Bun Venit!

Users who are viewing this thread

Salutare din nou, am o întrebare: știți de existența unor clanuri românești în warband?
Vecii noștri unguri și-au făcut: Knights of Hungary, *** sunt pe jumătate maghiar m-au chemat la ei în clan. Însă îmi doresc să lupt într-un clan românesc.
 
VOIEVOD said:
Salutare din nou, am o întrebare: știți de existența unor clanuri românești în warband?
Vecii noștri unguri și-au făcut: Knights of Hungary, *** sunt pe jumătate maghiar m-au chemat la ei în clan. Însă îmi doresc să lupt într-un clan românesc.

Inca nu sunt. Romanii care am jucat si care ii stiu in clanuri sunt doar 3: Percival (e in CoR), Locco (22nd) si eu (tot in 22nd). Mi se pare ca mai sunt dar numai pe ei ii stiu. Comunitatea noastra aici e inca mica, si probabil va mai dura ceva pana va parea un clan romanesc.
 
Chiar dacă suntem putini, nu ați vrea să începem să formăm un clan românesc?
Sunt bun călare cu lancea și spada, iar pedestru, cu arbaleta.
Am putea să ne numim Knights of the Romanian Countries, sau altfel.
 
Voi face în curând un topic special pentru aplicaţii la un posibil clan românesc. Eu momentan sunt în Model, care ei nu luptă împotriva altor clanuri (defat sincer personal nu mi-au plăcut clanurile niciodată, probabil din motiv că sunt o fire mai calmă cu toate că este doar un joc), dar înainte se numea altfel şi luptau împotriva altora şi aveau şi alianţe dar după s-a ajuns la Model (Modele de viaţă probabil  :twisted: :grin: ) .
 
Eu joc de prin 2005, ma descurc cu aproape orice, prefer lancea, insa nu ma dau in laturi de la un melee si poate si ceva horse archery. Nu am jucat online mai deloc din cauza conexiunii la net, insa daca faceti un clan romanesc ma bag sa le rupem picioarele la toti. Ne-am putea numi Falxmen, Tarabostes sau ceva de genu.
 
Pentru a forma un clan cu pretentii mari, trebuie macar vreo 8 jucatori expermimentati.Multi dintre cei buni de acum sunt loiali clanurilor din care fac parte. Cand baza de selectie va fi mai mare, va exista sansa sa avem un clan romanesc.De exemplu la cupa pe natiuni am participat doar eu si Crazy.Poate la urmatoarea editie o sa fim mai multi si putem avea propria selectionata.Asta poate fi un inceput pentru comunitatea romaneasca.

Mai stiu de doi jucatori romani: MrFasole (prieten in RL) si Niara(IG).
 
Salutare, joc M&B on and off de ceva vreme (de cand alergam dupa prison transport), si intru pe forum dupa info de vreo 2 ani, dar abia descoperirea sectiei in romana ma convins sa imi fac primul post, noroc! :smile:

Sper sa imi pot cumpara in curand "un calc mai bun pt multi", ideea unui clan romanesc suna f interesant :smile:
 
Locco said:
Pentru a forma un clan cu pretentii mari, trebuie macar vreo 8 jucatori expermimentati.Multi dintre cei buni de acum sunt loiali clanurilor din care fac parte. Cand baza de selectie va fi mai mare, va exista sansa sa avem un clan romanesc.De exemplu la cupa pe natiuni am participat doar eu si Crazy.Poate la urmatoarea editie o sa fim mai multi si putem avea propria selectionata.Asta poate fi un inceput pentru comunitatea romaneasca.

Mai stiu de doi jucatori romani: MrFasole (prieten in RL) si Niara(IG).
Ei bine, *** am mai spus mie nu-mi plac clanurile insa joc intr-unul dar care nu fac razboi cu celelalte clanuri, in plus imaginile din topicul Sa ne dam mare spune ce stiu si ce nu  :twisted:, vedeti acolo ce si *** . Mai vedem anul viitor pentru infiintarea clanului, o sa iau initiativa cu prima ocazie (asa sper  :twisted: ) .

