Mount & Blade Wars: Dark War - All Hope İs Lost... - Umudun Bittiği Yerde...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Beyler eşyalar geldi.Mikrop muteli olduğu için ben koyuyorum.
binekheyvan.png
bipksinbiksin.png
ciftigrenckilic.png
droid.png
igrenckilic.png
jabbathehutt.png
klongiysi.png
klonkafalik.png
lukex.png
yoday.png

fethi :grin:
bunlar büyük ihtimal referans çünkü Clone Lieutenant Armor göğüs kısma dikkat ederseniz anlarsınız.ben jabba ile yodaya baktığımda anladım ama yine de izin alması gerekmez mi?

olum onlar referans biz kendimize çizcez elimde var mıydı referans bende onları koydum ama daha güzeli yapıcaz yapamazsak artık :grin: hayırlısı

Beyler asıl iyi yapmanız gereken şey ışın kılıçlarının kanla kaplanmasını engellemek ayrıca swcde jedilar ve sithler çok güçsüz onları bir ayarlayın çok çabuk ölüyorlar npc olarak yoda olucakmı vs vs jedilar sithler daha güçlü yapın şöyle birde yeni vuruş taktikleri eklerseniz(swcninkinden daha değişik olsun)çünkü bu modda jedilar sithler var ama adamlar gayet basit bir şekilde sağdan soldan vuruyor :grin: ayrıca birde oyunda ışın kılıcı aldınmı karşında kimse duramıyor onuda ayarlamak lazım neyse bunlardan herhangi birisini yapmaya kalkışırsanız buraya yazın yada bana ö.m atın.

tabii ki yapcaz evet bende oynadım stihler çok ezik oluyo tabbi jedilarda onları artıracağım trooplardan :grin: ama şu palatin ezma ya herif bana force-light la bayıltmaya çalışıyordu(2 kere başardı)
3. de coruscantı kuşattım ordaki savaşta yine aynı şeyi yapıyordu ama bizim droidler nu bayılttı :grin: ezme işte

palatin değil palpatin :grin: bu arada jedi ve sithlerin force güçleride güçlenecek dimi swcde obivan force gücüyle vurmaya çalışana kadar ben ona bir atıyorum geberiyor zaten :grin: atış becerileride düzeltilsin npclerde anakin obivan falan olucak mı?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom