Khergit to Ottomans Mod

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Akinci1453 said:
Arkada$ 1. Indirme Linki var
              2. Alternatif var
Hangisini indirmeliyim 1. Indirdim oluyor  :smile:.
                                  2. Indirmedim ama, gerek varmi acaba? Gerek varsa neye gerekli?
Kusuruma bakmayin yeni sayilirim, ondan fazla anlamiyorum  :smile:.
Ama cok güzel olmu$ ELLERINIZE SAGLIK  :grin:.
Saol da ilk linkten indireceksin daha hızlı ama ilk link kaldırılırsa ben yine yüklerim ama yükleyene kadar alternatif ten indirebilirsiniz
Sonuç olarak iki linkteki dosyanın içeriğinde fark yok

Akinci1453 said:
              2. Alternatif var

Alternatif linkler, tek bir linkten indirmelerdeki baskıyı azaltmak için. Yani 2 link lunca herkes 1. linkten indirip bir baskı yapmıyor alernatiften indiriyor.  :wink:

Cioss said:
Akinci1453 said:
              2. Alternatif var

Alternatif linkler, tek bir linkten indirmelerdeki baskıyı azaltmak için. Yani 2 link lunca herkes 1. linkten indirip bir baskı yapmıyor alernatiften indiriyor.  :wink:
umur1515 said:
Akinci1453 said:
              2. Alternatif var
Saol da ilk linkten indireceksin daha hızlı ama ilk link kaldırılırsa ben yine yüklerim ama yükleyene kadar alternatif ten indirebilirsiniz
Sonuç olarak iki linkteki dosyanın içeriğinde fark yok
Sagolun Arkada$lar :smile:.

Sana  küçük bir öneri 'Osmanlı Yeniçerisi' bune yahu başka devletlerdedemi yeniçeri var bence bütün birliklerin başındaki osmanlı yı kaldır Yeniçeri olsun tımarlı sipahi olsun onun gibi olsun.Ha bazıları uyuşmuyor kaldırınca onlara koy ama Osmanlı Yeniçerisi ne yahu :grin:

Tam indirip deneyecektim ki 'Türk Askerleri Ezici Derecede Güçlü' ibaresini gördüm. Vaz geçtim. Niye böyle bir saçmalık yaptın ki?

Oğuzhan said:
Tam indirip deneyecektim ki 'Türk Askerleri Ezici Derecede Güçlü' ibaresini gördüm. Vaz geçtim. Niye böyle bir saçmalık yaptın ki?
Alında biraz abartılı o kadar da ezmiyor tam hatırlamıyorum ama istersen Kergit köylüsünün silah kullanması 50yi bunun köylüslü 70 herhalde İstersen ayarlayıp tekrar koyarım ancak türklerin önüne gelene yenilse daha mı iyiydi hem gerçekçi TÜRK'ün gücü işte.Ama istersen sen zaten modlamayı biliyorsun troop editorden hemen yapıver zor değil

Yoo, modlamadan hiç anlamam. Ayrıca Türkler şu ana kadar her önüne geleni yenmiş mi ki böyle yapıyorsun? Gerçekçi olmasını istiyorsan herkesi aynı güçte yaparsın.

umur1515 said:
tamam ben sana özel güçlerini ayarlayıp sana özel mesaj olarak atacağım Şaka değil gerçekten

azuhaa...

İlk okuduğumda ben varya o özel güçlerini alırım.. gibi geldi.  :?:

Bu arada özel güç neymiş? Gözlerden çıkan lazerler filanmı?

Cioss said:
umur1515 said:
tamam ben sana özel güçlerini ayarlayıp sana özel mesaj olarak atacağım Şaka değil gerçekten

azuhaa...

İlk okuduğumda ben varya o özel güçlerini alırım.. gibi geldi.  :?:

Bu arada özel güç neymiş? Gözlerden çıkan lazerler filanmı?

özel=ona özel
güç=karakter pen deki sağ taraf hani silahlarla ilgili

Kabiliyet diyeli şuna.  :grin: Ayrıca bence çok güçlü olmasınlar sadece saldırılar hızlı ve çevik olsun. Son bir ayda 6 adet yeniçeri kitabı okudum. Çeriler, palalarıylar, serpuşlarıyla, çizmeleriyle ve iri vücutlarıyla bir bütünlerdir. Üstelik başıbozuklardır.

i gerçekten ingilizce yama sürümü umut :wink: im sure there are many peoples who willing to help u translating this great patch. :smile:

Arkadaşlar şimdi bu mod güzel fakat dikkatimi çeken bir nokta var. Bence Türkiye bayrağı kullanılması yanlış olmuş, Osmanlı bayrağı olmalıydı. Eğer Türk bayrağı değişmeyecekse de bayrağın kırmızısı aşırı parlak biraz daha koyu bir kırmızı olmalı, ayrıca ay-yıldız biraz daha orantılı olabilir.

AeRoTR said:
Arkadaşlar şimdi bu mod güzel fakat dikkatimi çeken bir nokta var. Bence Türkiye bayrağı kullanılması yanlış olmuş, Osmanlı bayrağı olmalıydı. Eğer Türk bayrağı değişmeyecekse de bayrağın kırmızısı aşırı parlak biraz daha koyu bir kırmızı olmalı, ayrıca ay-yıldız biraz daha orantılı olabilir.

Kergit sancakları dikine ama Türklerinki yatay oluva türk bayrağı çevirdim öyle yaptım öyle olunca oranıda bozuldu. Aslında lordlara Osmanlı bayrağı daha iyi olurdu ama Türk bayrağını yaptım.Ama Bayezidin sancağı gayet güzel

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom