"Nations Cup": Romanians involved ?

Users who are viewing this thread

Cred ca e prea tarziu oricum. Dar data viitoare ar fi pacat sa nu intram

Editare: Baieti... incerc sa-l conving pe Arch3r sa mai lase de la el ceva timp pentru inscrieri. Daca reusesc, bagati-va in echipa. Oricum mai sunt doua zile.

Editare 2: nici o sansa X_X
 
Baieti...stiu ca sunt nou pe aici,dar m-ar tenta ideea sa ma bag. Nu stiu cat de bine joc,ca ce-i drept am avut o perioada de vreo 3 saptamani in care n-am mai jucat. Dar la mine ar mai fi o problema...peste 3 zile dau bac-ul :smile:) si ar conta destul de mult orele la care s-ar juca
 
Asta este, dacă ne-am "grăbit" şi noi aşa repede am pierdut trenul. Cu următoarea ocazie trebuie din timp să ne organizăm pentru competiţiile următoare.
 
Baieti, care vor sa participe la Nations cup, am aranjat ceva cu sarbii. Ei au echipa incompleta (doar 9 insi). Astfel ca 2-3 din noi putem sa en alaturam. O singura chestie totusi. E prea tarziu sa se schimbe numele echipelor (pt ca incepe maine) dar lumea va sti ca suntem romani. Care vrea sa intre in nations cup? (macar sa prindem experienta)
 
Arcas Nebun said:
Astept raspunsul capitanului lor, care il asteapta pe a lui Arch3r. O sa-l contactez oricum.

EDIT: am vb cu arch3r, e de acord. Pana maine, care vrea sa participe, postati aici (in Engleza, plm, ca sarba nu cred ca stiti nici unul :razz:)
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113317.0.html
Probabil erai aşa de entuziasmat îmcât ai uitat de regulament  :twisted: .
Personal eu nu voi participa ]n acel grup, când se va mai face o competiţie de genul să mă includeţi şi să facem din timp echipa de participare.
 
xpressive_dan said:
Arcas Nebun said:
Astept raspunsul capitanului lor, care il asteapta pe a lui Arch3r. O sa-l contactez oricum.

EDIT: am vb cu arch3r, e de acord. Pana maine, care vrea sa participe, postati aici (in Engleza, plm, ca sarba nu cred ca stiti nici unul :razz:)
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113317.0.html
Probabil erai aşa de entuziasmat îmcât ai uitat de regulament  :twisted: .
Personal eu nu voi participa ]n acel grup, când se va mai face o competiţie de genul să mă includeţi şi să facem din timp echipa de participare.

Eram nitzelus beat... :razz:
 
xpressive_dan said:
Arcas Nebun said:
Astept raspunsul capitanului lor, care il asteapta pe a lui Arch3r. O sa-l contactez oricum.

EDIT: am vb cu arch3r, e de acord. Pana maine, care vrea sa participe, postati aici (in Engleza, plm, ca sarba nu cred ca stiti nici unul :razz:)
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113317.0.html
Probabil erai aşa de entuziasmat îmcât ai uitat de regulament  :twisted: .

Din regulament: Incercati sa mentineti injuratul la un minim necesar.    :wink:
 
Da, sa folosesti ici colo un cuvant mai rasarit nu strica postarea, ii da culoare. Si asa, forumul are optiunea aceea cu filtrul de injuraturi. :razz:
 
ce ati facut baieti ? am vzut niste rezultate si se pare ca ati castigat bine . Bravo. ! poate ne spune-ti si noua *** au fost evenimentele, un fel de After battle report's .  :grin: , daca mai prindeti si printscreenuri ar fi si mai bine .  :roll:  HAI ROMANIA !!!  :mrgreen:



 
Back
Top Bottom