Insane Mod (Na-insani mod)

Users who are viewing this thread

Önce native üzerinde saçma sapan oynamalarla başlayan mod benim napıyorum lan ben dememle son bulmuştu.Tekrar başladım.Peki bu modda sizi neler mi bekliyor:

:arrow: Saçma sapan factionlar.
:arrow: Garip garip savaş aletleri.(Fırlatma atları,fırlatma kargıları,german stick el bombaları,kafaya geçirmelik bal küpleri,zıpkınlar vsvs.)
:arrow: Saçma sapan trooplar.
:arrow: Veeee Kimsenin yenemeyeceği(Hilesiz) White Sisters

TW Lordları:
İsterseniz face kodunu bize atabilirsiniz.
Nasıl Face Code Alınır?
Yeni karakter açmaya gir, yüzünü yap ctrl+e ye bas (edit mod açık olmalı) tepede bir kod olacak. Onu bize at. Fin.
Kont Gronax İtemler; Sgt. Knight Halberd, Sgt. Knight Throwing halberd.

Trooplar ve krallıklar
Kingdom Of Animalia
35kv2c0.jpg
Doctor's Republic
27yu4hy.jpg
Court of Mad Engineers
2afn8si.jpg
Confederacy of Farmers
2d28614.jpg
Students Brotherhood
30m8rh3.jpg
VEEE TALEWORLDS FORUM!!!
mbofh5.jpg
Kadrolu fikirci Lordum Arthur
Takım:Ben,Antifiriz,Cioss,Antiquarian,Noventa + sizin fikirleriniz+

Fikirlerinizi buraya yazın biz de oyuna ekleyelim.Tabii fikirler saçma olmalı :lol:

Modun konusu biraz reklam gibi olmuş ama neyse..

Fikirleri deneyeceğim.

Bu arada Kingdom of Animalianın neredeyse bütün askerleri hayvan fırlatacak.

Dün multide botlarla oynadım biraz.Böyle her tarafa  uçuşan atlar falan çok eğlenceli oluyor. :mrgreen:

Forumdaki knight üstü kişileri de Lord yapacağız taleworlds foruma.

Gronax'dan fikirler... :grin:

1-Sıradan,at
2-Ampulden,fırlatmalı silah.
3-Yorgandan,at zırhı veya normal göğüslük zırh.
4-Monitörden,fırlatmalı silah.
5-Çataldan,fırlatmalı silah.
6-Demirden,kılıç. (normal düz,ince işlenmemiş demir)
7-Kitaptan,fırlatmalı silah.
8-Yastıktan,fırlatmalı silah.
9-Mikserden,kılıç
10-Mutfak robotundan,fırlatmalı silah.
11-Televizyondan,fırlatmalı silah.
12-Poşetten,fırlatmalı silah.
13-Mini etek.  :lol:
14-Kangaldan,at.  :lol:

Beyler lord alımları başlamaıştır, isteyenler delice modellerini (mesela ben silgi kalkan [hemide pelikan] kurşun kalem, birde savaş ve barış fırlatıyorum [kitap :grin: ] atıp lord olabilir (TW forum veya students'a)
Ve, forumdaki lorda girecekler rütbesindeki silahtan BAŞKA silah olarak kendi modellerini alabilecekler.

Ayrıca, Clones of Tired ın kimin klonları olduğunu bilene ödül var :grin: [Ulubatlı sen sus, sen küçükken kazana düştün :smile: ]

Antifiriz said:
Beyler lord alımları başlamaıştır, isteyenler delice modellerini (mesela ben silgi kalkan [hemide pelikan] kurşun kalem, birde savaş ve barış fırlatıyorum [kitap :grin: ] atıp lord olabilir (TW forum veya students'a)
Ve, forumdaki lorda girecekler rütbesindeki silahtan BAŞKA silah olarak kendi modellerini alabilecekler.

Ayrıca, Clones of Tired ın kimin klonları olduğunu bilene ödül var :grin: [Ulubatlı sen sus, sen küçükken kazana düştün :smile: ]

Cioss said:
Hazır takım 5 kişiyken biz kral olak mı?
Cık, olmaz.

emreguneri said:
Antifiriz said:

iki üyelik açanlarmı

Evet ama kiminkiler

Back
Top Bottom