"Nations Cup": Romanians involved ?

Users who are viewing this thread

Daca e forum rominesc sa vb in romina. Suna interesant !!! Si pe la noi pe cind?

ma gasiti la "Res_Ro"
 
Bai baieti, de cate ori trebuie sa repet, fara discutii despre crack-uit sau piraterie pe forumul asta? Cel putin ganditi-va si voi cand spuneti o prostie in vazul lumii.

Locco, iti recomand sa citesti un pic din regulile forumului. Sunt traduse in limba romana deci nu ar trebui sa fie prea greu de inteles. Cu parere de rau, trebuie sa te avertizez pentru aceasta greseala.
 
Tipul a gresit, e clar, nici nu trebuia sa citeasca regulile pentru a sti ca nu ai voie sa vorbesti de subiectul asta pe formul oricarui joc. Pedeapsa trebuie sa ramana, asta e regula. Dar totusi, ca sa fim corecti, ar trebui sa aibe dreptul sa-l acuze doar cel ce si-a cumparat absolut toate jocurile pe care le-a jucat pana acum. Daca vreunul dintre noi a comis si el astfel de... lucruri  :razz: atunci sa nu ne permitem sa reprosam altora.
 
Mai, acuma nu zice nimeni ca noi ceilalti suntem sfinti. Doamne fereste. :razz:

Dar eu acum cred ca Clau reprosa nu intentia de a comite un furt de proprietate intelectuala ci...lipsa de "inspiratie" ca sa ii zic asa de a posta asa ceva pe forum, in vazul moderatorului.

Oricum, cand vine vorba de Mount and Blade, eu sper ca majoritatea (daca nu toti) cei de pe forum l-au cumparat, pentru a rasplati munca producatorilor. Cat au trudit ei la jocul asta, sincer cred ca e de admirat. Eu unul l-am cumparat, si voi cumpara si Warband cu prima ocazie cand este redus pretul. In forma curenta e cam scump. :razz:
 
*** am mai spus no duc nici rau dar nici foarte bine si faceam si io chestii dealea la cand eram mai mic si nu mi permiteam sa cer parintilor bani pt orice pofta(si nici numi dadeau sa cumpar jocuri)

acuma pot sa zic ca am ceva jocuri cumparate pe steam nici nu trebe sa ma deplasez pana nush unde sa le cumpar...si nu suport pirateria...apreciez munca si o sprijin (munca de calitate)...ia gandestete *** ar fii sa muncesti pe nici un ban sau sa vina altu sati fure ceai facut...tiar convenii?...aia care sparg jocuri si ei muncesc si daca te uiti ce scriu in jocul spart cam toti zic dacati place cumparal...deaia o duc bine occidentalii ca le merge economia ..ei cumpara..si orice se munceste nu se munceste de pomana...noi suntem obisnuiti de mici cu furaciunea si ne furam caciula unu la altu..cand ajungen la carma tarii furam tot...ca de, acum putem mai mult
 
Acuma cu criza asta economică ne-am prostit de tot, era de aşteptat ca cineva să întrebe de un serial sau crack pentru multyplayers, să spună numai bazaconii. în plus face şi off-topic.
 
imi place ideea forumului lui Paradox in care poti sati inregistrezi jocurile care le ai..astfel ca lumea stie cu cine vorbeste...pacat ca nu e ceva asemanator si aici...
 
Agent Griff said:
Bai baieti, de cate ori trebuie sa repet, fara discutii despre crack-uit sau piraterie pe forumul asta? Cel putin ganditi-va si voi cand spuneti o prostie in vazul lumii.

Locco, iti recomand sa citesti un pic din regulile forumului. Sunt traduse in limba romana deci nu ar trebui sa fie prea greu de inteles. Cu parere de rau, trebuie sa te avertizez pentru aceasta greseala.

Sigur.Imi cer scuze pentru incalcarea regulilor.
Nu mi se pare ca am spus o prostie, ci doar subliniam o realitate nefericita.Eu am cumparat jocul, de doua ori chiar (si pentru un prieten ce nu dispunea de bani).

On topic.Am vazut cativa jucatori romani buni pe servere.Poate la urmatoarea editie participam si noi.
 
Eu vreau sa particip... vedem... putin probabil sa gasim 10 oameni

EDIT:

Daca cineva vrea sa participe, postati aici. Pot sa fac rost de canal pe servere de teamspeak. Ar trebui, de asemenea, sa alegem un capitan. Deci va rog, care vrea sa participe, sa posteze aici. Eu voi vorbi cu Arch3r (am fost in clanul lui) sa vad daca ne putem inscrie (eu cred ca va incepe DUPA campionatul mondial de fotbal :razz:).
 
Arcas Nebun said:
Eu vreau sa particip... vedem... putin probabil sa gasim 10 oameni

EDIT:

Daca cineva vrea sa participe, postati aici. Pot sa fac rost de canal pe servere de teamspeak. Ar trebui, de asemenea, sa alegem un capitan. Deci va rog, care vrea sa participe, sa posteze aici. Eu voi vorbi cu Arch3r (am fost in clanul lui) sa vad daca ne putem inscrie (eu cred ca va incepe DUPA campionatul mondial de fotbal :razz:).
Competiţia începe pe data de 27 Iunie, doritori văd că nu sunt, timpul este scurt şi nu am strâns echipă pentru această competiţie.
 
xpressive_dan said:
Arcas Nebun said:
Eu vreau sa particip... vedem... putin probabil sa gasim 10 oameni

EDIT:

Daca cineva vrea sa participe, postati aici. Pot sa fac rost de canal pe servere de teamspeak. Ar trebui, de asemenea, sa alegem un capitan. Deci va rog, care vrea sa participe, sa posteze aici. Eu voi vorbi cu Arch3r (am fost in clanul lui) sa vad daca ne putem inscrie (eu cred ca va incepe DUPA campionatul mondial de fotbal :razz:).
Competiţia începe pe data de 27 Iunie, doritori văd că nu sunt, timpul este scurt şi nu am strâns echipă pentru această competiţie.

Am observat si eu :sad:
 
Back
Top Bottom