.jpg

39833_1571003484564_1519813761_31490979_1766749_n.jpg
Yaklaşık üç sene önce yaptığım Tatar Ramazan adlı çalışmamdır. Kendisi 2. sürümdür. ilk sürümü lazerlidir.(Yeee!)
tamamen kendi tasarımımdır.

Eheheh çekecek adam bulamadım. :smile: yoksa iyi olurdu. Ama şunu söyleyeyim arka arkaya konulmuş(aralıklarla) 4 kağıdı delip geçme ardından bir kabana saplanma kabiliyetine sahip.

Antifiriz said:
1. Adım : Bir adet bozuk şemsiyeyi (tahta önerilir) alıyoruz. Ucundaki yerleri kırıyoruz. Oradan bir tane demirini alıyoruz.
2. Adım : Ucuna yakın bir yerden bir delik açıyoruz, içinden çıkardığımız demir parçayı geçiriyoruz ve onu arbaletlerdeki gibi büküyoruz.
3. Adım : Bir lastiği alıyoruz (ambalaj lastiği de olur ama serum lastiği önerilir) bir yerinden kesiyoruz böylece düz bir lastiğimiz oluyor.
4. (4 tuşuna bişi olmuş basınca geri çıkmıyor :sad:  ) Adım: Bu lastiğin bir ucunu demirin bir ucuna, diğerini de demirin diğer ucuna bağlıyoruz. Çıkmaması için demiri büküyoruz.
5. Adım : Hani açma kapama düğmesi olur ya. Genelde onlar bir parçacığı tutacak şekilde olur. işte, bizdede bizim lastikimizi tutacak...
6. Adım : Oraya lastiği takıyoruz, o düğmeye bastığımızda lastiği bırakıyor.

Bitti. (bunu yaptım tanıklarım var!! :grin: )

Okulda sevgili(!) öğretmenlerimize karşı kullanabiliyormuyuz?

Rush said:
Antifiriz said:
1. Adım : Bir adet bozuk şemsiyeyi (tahta önerilir) alıyoruz. Ucundaki yerleri kırıyoruz. Oradan bir tane demirini alıyoruz.
2. Adım : Ucuna yakın bir yerden bir delik açıyoruz, içinden çıkardığımız demir parçayı geçiriyoruz ve onu arbaletlerdeki gibi büküyoruz.
3. Adım : Bir lastiği alıyoruz (ambalaj lastiği de olur ama serum lastiği önerilir) bir yerinden kesiyoruz böylece düz bir lastiğimiz oluyor.
4. (4 tuşuna bişi olmuş basınca geri çıkmıyor :sad:  ) Adım: Bu lastiğin bir ucunu demirin bir ucuna, diğerini de demirin diğer ucuna bağlıyoruz. Çıkmaması için demiri büküyoruz.
5. Adım : Hani açma kapama düğmesi olur ya. Genelde onlar bir parçacığı tutacak şekilde olur. işte, bizdede bizim lastikimizi tutacak...
6. Adım : Oraya lastiği takıyoruz, o düğmeye bastığımızda lastiği bırakıyor.

Bitti. (bunu yaptım tanıklarım var!! :grin: )

Okulda sevgili(!) öğretmenlerimize karşı kullanabiliyormuyuz?

yasak :mrgreen:

Back
Top Bottom