Salut Aure , bine ai venit, te sfatuiesc sa-ti schimbi postul rapid pana nu vede cineva si sti la ce ma refer... bafta
 
xpressive_dan said:
in plus imaginile din topicul Sa ne dam mare spune ce stiu si ce nu  :twisted:

Incearca sa joci pe IG battle server.Print screen-urile pe care le faci nu au valoare prea mare.Adica nu spune nimic despre skill-ul tau.Una e sa te bati cu jucatori buni(eventual din clanuri) si alta e sa faci scor pe servere de incepatori.Daca vrei sa te lauzi fa-o calumea...I'm just saying... :razz:.

 
Locco said:
xpressive_dan said:
in plus imaginile din topicul Sa ne dam mare spune ce stiu si ce nu  :twisted:

Incearca sa joci pe IG battle server.Print screen-urile pe care le faci nu au valoare prea mare.Adica nu spune nimic despre skill-ul tau.Una e sa te bati cu jucatori buni(eventual din clanuri) si alta e sa faci scor pe servere de incepatori.Daca vrei sa te lauzi fa-o calumea...I'm just saying... :razz:.
Da păi nu vroiam să se interpreteze că mă dau mare, nu aş avea de ce şi în plus în poze vei vedea că sunt deja baieţi din clanuri BS , MeN , WSC , UA, Heroes , Vs , etc. şi care sunt destul de buni, plus că am mai zis că personal numi plac clanurile, nu au farmec, însă sunt intr-un clan, dar acest clan nu are "clan wars" , nu mă complic cu lucruri de clan , pentru că joc doar pentru fun, amuzament, relaxare... Aşa că verifică mai bine pozele şi spune atunci dacă am greşit cu ceva.
Toate cele bune !
 
Aure said:
Sper sa imi pot cumpara in curand "un calc mai bun pt multi", ideea unui clan romanesc suna f interesant :smile:

Multiplayer-ul iti ofera niste experiente minunate.Da dependenta cu usurinta  :oops:
Eu nu dau bani prea multi pe jocuri, dar asta isi merita pe deplin suta de lei! Am si uitat de single player de cand "mi-am luat calculator bun"  :mrgreen:

 
Multiplayer-ul iti ofera niste experiente minunate.Da dependenta cu usurinta  :oops:

Adevărul doare, chiar dă dependență!
 
xpressive_dan said:
Locco said:
xpressive_dan said:
in plus imaginile din topicul Sa ne dam mare spune ce stiu si ce nu  :twisted:

Incearca sa joci pe IG battle server.Print screen-urile pe care le faci nu au valoare prea mare.Adica nu spune nimic despre skill-ul tau.Una e sa te bati cu jucatori buni(eventual din clanuri) si alta e sa faci scor pe servere de incepatori.Daca vrei sa te lauzi fa-o calumea...I'm just saying... :razz:.
Da păi nu vroiam să se interpreteze că mă dau mare, nu aş avea de ce şi în plus în poze vei vedea că sunt deja baieţi din clanuri BS , MeN , WSC , UA, Heroes , Vs , etc. şi care sunt destul de buni, plus că am mai zis că personal numi plac clanurile, nu au farmec, însă sunt intr-un clan, dar acest clan nu are "clan wars" , nu mă complic cu lucruri de clan , pentru că joc doar pentru fun, amuzament, relaxare... Aşa că verifică mai bine pozele şi spune atunci dacă am greşit cu ceva.
Toate cele bune !

Sincer, nu cred ca sunt in stare sa fac scorurile alea pe nici un server XD. Dar avand in vedere faptul ca eu joc doar arcas, adica support troop... nici nu trebuie :razz:
 
Back
Top Bottom