Bun Venit!

Users who are viewing this thread

Salutări la toţi,

e frumos sa văd ca comunitatea de M&B se măreşte mult mai mult.

Ne vedem în bătălie!!!! :smile:

Ps. De fapt eu nu vorbesc româneşte, dar am nora mea, născut  din Focşani, care traduce. :wink:
 
Salut! Forum Romanesc, bravo baieti, kudos pentru reusita!
O sa revin saptamana viitoare (maine ma mut inapoi in Romania dupa 9 ani de "absenta"). Pana atunci - NOROC!
PKR.
 
Salut baieti! Sunt nou pe forumu asta... si mare mia fost surprinderea cand am vazut forumul romanesc , am ramas masca pot spune , chiar imi pare bine ca avem o comunitate cat de mica si aici . Sper sa fim cat mai multi si sa afle cat mai multa lume de acest joc minunat *** este Mount&Blade . Sper sa ne intelegem bine si HF i...
 
Usor usor ne strangem.

Bun venit pe forum tuturor, din nou (cu totii suntem nou-veniti pe acest forum romanesc).
 
Uraaa.. nu sunt singur :smile:

Se baga cineva aici? http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,117670.0.html


Bai frate si ma uscam de singuratate... si-au mai luat 2 de la noi din firma prin comanda online Warband... dar nu is asa pasionati.
 
Salut,am si eu o intrebare..
Trebuie neeaparat sa cumpar m&b warband pt a putea juca?De mult timp vreau sa joc online m&b si nu stiu ***...
 
BlaCkMinD said:
Salut,am si eu o intrebare..
Trebuie neeaparat sa cumpar m&b warband pt a putea juca?De mult timp vreau sa joc online m&b si nu stiu ***...
S-a mai discutat problema aceasta, dacă erai atent, citeai regulamentul şi ce s-a discutat aici, vedeai că este inderzis să întrebi acest aspect, insemnând piraterie care acest lucru este ilegal, tu joci un joc piratat şi nu poţi juca online decât dacă il binevoieşti să-l cumperi pentru a te bucura şi de partea online.
 
Salutari...Nu prea sunt eu un impatimit al forumurilor,dar pentru acest joc minunat merita sa fi pe un forum  :grin:
 
Arcas Nebun said:
El_cidatel said:
Buna ziua,imi spuneti si mie serialul de la joc?va rog frumos! :cry:

Asta pe forumul principal primea lolbanhammerul in cap. Griff, esti prea bland.

Acum, recunosc, probabil ca nu a fost chiar cea mai buna decizie, insa ma gandeam sa ii acord o sansa. Daca mai calca stramb nu cred ca trebuie sa detaliez soarta lui.

Pana la urma, asa e la inceput. Toti mai gresim. Poate nu chiar asa de rau, insa eu sunt de parere ca trebuie sa dai in greseala, nu si in om. Asta pana cand omul incepe sa se confunde cu greselile, desigur. :razz:
 
Agent Griff said:
Arcas Nebun said:
El_cidatel said:
Buna ziua,imi spuneti si mie serialul de la joc?va rog frumos! :cry:

Asta pe forumul principal primea lolbanhammerul in cap. Griff, esti prea bland.

Acum, recunosc, probabil ca nu a fost chiar cea mai buna decizie, insa ma gandeam sa ii acord o sansa. Daca mai calca stramb nu cred ca trebuie sa detaliez soarta lui.

Pana la urma, asa e la inceput. Toti mai gresim. Poate nu chiar asa de rau, insa eu sunt de parere ca trebuie sa dai in greseala, nu si in om. Asta pana cand omul incepe sa se confunde cu greselile, desigur. :razz:

Punct ochit punct lovit... ai totala dreptate
 
de mult timp tot am asteptat sa se faca si un forum romanesc, ador M&B e cel mai tare joc pe care l-am jucat, abia astept sa facem un mod romanesc, poate ma mai invat si eu:grin:
 
Back
Top Bottom