Khergit to Ottomans Mod

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

umur1515

Banned
[size=18pt]Khergit to Ottomans

İndirme linki:İndir KtO'yu
Bide İsteyenler için English Patch:İngilizce Yama

Emeği Geçenler:
İtemler Rise of Khergits ve Dawn of Turksten alınmıştır (izinli)
Trooplar Ben(umur1515) ve ayazoğlu
Oyuniçi:Ben (umur1515)
Özellikleri:
Kergitler yerine Osmanlı var
Lord adları Türkçe
Leydi adları Türkçe
Lordların gözleri çekik çekik değil
Tarihi kişilikler eklendi:II Bayezid ve Cem Sultan
Gerçek Osmanlı eşyaları
Türk Sancakları
Türk Ordu Troopları
Türk askerleri ezici olarak güçlü

Senaryo:
Kergitler son zamanlarda Kalradyada çok güç kaybetmişti.Üstlerine gelen ordularla baş edemiyorlardı.Bu yüzden Sancar Han dostu II. Bayezid ten yardım istedi.Anadolda o zamanlar çok güçsüz olan Bayezid Anadoludan yenilerek ayrılacaklarına Kalradyaya göç fikrinin daha iyi olacağını düşündü ve Kalradyaya göçler başladı.Kergit Hanı ile planlar yapıp Fetihlere başladı.
Osmanlı orduları Kalradya da güç kazanııyordu.Her şey iyi giderken birden ortaya Cem Sultan çıktı.Cem Sultan, Sancar ile konuşup Sancarı abisi hakkında kandırdı. Ve Sancar bunu üstüne II Bayezidi ihanetle suçladı Ancak Osmanlının güçlü orduları Sancarı hayal kırıklığına uğrattı.Kergitler yenilmiş ve Sancar esir düşmüştü.Bayezid eski dostunun esir kalmasını istemedi ve bıraktı. Sancar Kalradyadan uzaklaşmıştı. Ancak içindeki intikam hissi onu sarmıştı ve Bayezidten intikamını alacaktı.

Troop Tree
troop.png

Screenshots:
mb1r.jpg
mb2p.jpg
mb4.jpg
mb5c.jpg
mb6.jpg
mb7i.jpg

İmzalar:

Code:
[URL=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,115230.0.html][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8094/16157418.png[/IMG][/URL]

öncelikle mod için teşekkürler arkadaşlar sitede yeniyim mount blade warband ın DR den serialini satın aldım ama sürekli mp sıkıyor ve sp de sıkıyor modlarla deneyim dedim bu modları indirdikten sonra nereye atacağım ?

Kendi düşüncemdir khergitler moğollara benziyor sarranidleri yapsan osmanlı daha iyi olurdu. Çünkü khergitler vur kaç yaparak savaşıyor Osmanlı dediğin dalar abi.

Sniper15 said:
Kendi düşüncemdir khergitler moğollara benziyor sarranidleri yapsan osmanlı daha iyi olurdu. Çünkü khergitler vur kaç yaparak savaşıyor Osmanlı dediğin dalar abi.

Katılıyorum. Osmanlı Hilal kullanıyor. (Bilmeyen yoktur.) Sarranidlerde bir benzerini kuşatmalarda surların etrafına okçuları dağıtıyorlar.

Assasins Creed said:
'' Revenge Of The Fallen '' olabilir  türkçesi Kaybedenlerin İntikamı sadece bi öneri :grin:
Öneri için teşekkür ederim ama daha yapmayı düşünmüyorum. ikincisinde olacak şeylere daha karar veremedim

Cioss said:
Katılıyorum. Osmanlı Hilal kullanıyor. (Bilmeyen yoktur.) Sarranidlerde bir benzerini kuşatmalarda surların etrafına okçuları dağıtıyorlar.
Ama ben bir Türk'üm ve soyumun arablardan geldiğini düşünmüyorum hunlardan geldiğine göre Kergitler daha mantıklı

umur1515 said:
Assasins Creed said:
'' Revenge Of The Fallen '' olabilir  türkçesi Kaybedenlerin İntikamı sadece bi öneri :grin:
Öneri için teşekkür ederim ama daha yapmayı düşünmüyorum. ikincisinde olacak şeylere daha karar veremedim
ne demek dostum siz emek verip paylaşıyorsunuz biz de bir öneriyi çokmu göreceğiz

Arkada$ 1. Indirme Linki var
              2. Alternatif var
Hangisini indirmeliyim 1. Indirdim oluyor  :smile:.
                                  2. Indirmedim ama, gerek varmi acaba? Gerek varsa neye gerekli?
Kusuruma bakmayin yeni sayilirim, ondan fazla anlamiyorum  :smile:.
Ama cok güzel olmu$ ELLERINIZE SAGLIK  :grin:.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom