Diplomacy vergi kaybı ve devriye modu.

Users who are viewing this thread

serhatbalik

Recruit
Herkeze selam. Mod development ve diplomacy kısmına yazdım fakat kimseden ses çıkmadı. Bi konu hakkında problem yaşıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Warband eklenti paketini oynuyorum ve yanında diplomacy modunu kullanıyorum. Modun en çok hoşuma giden tarafı devriye yaratıp bir yere gönderebilme. Devriye tükenene kadar gönderdiğiniz bölgede savaşmaya devam ediyor ve bütün düşmanları temizliyor. Fakat kontolsüzlükten doğan vergi kaybı yüzünden kazandığımın %90ı havaya gidiyor. Bu konuda yardım istedim fakat kimseden ses çıkmadı. Bir iki arkadaş yazmış fakat onların istedikleri şey biraz zordu. Vergi kaybını tamamen silmek istiyolardı fakat modda bazı özellikler var vergi kaybını belli bir miktar azaltan ve yükselten ve bu yüzden vergi kaybını tweakmb veya txt edit ile ayarlamak pek mümkün değil. Benim istediğim şey ise vergi kaybı kalsın fakat vergi kaybına uğramadan önce kaçtane yer alabilceğimizi ayarlayabilelim. Yani normalde bu sayı 3müş. Diplomacy modunda 5miş. 6. yeri aldıktan sonra vergi kaybı başlıyor. Bunu altta verdiğim linkteki gibi düzenlememiz mümkünmü?

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=110187.0

Eğer mümkün değil ise en azından oyuna devriye eklememizi sağlayan bir mod varmı? Diplomacy kadar kapsamlı olmasına gerek yok. Dediğim gibi en çok hoşuma giden yönü modun devriye olayı. Diğerleri olmasada olur. Çok teşekkür ederim kolay gelsin herkeze.

Back
Top Bottom